8222 відвідувача онлайн

На Полтавщині судитимуть трьох правоохоронців, які залучали підлеглих до будівництва приватних будинків

На Полтавщині судитимуть трьох експосадовців

Прокурори Полтавської обласної прокуратури передали до суду обвинувальний акт щодо трьох колишніх керівників одного з правоохоронних органів області.

За даними слідства, посадовці придбали у Полтаві дві земельні ділянки з недобудованими будинками та планували облаштувати на них приватну територію, повідомляє Цензор.НЕТ.

Що встановило слідство?

Нерухомість оформили на родичів і тещу одного з підлеглих, щоб приховати реальних власників.

Щоб зменшити витрати, вони відібрали трьох підлеглих із будівельними навичками та упродовж червня 2023 - грудня 2024 років періодично залучали їх до підсобних і внутрішніх ремонтних робіт.

Увесь цей час правоохоронцям продовжували нараховувати зарплату та грошове забезпечення за основним місцем служби.

Збитки для державного бюджету становлять майже 300 тисяч гривень.

Наразі обвинувачені звільнені з посад і переведені з Полтави до інших підрозділів.

Завантаження...