5582 відвідувача онлайн
4 621 30

Свириденко повідомила про виплату 1500 грн для вразливих категорій громадян

свириденко анонсувала додаткову допомогу 1500 грн

Кабінет Міністрів України готує новий пакет підтримки для населення, який передбачає одноразову фінансову допомогу та додаткові стимули для економії енергоресурсів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні прем’єр-міністерки України Юлії Свириденко у телеграм-каналі.

Йдеться про одноразову виплату у розмірі 1500 гривень для найбільш вразливих категорій громадян. Також уряд планує запровадити кешбек на пальне в межах державної програми "Національний кешбек".

Уряд готує нові виплати та кешбек на пальне

За словами прем’єрки, новий пакет допомоги спрямований на підтримку громадян в умовах енергетичних викликів та економічного тиску.

"Готуємо додатковий пакет підтримки для людей – одноразова допомога 1500 грн для найбільш вразливих категорій громадян та кешбек на пальне в межах програми "Національний кешбек", – повідомила Юлія Свириденко.

Крім того, держава продовжує підтримувати родини, які потребують стабільного електроживлення для медичних пристроїв. Майже 10 тисяч портативних зарядних станцій уже передано сім’ям, у яких виховуються діти з інвалідністю підгрупи А.

Уряд також планує найближчим часом закрити додаткові заявки, що надійшли до Міністерства соціальної політики.

Тривають програми енергетичної підтримки для людей і бізнесу

Водночас продовжують діяти інші державні програми допомоги, спрямовані на підтримку енергетичної стабільності країни.

Зокрема, майже 25 тисяч працівників ремонтних бригад, які відновлюють енергетичну інфраструктуру після російських атак, уже отримали додаткові виплати по 20 тисяч гривень за січень та лютий. Такі ж доплати передбачені й за березень для енергетиків, комунальників, газовиків та залізничників.

Окрім цього, близько 38 тисяч підприємців отримали до 15 тисяч гривень допомоги для підвищення енергонезалежності бізнесу. Загальна сума фінансування цієї програми становить майже 380 мільйонів гривень.

За словами Свириденко, завдяки цим коштам магазини, аптеки, кав’ярні та інші важливі заклади у громадах можуть продовжувати роботу навіть під час відключень електроенергії.

Також банки-партнери вже видали 136 кредитів на суму майже 200 мільйонів гривень у межах програми пільгового кредитування під 0% для закупівлі генераторів та акумуляторів. Загалом на цю програму надійшло близько 650 заявок.

Окремо уряд розвиває програму "5-7-9%" для розвитку власної генерації. Наразі підписано 132 договори для бізнесу на суму понад 2,3 мільярда гривень, а також 31 договір для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

За словами прем’єрки, такі рішення сприяють підвищенню енергетичної стійкості громад і дозволяють розвивати власні джерела генерації електроенергії.

