4493 відвідувача онлайн

Російська лижниця на Олімпіаді вкрала лижі у німецької спортсменки: її дискваліфікували

російську лижницю дискваліфікували за крадіжку лиж у німецької спортсменки.

"Нейтральну" спортсменку з російським паспортом Дар’ю Непряєву дискваліфікували з масстарту на 50 км Олімпійських ігор-2026. Причиною дискваліфікації росіянки стали вкрадені нею лижі німецької спортсменки Катаріни Доцлер.

Про це пише "Суспільне.Спорт", повідомляє Цензор.НЕТ.

Німкені довелося шукати інші лижі 

Відтак Доцлер вимушена була шукати заміну своїм лижам, щоб продовжити гонку.

Німецька спортсменка розповіла, що запасні лижі, які їй довелося використовувати, були повільнішими за ті, на яких вона повинна була бігти. У підсумку Доцлер завершила змагання на дев'ятому місці, відставши від лідерки Ебби Андерссон на 8:48.2 хвилин.

"Нейтральна" росіянка фінішувала на 11-му місці.

"Ми думали, може, вона (Доцлер, - ред.) зможе використати лижі Нєпряєвої, але цього не дозволили. Надійшла інформація від жюрі, що нам дозволено взяти нові лижі. Але це доволі складно, бо всі лижі були на трасі у тренерів. Нам довелося долати увесь шлях, довгий, де проводять змащення, майже один кілометр. Довелося шукати нові лижі, які не тестували, які довелося чистити та готувати. Це було дуже стресово. Нам надали інформацію, що можна замінити лижі, за 100 метрів до змінної зони. Я бачив, як техічний працівник зі змащення біг з усіх сил через це поле. Побачив її та надав інформацію, що можна змінити лижі", - розповів тренер збірної Німеччини Пітер Шлікенрідер.

Росіянку дискваліфікували

У підсумку результат Нєпряєвої було анульовано, а навпроти її прізвища з'явилася позначка "дискваліфіковано".

За словами Шлікенрідера, це єдиний правильний варіант у цій ситуації, щоб запобігти подібним історіям в майбутньому.

Топ коментарі
+43
Унітази перевірте
показати весь коментар
22.02.2026 21:56 Відповісти
+36
Перевірте наявність всіх унітазів...
показати весь коментар
22.02.2026 21:54 Відповісти
+29
Природу не обманешь.
показати весь коментар
22.02.2026 21:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
можем повторить кричат кацапы, и повторили как разрешили брать трофеи

Официально брать трофеи в ссср разрешили в конце великой отечественной войны. 26 декабря 1944 года НКО принял Приказ № 0409, позволявший военнослужащим раз в месяц отправлять домой посылки с личными вещами: до 5 кг для рядовых, до 10 кг для офицеров и до 16 кг для генералов, что было мерой поощрения за хорошую службу https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B5%D0%B9%D0%BD%D1%8B%D0%B5_%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D1%8B Википедия.
показати весь коментар
22.02.2026 21:50 Відповісти
Таваріщ Жюков, вагонами відправляв
показати весь коментар
22.02.2026 22:21 Відповісти
Не тільки жюков, любой штабний офіцер , чи ад'ютант . Мій батько привіз рушницю та кульки із дробом . А сусід із вулиці був ад'ютантом генерала . У них у домі були німецькі шафи, картини, рояль та купа одягу.
показати весь коментар
22.02.2026 22:40 Відповісти
так, це було як "нагорода". бо радянщина нічого не могла дати цім людям.
тому було вирешено надати на законний грабіж, як компенсація
показати весь коментар
22.02.2026 22:45 Відповісти
Природу не обманешь.
показати весь коментар
22.02.2026 21:50 Відповісти
чи перевіряли італійці унитази в номерах т.зв. "нейтралів" ?
вони на місці ?
.
показати весь коментар
22.02.2026 22:08 Відповісти
Ну так. На вищому керівництві МОК, яке допустило "нейтральних" кацапів і білорусів на ОІ природа аідпочила, схалтуривши на якості їх мізків.
показати весь коментар
22.02.2026 22:37 Відповісти
вельми цікаво спостерігати за кацапським ниттям на спортивних форумах, де кацапи у своєму стилі, с піною у рота, волають що вона "просто пєрєпутала"...а ще їх підриває що їй дозволи добігти, а вже потім дискваліфікували, тобто познущались
показати весь коментар
22.02.2026 21:52 Відповісти
Навіть геть не дивно. Орчиха.
Такий вже в них спосіб мислення і життя.
показати весь коментар
22.02.2026 21:53 Відповісти
Перевірте наявність всіх унітазів...
показати весь коментар
22.02.2026 21:54 Відповісти
показати весь коментар
22.02.2026 22:01 Відповісти
А Карл у Клари украв корали. Ніколи такого не було і ось знову. Я б скоріше допустив циганську збірну,ніж орків-злодіїв.Єдиний правильний варіант-не допускати кацапів до міжнародних змагань.
показати весь коментар
22.02.2026 21:54 Відповісти
Не допускати їх нікуди!
Взагалі на кордоні московії завертати!
показати весь коментар
22.02.2026 23:01 Відповісти
роми воюють за неньку, не путай
показати весь коментар
22.02.2026 23:05 Відповісти
Я знаю.Тому пропоную вигнать кацапів,а замість них взять ромів.
показати весь коментар
22.02.2026 23:42 Відповісти

