9437 відвідувачів онлайн

Справу ексзаступника Секретаря РНБО Сівковича, який працював на ФСБ і втік до Москви, передано до суду

Справу ексзаступника Секретаря РНБО Сівковича передано до суду

Правоохоронці завершили розслідування стосовно колишнього високопосадовця – ексзаступника Секретаря РНБО та ексвіцепрем’єра України, якого слідство вважає топагентом ФСБ, обвинувальний акт скеровано до суду для заочного розгляду.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Офіс Генпрокурора.

У повідомленні не називають прізвищ фігурантів, та з деталей справи і опублікованого фото стає ясно що йдеться про колишнього заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України за часів президентства Віктора Януковича Володимира Сівковича.

За даними ОГП після окупації Криму у 2014 році фігурант переїхав до Москви та погодився співпрацювати зі спецслужбами РФ.

"Його завданням була підривна інформаційна діяльність і вплив на суспільну думку в Україні. За версією слідства, ФСБ доручила йому залучати впливових українських політиків для просування наративів РФ, дискредитації влади, силових структур та військового керівництва", – йдеться у дописі.

Підозрюваний залучив чинного народного депутата від забороненої "ОПЗЖ", який погодився діяти як "агент впливу". Зазначається, що депутат використовував виступи у медіа та парламенті, поширюючи проросійські тези та дискредитуючи ЗСУ й розвідку. Його заяви транслювалися в тому числі російськими пропагандистськими медіа. Також він регулярно звітував експосадовцю РНБО, який передавав інформацію спецслужбам РФ.

Стосовно залученого народного депутата, то за даними ЗМІ, мова може йти про Нестора Шуфрича.

Топ коментарі
+11
а чого ви пристрелили алексеева а сивкович ще гуляє?
дивно якось
янук живий...
ця ******* повинна першим сконати
а ви ківу... той взагалі дебіл...
показати весь коментар
11.02.2026 12:32 Відповісти
+6
Його справу потрібно передати ліквідаторам.
Ця істота не заслуговую, щоб витрачати на неї час у судах.
показати весь коментар
11.02.2026 12:33 Відповісти
+5
А куди втік Данілов, цікаво? Це ж за його каденції Секретарем РНБО СБУ-шники Баканова "торгували" санкціями цієї контори? Можливо й досі продовжують. І хто там знову ставив прослушку у НАБУїнів, не кишенькове зелене СБУ часом?
показати весь коментар
11.02.2026 12:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а чого ви пристрелили алексеева а сивкович ще гуляє?
дивно якось
янук живий...
ця ******* повинна першим сконати
а ви ківу... той взагалі дебіл...
показати весь коментар
11.02.2026 12:32 Відповісти
Так це свої ж.. Тільки справи 😀😀😀
показати весь коментар
11.02.2026 12:50 Відповісти
Комусь він кум, комусь сват. Своя людина ж.
показати весь коментар
11.02.2026 14:30 Відповісти
Його справу потрібно передати ліквідаторам.
Ця істота не заслуговую, щоб витрачати на неї час у судах.
показати весь коментар
11.02.2026 12:33 Відповісти
Ця процедура потребує тиші... Треба, щоб він бдітьЄльность потіряв...
показати весь коментар
11.02.2026 12:43 Відповісти
Так ворон ворону око ж не виклює
показати весь коментар
11.02.2026 12:51 Відповісти
А куди втік Данілов, цікаво? Це ж за його каденції Секретарем РНБО СБУ-шники Баканова "торгували" санкціями цієї контори? Можливо й досі продовжують. І хто там знову ставив прослушку у НАБУїнів, не кишенькове зелене СБУ часом?
показати весь коментар
11.02.2026 12:48 Відповісти
Мавр сделал свое дело..мавр может уходить..Фридрих Шиллер
показати весь коментар
11.02.2026 12:53 Відповісти
вчасно! який ******* відбувається! всі агенти фсб повтікали!
показати весь коментар
11.02.2026 12:54 Відповісти
Тут є ще гетьманцев, сівковича коридорний.
показати весь коментар
11.02.2026 13:40 Відповісти
Це ж потужно - судити зрадників які вже втекли. Суди, прокуратура працюють на ізнос, показуючи свою необхідність. Купа паперів, комп'ютерів, помічників, шоферів - всі стурбовані, бігають туди-сюди, щось вирішують. А на виході - як завжди: нуль вироків. Прикольна система.
показати весь коментар
11.02.2026 12:57 Відповісти
показати весь коментар
11.02.2026 13:02 Відповісти
Так це правда, узнали яка ціна стала при ньому та жахнулися.
показати весь коментар
11.02.2026 13:13 Відповісти
Приклад тупого саботажу з сторони осіб портновських призначенців в системі продажного кривосуддя, тотальної бездіяльності групи осіб з Урядового кварталу!! На Сашка Білого, так одразу цілим КОДЛОМ накинулися убивати, а сівковича-зрадника, вони 12 років мусолять, оті привладні з Урядового кварталу і ГПУ, ДБР….
показати весь коментар
11.02.2026 12:57 Відповісти
Ну а его многолетнего соратника и помощника Гетьманцева когда? Или младые регионалы не трогают корешей старших товарищей?
показати весь коментар
11.02.2026 13:08 Відповісти
Гетьманцев же в Україні, не всі завдання сівковича виконав. Тому і не заважають йому рознести в хлам бізнес і державне управління.
показати весь коментар
11.02.2026 13:42 Відповісти
Головне що судді та прокурори показують кипучу діяльність по тих кого вже не дістати, а по тих кого можна, то чекають дозволу, або відкупні. А з сивковичем, просто пора подарувати самокат.
показати весь коментар
11.02.2026 13:10 Відповісти
А де, цікаво, Міндіч?
показати весь коментар
11.02.2026 13:11 Відповісти
Голова комітету Верховної ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, народний депутат від "Слуги народу" Данило Гетманцев, який є автором скандального https://www.rbc.ua/ukr/news/***-predlozhili-nalogovye-kompromissy-2020-1569831261.html податкового законопроекту №1210, був помічником народного депутата від "Партії регіонів" Володимира Сівковича.