  • Раніше ми повідомляли, що Кабінет Міністрів продовжив дію пільгових цін на газ для виробників тепла на міжопалювальний період – до 30 вересня 2026 року.
Топ коментарі
+27
Це перший внесок у "чесну" виборчу компанію.
показати весь коментар
15.03.2026 19:02 Відповісти
+26
Який смачний безкоштовний сир )
показати весь коментар
15.03.2026 18:59 Відповісти
+20
Які проблеми може вирішити одноразова виплата 1500 гривень? (29,66 євро)
показати весь коментар
15.03.2026 19:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Який смачний безкоштовний сир )
показати весь коментар
15.03.2026 18:59 Відповісти
Це перший внесок у "чесну" виборчу компанію.
показати весь коментар
15.03.2026 19:02 Відповісти
Хто тільки цим фукраїнцям, упродовж 30 років, не тикав по життю, оту тисячу гривень, щоб потім, здерти за неї і шкуру з них?!?!?
показати весь коментар
15.03.2026 20:45 Відповісти
Повідомити -то повідомила, але забула виплатити.
Або,проконтролювати ,чи виплатили
показати весь коментар
15.03.2026 19:01 Відповісти
в мене "сухий" бак - коли уже на заправку можна поїхати???
показати весь коментар
16.03.2026 00:07 Відповісти
"зелена корупційна столова"
показати весь коментар
15.03.2026 19:02 Відповісти
Їдальня, кацапе, "столовая" то по кацапськи. Українською - їдальня.
показати весь коментар
15.03.2026 20:01 Відповісти
не досить, що "шепеляве",то ще й " сліпакувато- зелене".Ти де прочитало в моєму дописі "столовая"??? Як буде називатися "щира прокацаплена із словом "столовая" , в українській мові ложка, котрою беруть їжу, котра на столі,(борщ, наприклад)???
показати весь коментар
15.03.2026 22:09 Відповісти
Які проблеми може вирішити одноразова виплата 1500 гривень? (29,66 євро)
показати весь коментар
15.03.2026 19:03 Відповісти
Придбати хліб з водою та виживати певний час.
показати весь коментар
15.03.2026 19:09 Відповісти
Тоді краще вже роздавати хліб та воду, бо деякі ці 1500 гривень можуть за день пропити.
показати весь коментар
15.03.2026 19:15 Відповісти
Кілограм масла, кілограм ковбаси і десять упаковок молока.
показати весь коментар
15.03.2026 19:13 Відповісти
Я глибоко вражений цією сумою. Де отримати виплату?
показати весь коментар
15.03.2026 19:31 Відповісти
Виплата лише в проекті,як зазначила прем'єр:
"Готуємо додатковий пакет підтримки для людей - одноразова допомога 1500грн".
Хоча рахувати можна,та з проекту нічого не вдасться купити.
показати весь коментар
15.03.2026 20:27 Відповісти
тільки через земарахфон
показати весь коментар
15.03.2026 20:35 Відповісти
Якшо тьотя йуля не знає, то підказую: найвразливіша верства населення, це військові. А чергова роздача гривень -- чистий піар зрадницької чинної влади. Зелені "слуги", будьте прокляті! Ви довели Державу вже до прірви.
показати весь коментар
15.03.2026 19:32 Відповісти
Ідіть до біса. Чому впо відмінили виплату? Не причина, що я знайшов роботу і отримую більше 10 тисяч. Все залишилось в окупації.
показати весь коментар
15.03.2026 19:52 Відповісти
Самі вразливі це депутати слуг наріду - якшо щось не так, як обіцяв гнида - відразу перехід до рашистів - у них, друзів зеленского, у всіх рюські паспорти, або у розвідку, до буданого. При зарплаті 300000.
показати весь коментар
15.03.2026 20:06 Відповісти
майбутня послиця ))
показати весь коментар
15.03.2026 20:14 Відповісти
Боже як гидко читати?((((
показати весь коментар
15.03.2026 20:25 Відповісти
Громадяне, тримайте спокій!
Уряд також планує закрити додаткові заявки, що надійшли до Міністерства соціальної політики. Джерело: https://censor.net/ua/n3605365
показати весь коментар
15.03.2026 20:32 Відповісти
громадянин,ви з вразливої категорії,чи не з вразливої?
показати весь коментар
15.03.2026 20:48 Відповісти
Держава вже використовує кошти, які були закладені на друге півріччя.

Коли міняєш Наталю Іванівну Яресько на марченко- гетманцева, державне фінансування перетворюються на лохотрон.
показати весь коментар
15.03.2026 20:55 Відповісти
показати весь коментар
15.03.2026 21:04 Відповісти
Стюардеса Єрмака це язик Зеленського. Які ж вони кончені.....
показати весь коментар
15.03.2026 21:10 Відповісти
І весь цей атракціон щедрості на фоні діри в бюджеті та недофінансування ЗСУ.
показати весь коментар
15.03.2026 21:21 Відповісти
Якщо я вражений цим тупняком, то я належу до вразливої категорії громадян?
показати весь коментар
15.03.2026 22:08 Відповісти
А ХТО Ж ЛЮДЕЙ ДОВІВ ДО РІВНЯ ВРАЗЛИВОСТІ ?
показати весь коментар
15.03.2026 22:17 Відповісти
зелена падаль: поживи на пенсію 3000грн. і все Дістали