6685 відвідувачів онлайн

Вибухи знову лунали в столиці: росіяни били балістикою (оновлено)

вибухи, дим

Ввечері неділі, 8 лютого, в Києві знову прогриміли вибухи. Повітряні сили ЗСУ попередили про загрозу застосування ворогом балістики.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Рух ворожих цілей 

Загроза застосування балістичного озброєння з Брянська, - повідомили ПС о 20:55.

Швидкісна ціль в напрямку Чернігова, - повідомлялося о 20:56.

На Київ, - повідомлялося о 20:56.

В напрямку Білої Церкви(на Васильків), - повідомлялося о 20:57.

У столиці чути вибухи 

"Вибухи в столиці. Перебувайте в укриттях!", - написав міський голова Києва Віталій Кличко. 

Нагадаємо, що напередодні ввечері 8 лютого у столиці пролунали вибухи на тлі загрози застосування ворогом балістичного озброєння.

Оновлення

Відбій загрози застосування балістичного озброєння, - повідомили ПС о 20:27. 

Топ коментарі
+11
Відповіді на москву балістикою будуть?
показати весь коментар
08.02.2026 21:10 Відповісти
+8
Ви не розумієте ЦЕ МИР.

Цікаво що навіть тепер любителі ЗЕ не бачать повної бездарності цього ЙОЛОПА.

Він був талановитий лише у

- висміюванні етносу загалом жителів Карпат
- висміюванню укрмови із сцени
- висміюванню всієї нації
- висміюванню держави

ОТУТ ДА - робив на максимум
показати весь коментар
08.02.2026 21:12 Відповісти
+7
Вони просто по черзі відчитуются перед кремлівським шефом і як по годинам ракети летять, у владі засіли вороги України, це мабуть вже видно самому тупому.
показати весь коментар
08.02.2026 21:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Московіти ******, казяться перед смертю!!
Так у них і в Сирії було!! А потім, обісралися, хто вижив і утік!
показати весь коментар
08.02.2026 21:09 Відповісти
Це після заявлених Шмигалем гігават?🤬

Під час атак на енергосистему частина установок Patriot залишалася без ракет, - Юрій Ігнат для Financial Times.

Ще один саботажник 🤬
показати весь коментар
08.02.2026 21:10 Відповісти
Вони просто по черзі відчитуются перед кремлівським шефом і як по годинам ракети летять, у владі засіли вороги України, це мабуть вже видно самому тупому.
показати весь коментар
08.02.2026 21:12 Відповісти
Просто в нормальних країнах після таких інтерв'ю щодо ракет чи енергетики зазвичай в двері посадовців стукає служба безпеки.
показати весь коментар
08.02.2026 21:14 Відповісти
Але тут тільки ********** стукається об підлогу на гівномарафоні і возвеличує найвеличнішого Всесвіту!
показати весь коментар
08.02.2026 21:17 Відповісти
І повідомили що один радар сампті на ремонті у Франції
показати весь коментар
08.02.2026 22:30 Відповісти
Відповіді на москву балістикою будуть?
показати весь коментар
08.02.2026 21:10 Відповісти
Ви не розумієте ЦЕ МИР.

Цікаво що навіть тепер любителі ЗЕ не бачать повної бездарності цього ЙОЛОПА.

Він був талановитий лише у

- висміюванні етносу загалом жителів Карпат
- висміюванню укрмови із сцени
- висміюванню всієї нації
- висміюванню держави

ОТУТ ДА - робив на максимум
показати весь коментар
08.02.2026 21:12 Відповісти
А де ж свириденчиху діли? Строче під столом?
показати весь коментар
08.02.2026 21:18 Відповісти
Трамбон (агент КДБ "Краснов") начебто сказав, що його куратор - від КДБ "Окурок" сказав йому , що тримає слово. → Тобто вони разом вступили в змову що до геноциду українців
показати весь коментар
08.02.2026 21:20 Відповісти
Справжня антиукраїнська влада засіла у керівництві країни, вони відчитуються і потім знову летить все що можна, зранку підрахуї, потім знову звіт і знову летить, ну це ж якийсь взагалі триндець, схоже на те що здають Україну а самі будуть збирати манатки весною і тихо здриснуть.
показати весь коментар
08.02.2026 21:21 Відповісти
чому? тому що все що летить на Кийов летить через сумненьку область, а на наї насрать
показати весь коментар
08.02.2026 21:26 Відповісти
Кацап, ПНХ
показати весь коментар
08.02.2026 21:31 Відповісти
порохобот
показати весь коментар
08.02.2026 21:36 Відповісти
"Президент США Дональд Трамп заявив про успішний хід переговорів щодо мирного врегулювання війни РФ в Україні" (7 лютого, 05:49).

Свобода - це рабство, успішні переговори - це обстріл балістикою ! (Дональд Епштейнович Трампон)
показати весь коментар
08.02.2026 21:31 Відповісти