10785 відвідувачів онлайн

Партнери передали Україні енергообладнання потужністю понад 145 МВт, - Свириденко

Енергетична допомога Україні

Україна продовжує отримувати енергетичне обладнання від міжнародних партнерів для відновлення електропостачання громад та об’єктів життєзабезпечення.

Як повідомляє Цензор Нет, про це йдеться у заяві прем’єр-міністерки Юлії Свириденко.

За її словами, партнери надали обладнання для резервного живлення загальною потужністю понад 145 МВт. Це дозволить оперативно відновити електропостачання у складних регіонах.

Допомога від партнерів

За словами прем'єрки, Європейський Союз надав 447 генераторів на понад 7 МВт, Італія — 78 котлів потужністю 112 МВт, а Німеччина — дві когенераційні установки потужністю 3,8 МВт. Польща передала 379 генераторів на 4,5 МВт, Франція — 30 генераторів на 3,4 МВт, а ЮНІСЕФ — 106 генераторів загальною потужністю 15,1 МВт.

Обладнання від Азербайджану, Естонії, Литви, Люксембургу, Словаччини, Франції, Чехії, Швеції, Швейцарії та Японії вже в дорозі. Італія, Ірландія, Німеччина та Велика Британія внесли кошти до Фонду підтримки енергетики України.

Логістика та швидке підключення

"Уряд надає логістичну підтримку, спрощує процедури розмитнення та сприяє швидкому підключенню техніки", — підкреслила Свириденко. Вона також закликала громади оперативно встановити і підключити обладнання.

Прем’єрка висловила вдячність міжнародним партнерам за екстрену допомогу та підтримку у відновленні енергетичної інфраструктури країни.

Топ коментарі
+3
Негайно це обладнання під трирівневий захист. Де Мустафа.
показати весь коментар
04.02.2026 21:34 Відповісти
+2
показати весь коментар
04.02.2026 22:01 Відповісти
+1
И где это оборудование? По кабинетам растащили.
показати весь коментар
04.02.2026 21:45 Відповісти

Завантаження...