орки ,що від них чекати
показати весь коментар
23.02.2026 00:24 Відповісти
Унітази перевірте
показати весь коментар
22.02.2026 21:56 Відповісти
показати весь коментар
22.02.2026 22:43 Відповісти
я не чекала що мацкалі проколються так швидко
показати весь коментар
22.02.2026 21:58 Відповісти
Встала на лыжи во всех смыслах.
показати весь коментар
22.02.2026 21:58 Відповісти
а ручки-то помнят!)))
показати весь коментар
22.02.2026 21:59 Відповісти
Талант не проп'єш.
показати весь коментар
23.02.2026 00:48 Відповісти
Може то їй Ярош підклав? Нє? Не може ж високодуховна та скрєпна расєянка таке учудить
показати весь коментар
22.02.2026 22:00 Відповісти
Причиною дискваліфікації росіянки стали вкрадені нею лижі німецької спортсменки Катаріни Доцлер. Джерело: https://censor.net/ua/n3601891, імпортозаміщєння у дії.
показати весь коментар
22.02.2026 22:01 Відповісти
Подякуйте тій дурепі з МОК, що пустила орків та орчих у город...
показати весь коментар
22.02.2026 22:03 Відповісти
Воровство-одна із ісконних лапотних скрєп...
показати весь коментар
22.02.2026 22:05 Відповісти
І на олімпіаді лаптєголові.....
показати весь коментар
22.02.2026 22:05 Відповісти
І що? Хтось здивован? 🤔🤣
показати весь коментар
22.02.2026 22:09 Відповісти
Who let the dogs out?
показати весь коментар
22.02.2026 22:10 Відповісти
Розумію бажання зайвий раз обісрати русню, але, думаю вона у поспіху просто переплутала лижі
показати весь коментар
22.02.2026 22:13 Відповісти
Навряд. Лижи на такому рівні робляться індивідуально. Сплутати їх просто неможливо. Це все одно що сплутати гвинтівку в біатлоні.
показати весь коментар
22.02.2026 22:18 Відповісти
Bei der Winterspiele-Premiere des 50-Kilometer-Rennens für Frauen hatte die unter neutraler Flagge startende Neprjajeva beim Skiwechsel versehentlich Hennig Dotzlers Ski genommen. "Ich habe erst im Ziel richtig erfahren, was passiert ist", erklärte die Sächsin. Noch im Zielbereich erklärte Neprjajeva in der Sonne von Tesero gestenreich ihren Fauxpas. "Sie hat sich bei mir ************. Sie war ganz durcheinander", schilderte die *************** Hennig Dotzler. Neprjajeva beendete das Rennen nach ihr und wurde später disqualifiziert. "Das tut mir ehrlich gesagt auch ein bisschen leid, weil das macht ja keiner mit Absicht", sagte die Deutsche, die aber auch Verständnis für die Entscheidung hatte.
https://www.aachener-zeitung.de/sport/wechselfehler-im-langlauf-fuer-die-geschichtsbuecher/135624422.html
показати весь коментар
22.02.2026 22:39 Відповісти
Козломорду захищаєш?
показати весь коментар
22.02.2026 22:26 Відповісти
Співчуває ..... йому і так погано після кацапських скарг що їм на олімпіаді не подарували по самсунгу як іншим учасникам , а на інших товарах позрізали та позамальовували бирки виробників , а тут іще і лижі (((
показати весь коментар
22.02.2026 23:05 Відповісти
Нащо їй лижи? Хай би в валєнках херачила.
показати весь коментар
22.02.2026 22:15 Відповісти
Так Ані красівиє билі...
показати весь коментар
