11309 відвідувачів онлайн

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 1 285 700 осіб (+1 610 за добу), 11 789 танків, 38 569 артсистем, 24 254 ББМ. ІНФОГРАФІКА

Сили оборони України від початку повномасштабного вторгнення РФ ліквідували 1 285 700 російських окупантів.

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ, передає Цензор.НЕТ.

Втрати російської армії

Так, загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 20.03.26 орієнтовно становлять:

  • особового складу – близько 1 285 700 (+1 610) осіб
  • танків – 11 789 (+3) од.
  • бойових броньованих машин – 24 254 (+21) од.
  • артилерійських систем – 38 569 (+31) од.
  • РСЗВ – 1 691 (+0) од.
  • засоби ППО – 1 333 (+0) од.
  • літаків  – 435 (+0) од.
  • гелікоптерів  – 349 (+0) од.
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 187 204 (+1 480) од.
  • крилаті ракети – 4 468 (+0) од.
  • кораблі / катери  – 33 (+0) од.
  • підводні човни – 2 (+0) од.
  • автомобільна техніка та автоцистерни – 84 374 (+245) од.
  • спеціальна техніка – 4 096 (+4) од.

Втрати ворога на ранок 20 березня

Топ коментарі
+19
якщо далі так піде так буде 50 000 дохлих кацапів в місяць ,як говорив Федоров
показати весь коментар
20.03.2026 06:51 Відповісти
+16
Минув 4412 день москальсько-української війни.
304!!! одиниці знищеної техніки та 1610!! чумардосів за день, це просто свято якесь третій день поспіль.
Броня супер, арта файно, логістика та спецтехніка супер. БПЛА просіли, чумардоси підросли третій день поспіль, це вже таки тенденця.
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможемо.

P.s. 1 285 000 це більше ніж все населення такого регіону як Хабаровський край.
показати весь коментар
20.03.2026 08:58 Відповісти
+14
Кацапи геть показилися, напевне їм здохнути за ***** то найвища нагорода
показати весь коментар
20.03.2026 07:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
якщо далі так піде так буде 50 000 дохлих кацапів в місяць ,як говорив Федоров
показати весь коментар
20.03.2026 06:51 Відповісти
Так казав же Мадяр, що це вони на півдні вирішили "масовано контратакувати". Але щось з розвідкою в них не склалося в тій операційній зоні. Мабуть їм здавалося (і кожен може задати собі питання - чому їм так здавалося), що якщо ЗСУ проводить контрнаступальні дії на північний схід від Гіляйполя (Тернове/Новопавлівка), то на південному заході від Гуляйполя командування ЗСУ залишить тільки ... ну ... ОМОН. Ну, як засрашинці в 2022 році боронити фронт під Ізюмом залишили ОМОН свій, перекинувши всі дієздатні війська під Херсон, бо там же СТРАШНИЙ ДЕМОНСТРАТИВНИЙ НАСТУП ЗСУ.