https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B5%D1%82%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%86%D0%B5%D0%B2,_%D0%94%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B8%D0%BB_%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
показати весь коментар
11.02.2026 13:12 Відповісти
То він поганий був, бо тоді, не офіційно, заробляв мало, сівкович більшу частину собі забирав, а зараз хороший став, бо заробляє добре, даже з урахуванням відкатів
показати весь коментар
11.02.2026 13:16 Відповісти
А чому в минулому часі?
Хто сказав, що він перестав бути помічником сівковича?
показати весь коментар
11.02.2026 13:44 Відповісти
Ну, це досягнення!! раша тремтить!! Головне,щоб справи Баканова, Єрмака,Міндича, Грінчишина та багатьох інших не передавали!! Бо суд він такий - візьме та осудить....до громадського покаяння...на Мальдіваїх !! І що тоді їм,бідним, робити??? Прийдеться летіти за вироком на край Світу!!!
показати весь коментар
11.02.2026 13:15 Відповісти
Сівкович у відчає. Як же ж йому, бідолашному, тепер далі жити на московщині?
показати весь коментар
11.02.2026 13:28 Відповісти
А букланов гетьманцев а татаров ало
показати весь коментар
11.02.2026 13:30 Відповісти
срана засрашка ,1000років чіпляється за Україну ,свою едентичність там загубили всі ,стали просто кацапами , гинуть суки пачками , і навіть не розуміють шо Україна їм не потрібна ,як би розвивали свої землі та економіку ...деб* ли бл* дь !!! ....
показати весь коментар
11.02.2026 13:43 Відповісти
Судити кого будете - повітря? Чи нашим бандитам в суддівських мантіях все одно кого судити головне щоб зарплата вчасно приходила!
показати весь коментар
11.02.2026 13:47 Відповісти
зелене потворне кривосуддя зараз його виправдає та присудить виплати моральної шкоди...
показати весь коментар
11.02.2026 13:51 Відповісти
Серйозно...До суду???!!!Да цю падаль-ЗАБАРАНИТИ,УЖЕ ВЧОРА
показати весь коментар
11.02.2026 14:31 Відповісти
А шо там с Люськой? Будуть саджати, або вбивати? 🤔
показати весь коментар
11.02.2026 14:34 Відповісти