3474 відвідувача онлайн

56% українців позитивно ставляться до Папи Римського Лева XIV, - опитування

лев,папа,римський

56% респондентів в Україні позитивно ставляться до Папи Римського Лева XIV, що перевищує середній показник у світі, який становить 49%.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на результати опитування соціологічної групи Rating Group.

Згідно з даними опитування, 11% українців сприймають Папу Лева XIV дуже позитивно, ще 45% - скоріше позитивно. Негативне ставлення висловили 22% опитаних, а 23% не змогли визначитися зі своєю позицією. Загалом соціологи характеризують ставлення до понтифіка в Україні як помірно позитивне.

Найвищий рівень підтримки зафіксований у західних областях України, де позитивно до Папи Лева XIV ставляться 67% респондентів.

У глобальному вимірі найкраще до Папи Римського ставляться жителі Кенії, Хорватії, Азербайджану, Перу, Еквадору, Угорщини, Словаччини, Португалії, Ірландії та Польщі.

Як здійснювалось опитування?

Загалом у 2025 році Gallup International опитала 64 097 респондентів у 61 країні світу. В Україні дослідження з 11 по 14 листопада 2025 року третій рік поспіль проводила Rating Group. Опитування здійснювали методом телефонних інтерв’ю CATI, вибірка становила 1000 респондентів.

Топ коментарі
+7
ну для кого ця статистика ? Ми знаємо шо таке Ватікан , який приймає руснявих вбивць у себе ... ...
показати весь коментар
02.02.2026 14:52 Відповісти
+7
Папа 100% позитивно ставиться до Пуйла.
показати весь коментар
02.02.2026 14:53 Відповісти
+3
тим більше ,шо Ватікан допомагав і допомагає досі , створити українську колонію , для московії ...
показати весь коментар
02.02.2026 14:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ну для кого ця статистика ? Ми знаємо шо таке Ватікан , який приймає руснявих вбивць у себе ... ...
показати весь коментар
02.02.2026 14:52 Відповісти
Та я ж вже 100 разів тут писала - опитування, то засіб виведення грошей на офшори чи до банку Ватикану. Як і реклама...

Всі оті контори "Роги та Копита" з опитувань, рекламні агентства начасі прикрити, керівників пересаджати. А по бугалтерії відразу видно - від кого, куди й кому ті всі двушечки летять..
показати весь коментар
02.02.2026 15:41 Відповісти
Папа 100% позитивно ставиться до Пуйла.
показати весь коментар
02.02.2026 14:53 Відповісти
Тому, що гроші ****** лежать у Банку Ватікана!?!?
показати весь коментар
02.02.2026 15:06 Відповісти
І нашого зейла теж
показати весь коментар
02.02.2026 15:42 Відповісти
З тих, хто прийшов на виборчі дільниці у другому турі!!
показати весь коментар
02.02.2026 17:08 Відповісти
тим більше ,шо Ватікан допомагав і допомагає досі , створити українську колонію , для московії ...
показати весь коментар
02.02.2026 14:55 Відповісти
Любопытная статистика, особенно по Азербайджану.
показати весь коментар
02.02.2026 15:03 Відповісти
Мене не опитували і я його вважаю черговим збоченцем.
показати весь коментар
02.02.2026 15:06 Відповісти
я теж позитивно. А до путіна з симпатією ставився не цей, а попередній Папа, він вже вмер.
показати весь коментар
02.02.2026 15:09 Відповісти
Ну є якесь опудало в карнавальному костюмі десь там далеко, який каже про мир, але його ніхто не слухає. Окрім трохи покиздіти більше нічого не робить.
Хвалити нема за що. Сварити теж нема за що. Велике і дороге "ніфіга".
показати весь коментар
02.02.2026 15:13 Відповісти
Цього неможливо розуміти... В православній країні шанують чужого "папу" і ходять до фсб-шної церкви
показати весь коментар
02.02.2026 15:19 Відповісти
Ватикан, як показує історія завжди допомогає терористам (секарії, хрестоносці, італійська мафія, "свята" інквізіція) та нецистам: гітлеру та путлеру, не кажу вже про дивних Пап, дивно висока підтримка представника країни, яка чомусь підтримує покидькив, і просить жертв здатись покидькам, то може Ватікан розпустить Швейцарську гвардію, і буде без охорони зовсім, а поліцію Італії попросить не втручатись якщо буде крадіжка чи напади на машканців та відвідувачів Ватикану?
показати весь коментар
02.02.2026 15:30 Відповісти
В банку Ватікана ***** тримає більше 200 млрд. долярів тому папа любить путіна і йому наплювати на те що про нього думають українці. Нічого нового, ВатНікан завжди любив гроші більше ніж людей.
показати весь коментар
02.02.2026 15:48 Відповісти
Зельоним вже нічим відволікати лохторат від повної дупи?
показати весь коментар
02.02.2026 15:50 Відповісти
Папа міг би зробити більше якби в банку накрадене злодіями вернув на якусь допомогу для жертви агресії