22.02.2026 22:25 Відповісти
Їй якутський умілець підготував лижі з валянками із лайна коров'ячого , а тут відлига на трасі ..... лайно попливло , кацапка ввімкнула лапотну "сноровку " воровку .
показати весь коментар
22.02.2026 23:08 Відповісти
что русское быдло там делает?
показати весь коментар
22.02.2026 22:15 Відповісти
ваняєт , сер !
показати весь коментар
22.02.2026 23:09 Відповісти
****, мені одному це здалося не дивним ???
показати весь коментар
22.02.2026 22:16 Відповісти
Можем павтаріть!))
показати весь коментар
22.02.2026 22:19 Відповісти
Боже, яка ,,несподіванка''! Російська лижниця вирішила, що олімпійське золото - це занадто складно, тому пішла перевіреним шляхом предків і просто поцупила лижі німецької суперниці.... Мабуть, у її генетичному коді спрацював стародавній інстинкт - якщо щось лежить без нагляду і воно краще за твоє, значить, це ,,ісконно русскоє''... Взагалі, стабільність цієї нації просто вражає. Протягом століть вони відточували майстерність присвоєння всього, що погано прибите цвяхами:Це чи не єдине чому вони навчилися за всю свою історію існування- це постійно красти . Крали чужу Історію, чужі Технології , чужі Території ....Ну, тут вони взагалі професіонали: прийти в гості, вигнати господарів і заявити, що тут завжди була Рязань ....Тепер от дійшли до лиж.... Мабуть, наступний етап - красти сніг на трасі, щоб суперникам було складніше їхати......
Дружня порада для іноземних атлетів та дипломатів: якщо ви з якоїсь причини все ще тиснете руку представнику цієї ,,цивілізації'', обов'язково перевірте свої пальці одразу після контакту..... .
показати весь коментар
22.02.2026 22:20 Відповісти
І не вкрала взагалі, в асвабаділа!
показати весь коментар
22.02.2026 22:20 Відповісти
І не асвабаділа , а вєрнула в радную говень .
показати весь коментар
22.02.2026 23:11 Відповісти
Це зайвий раз доказує, що кацап завжди остається кацапом козломордим
показати весь коментар
22.02.2026 22:22 Відповісти
Эта фсе ниправда! Эта укропы падлажили 😁
показати весь коментар
22.02.2026 22:39 Відповісти
Подозвляли кацпському лайну участь, то насолоджуйтесь. Не бачу проблеми
показати весь коментар
22.02.2026 22:42 Відповісти
Де ЗЕобана дипломатія??!!!
Це треба нагадувати всьому світу
показати весь коментар
22.02.2026 22:49 Відповісти
Где очередь за комментариями?
показати весь коментар
22.02.2026 22:59 Відповісти
Уже кто-то писал, чтоб унитазы пересчитали олимпийской деревне?
показати весь коментар
22.02.2026 23:09 Відповісти
Кацапам їх просто не встановлювали .
показати весь коментар
22.02.2026 23:12 Відповісти
Ось що буває коли кацапів пускаїте до себе. Кацап є кацап без різниці під яким він прапором. Німецькій спортсменці потрібно було б подати до суду на олімпійський комітет на пару сотень мільйонів доларів за те що впустили на олімпіаду московських терористів і вкрали перемогу.
показати весь коментар
22.02.2026 23:34 Відповісти
Не здивуюсь коли кацапи ще й новічком понамазують там все і потруять всіх спортсменів відомстивши за програш