8682 відвідувача онлайн

Україна пропонувала США Drone Deal зі своїми технологіями. У нас є не просто карта, а "цілий козир", - Зеленський

Індустрія дронів

Трамп та Зеленський

Україна дійсно пропонувала США передати свої технології та дрони для боротьби з іранськими безпілотниками. Угоду "Drone Deal" поки не підписали, а відтермінували.

Про це Володимир Зеленський сказав, відповідаючи на питання журналістів, передає Цензор.НЕТ.

Зеленський наголосив, що ця пропозиція досі актуальна. Ця угода передбачає передачу американській стороні українських розробок і технологій у сфері безпілотників.

Президент зауважив, що ця пропозиція була стратегічною і першочергово адресована саме Сполученим Штатам.

Він також заявив, що Україна залишається відкритою до підписання угоди й хотіла б укласти її безпосередньо з президентом США Дональд Трамп, адже це було б вигідно і для українських оборонних компаній.

Президент додав, що партнери вже зрозуміли, що без українського досвіду "просто перехоплювачі не працюють".

"Я не знаю, чи вони відмовились від цього, не впевнений. Але це точно відтермінування, і поки що ми не підписали Drone Deal, але ми відкриті. Я б дуже хотів з президентом Сполучених Штатів підписати цей договір. І для наших компаній це також дуже класно... Тепер у нас є не просто карта, а цілий козир", - сказав Зеленський.

Топ коментарі
+9
Найкраще, що може зробити Зе, це просто припинити говорити. Якого біса ти починаєш патякати трамівським тупорилим жаргоном про козирі? Ти ж шоумен і маєш розуміти людську психологію. Рижий дебіл цього не зацінить, навпаки вибіситься, тому, що він тебе ненавидить (причини неважливі). Якщо ти сам такий тупий, роби як Мерц - сухо і ввічливо. Ні, бляха, то ж треба ляпати всяку х**ню.
показати весь коментар
10.03.2026 19:01 Відповісти
+5
Дотролиш Трампа що перейде з карточних термінів на шахматні і поставе тобі мат.А поскільки Трамп гольфіст то може і в лунку закотить.
показати весь коментар
10.03.2026 19:08 Відповісти
+4
"Шістка" про козирі заговорила.😆
показати весь коментар
10.03.2026 18:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Йормак?
показати весь коментар
10.03.2026 18:55 Відповісти
"Шістка" про козирі заговорила.😆
показати весь коментар
10.03.2026 18:56 Відповісти
Яка угода, коли Трамп на стороні рашки?
показати весь коментар
10.03.2026 18:56 Відповісти
Дайте йому сільоткі...
показати весь коментар
10.03.2026 18:56 Відповісти
Риба !
показати весь коментар
10.03.2026 19:01 Відповісти
Абырвалг!
показати весь коментар
10.03.2026 19:07 Відповісти
І молока запити .
показати весь коментар
10.03.2026 19:30 Відповісти
Знову понесло....
показати весь коментар
10.03.2026 18:57 Відповісти
пізно, трамп вже на доміно перейшов.
показати весь коментар
10.03.2026 18:57 Відповісти
Риба !
показати весь коментар
10.03.2026 19:00 Відповісти
"Яйця" відрубали ? ((
показати весь коментар
10.03.2026 19:39 Відповісти
Найкраще, що може зробити Зе, це просто припинити говорити. Якого біса ти починаєш патякати трамівським тупорилим жаргоном про козирі? Ти ж шоумен і маєш розуміти людську психологію. Рижий дебіл цього не зацінить, навпаки вибіситься, тому, що він тебе ненавидить (причини неважливі). Якщо ти сам такий тупий, роби як Мерц - сухо і ввічливо. Ні, бляха, то ж треба ляпати всяку х**ню.
показати весь коментар
10.03.2026 19:01 Відповісти
показати весь коментар
10.03.2026 19:03 Відповісти
Любить же дурень грати в дурня!
показати весь коментар
10.03.2026 19:03 Відповісти
Воно не грає воно таке є .
показати весь коментар
10.03.2026 19:32 Відповісти
Обережно, Трамп може образитися на слово "козир"
показати весь коментар
10.03.2026 19:07 Відповісти
Краще б козир був не цілий, а декількома частинами.
показати весь коментар
10.03.2026 19:07 Відповісти
Дотролиш Трампа що перейде з карточних термінів на шахматні і поставе тобі мат.А поскільки Трамп гольфіст то може і в лунку закотить.
показати весь коментар
10.03.2026 19:08 Відповісти
🤪🤣
показати весь коментар
10.03.2026 19:28 Відповісти
Агент козир заговорив про козир...вже смішно, не дарма він комік, хоч і нижче середнього.
показати весь коментар
10.03.2026 19:36 Відповісти
Цьому довбню не приходить на ум, що, якщо амерам дійсно буде дуже потрібно, вони куплять необхідні їм тезнології, необхідних ім спеців і навіть необхідні підприємства?
показати весь коментар
10.03.2026 19:55 Відповісти
Коли клоун займає президентський палац,він не стає президентом-просто палац стає цирком.
показати весь коментар
10.03.2026 20:01 Відповісти
Немає козерів взагалі.
показати весь коментар
10.03.2026 20:02 Відповісти
Ти вже в шашки награвся? - копалини за фук віддав.
показати весь коментар
10.03.2026 20:40 Відповісти