Схоже, що якийсь гросмейстер ЗСУ прямо реально більше місяця чекав саме на такі дії засрашинців, старанно підготовлюючи запаси дронів, вибудовуючи розвідку, ************ засрашинців "наступати масовано" саме там, де гросмейстеру і треба було. Бо не буває так, щоб просто так "ось, рік фронт потроху відкочувався, не демонструючи непохитності, а тут на <звичайні> атаки от прям кратно більша стіна дронів стала".
показати весь коментар
20.03.2026 09:43 Відповісти
наступ на фасі Добропілля-Тернувате був очікуваний, бо всі підсилення/пересування були видні, і крім того відсутність старлінка давало можливість прослуховувати зв'язок в реальному часі, і оперативно реагувати на ворожі пересування і дії.
показати весь коментар
20.03.2026 11:15 Відповісти
Кацапи геть показилися, напевне їм здохнути за ***** то найвища нагорода
показати весь коментар
20.03.2026 07:02 Відповісти
Оце прирост цапорилого мяса,мабуть хочуть зробить 50000тис в місяць,як і хотіли.
показати весь коментар
20.03.2026 07:06 Відповісти
Мабуть кацапські палкаводци поспішають до 9-го травня. В цей день вони отримуватимуть з рук ху#ла чергові звання, значки/медальки, лампаси. От і женуть ваньок на убой. Ваньок багато, а чергова "зірочка" сама собою не з'явиться на погоні
показати весь коментар
20.03.2026 09:12 Відповісти
Не бачу у звіті "мотоцикли". Чи це спеціальна техніка?
показати весь коментар
20.03.2026 07:06 Відповісти
Мабуть, до "автотехніки" приписали... Два мотоцикли - один автомобіль...
показати весь коментар
20.03.2026 07:09 Відповісти
два теплих-один холодний..
показати весь коментар
20.03.2026 08:45 Відповісти
Вже писав про це - немає :
- мотоцикли
- осли
- коні
- інший гужовий транспорт ...
показати весь коментар
20.03.2026 09:49 Відповісти
Дякуємо, хлопці !
показати весь коментар
20.03.2026 07:34 Відповісти
Три доби 4 840 чумардосів, тобто 30 діб (місяць) 48 400 - як казав другий "Та це вже було".
Було, позаминулої зими - грудень 24-го 48 670, січень 25-го 48 240 а вже в лютому 36 570.
Виявляється м'ясо не таке вже і нескінченне.

Відносно логістики.
Добовий рекорд 312 од. 18.04.2025 а далі березень (цей березень) 08.03.-289, 11.03.-281 02.03.-247 і сьогодні 20.03.-245, середньодобово 203 одиниці. Місячний рекорд 4 104 квітень 25-го з середньодобовим показником 137 одиниць. Розширення "кіл зони" робить свою справу і буде новий місячний рекорд, бо по логістиці на сьогодні вже 3 864 одиниці, а цапорилі хай вірять своєму какашнікову - "пАтєрь нєт"
показати весь коментар
20.03.2026 07:57 Відповісти
калашніков вже не той. Вже в своїх ефірах фактично займається "дикредитацією" та "іноагенством". Зневірився, жиртрест. Занадто багато "сигналів" звідусіль, що система "рипить". Аби продовжувати виключно "побєдоносити" - треба бути ну зовсім вже божевільним упоротим **********. А в засрашці всі як один є поцрєотами тільки до першої невиплати зарплатні...
показати весь коментар
20.03.2026 10:16 Відповісти
якщо кацапи "понаступають" ще тиждень на фасі Добропілля-Тернувате, то в цьому місяці статистика по хробакам нарешті перевищить тридцять тисяч.
показати весь коментар
20.03.2026 10:57 Відповісти
Вчора показували відео знищення 6 градів під Покровськом, а в статистику чомусь не додали
показати весь коментар
20.03.2026 07:57 Відповісти
Боженько! Бережи вояків ЗСУ!!!
показати весь коментар
20.03.2026 08:35 Відповісти
Саме цікаве, що наші осінтери, грунтуючись на показах касапських zблогерів, такі втрати касапів підтверджують.
показати весь коментар
20.03.2026 08:53 Відповісти
Минув 4412 день москальсько-української війни.
показати весь коментар
20.03.2026 08:58 Відповісти
показати весь коментар
20.03.2026 09:00 Відповісти
Ну і?... Ти "лайкнув" "Водяному", не розуміючи, що, з його боку, це була провокація "срачу", в мій бік... Я на нього, вже давно, "болт поклав" - от він і "казиться"... Він тебе "втьомну" використав - а ти йому "*********"...
показати весь коментар
20.03.2026 09:15 Відповісти
З такими темпами москалів в червону книгу занесуть .
показати весь коментар
20.03.2026 10:22 Відповісти
Хробаки десь ******** назбирали. Ненадовго.
показати весь коментар
20.03.2026 11:02 Відповісти
Москалі косяками понеслись в рай...