9269 відвідувачів онлайн

Україна працює в Росії через Телеграм, але ми доберемося і до МАХ, - Зеленський

Зеленський про Телеграм

Російські спецслужби використовують Телеграм для своєї підривної діяльності в Україні, однак і Україна працює в РФ через цей месенджер.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив президент Володимир Зеленський.

Телеграм і МАХ

"Ми це знаємо, виявляємо, боремося з цим. Відверто, ми також працюємо через Телеграм у Росії. Зараз з обмеженням телеграму в Росії, безумовно, це буде складніше. Але, тим не менше, у мене була доповідь щодо їхньої нової мережі МАХ. Ми до МАХа також доберемося", - сказав Зеленський.

Крок на 100 років назад

Він зауважив, що обмеження соцмереж і мобільного зв’язку відкидає Росію на 100 років назад.

"Вони, у принципі, можуть скоро переходити на паперову пошту, на телеграф і на коней. Ось така цивілізація. Може, Путіну це і подобається. Можливо, так він відчуває себе знову молодим", - додав президент.

Топ коментарі
+8
Буде свої гундосики в Мах викладати.
Мало хто це зможе витримати...
показати весь коментар
20.03.2026 16:31 Відповісти
+7
ОТ НАШО ТИ ЦЕ МЕЛЕШ?

Може ще скажеш прізвища тих хто щось робить?

Це ж твоя партія де найбільше зрадників да?

Це ж ти роздав всім планшети де видно поле бою да?

Це ж з твоєї партії робили фото з полігона на початку війни да?

Це ж ваші шкети виставляли фото розробки ракет так?
показати весь коментар
20.03.2026 16:28 Відповісти
+6
Доберемось і до "оману",куди з Карпат таємно затягнув козир,де нібито виїхав на відпочинок перед Різдвом.
показати весь коментар
20.03.2026 16:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ОТ НАШО ТИ ЦЕ МЕЛЕШ?

Може ще скажеш прізвища тих хто щось робить?

Це ж твоя партія де найбільше зрадників да?

Це ж ти роздав всім планшети де видно поле бою да?

Це ж з твоєї партії робили фото з полігона на початку війни да?

Це ж ваші шкети виставляли фото розробки ракет так?
показати весь коментар
20.03.2026 16:28 Відповісти
Бо дурне___Черчілль: чекати, що дурні порозумнішають, - найнебезпечніша форма оптимізму.
показати весь коментар
20.03.2026 17:59 Відповісти
От він тупий
показати весь коментар
20.03.2026 18:01 Відповісти
Буде свої гундосики в Мах викладати.
Мало хто це зможе витримати...
показати весь коментар
20.03.2026 16:31 Відповісти
І покотиться по расіссі хвиля самогубств... )))
показати весь коментар
20.03.2026 21:42 Відповісти
Доберемось і до "оману",куди з Карпат таємно затягнув козир,де нібито виїхав на відпочинок перед Різдвом.
показати весь коментар
20.03.2026 16:53 Відповісти
Мы пахали, я и трактор...
показати весь коментар
20.03.2026 17:02 Відповісти
То чому той телеграм не заборонити, як вконтактє, однокласники, россайти?
На тій тєлєгі світ клином зійшовся чи що? Чи потужні бояться втратити телеграмівське плем'я?
показати весь коментар
20.03.2026 17:03 Відповісти
Що кацапи дивляться твої відосікі в Телеграмі ,це що така "підривна робота 2 ?
показати весь коментар
20.03.2026 17:09 Відповісти
у довбня ні дня без перемоги
показати весь коментар
20.03.2026 17:38 Відповісти
Ось воно виявляється для чого у телеграмі мають канали офіційні установи!
Попроси єрмака, щоб він підʼєднав тебе до МАХ!
показати весь коментар
20.03.2026 17:47 Відповісти