10637 відвідувачів онлайн

Орбан вимагає розслідування прослуховування глави МЗС Сійярто

Орбан заявив про розслідування можливого прослуховування Сійярто

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив про необхідність розслідування інформації щодо можливого прослуховування міністра закордонних справ Петера Сійярто.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Орбан написав на своїй фейсбук-сторінці.

Прослуховування члена уряду є серйозним нападом на Угорщину. Я доручив міністру юстиції негайно провести розслідування щодо інформації про прослуховування Петера Сійярто", - йдеться в дописі.

Орбан навів посилання на публікацію у проурядовому виданні Mandiner, в якій стверджується, що іноземні спецслужби нібито отримали доступ до телефонних розмов міністра закордонних справ Сіярто.

У матеріалі йдеться, що доступ до розмов міг бути отриманий за участі опозиційного журналіста Саболч Пані, який нібито передав номер телефону Сіярто іноземним розвідкам.

Джерелом цієї інформації називають анонімний лист, до якого додано аудіозаписи.

Також видання стверджує, що до організації прослуховування могла бути причетна Аніта Орбан, яку пов’язують з опозиційною партією "Тиса" та можливим призначенням на посаду міністра закордонних справ у разі її перемоги на виборах.

Реакція Сійярто

Сам Сіярто заявив, що був "шокований" оприлюдненими звинуваченнями.

У своєму дописі у Facebook він поставив під сумнів законність подібних дій.

"Яке юридичне визначення має факт, коли угорський громадянин підтримує зв’язки з іноземною спецслужбою такого роду? Я не знаю. Але серйозним є те, що цей журналіст входить до найближчого оточення партії "Тиса"", - заявив він.

Топ коментарі
+19
а шпіонство сіятро на користь пуцькіна - нє?
показати весь коментар
23.03.2026 13:31 Відповісти
+18
А "зливи від сіярти" він не хоче розслідувати?
показати весь коментар
23.03.2026 13:31 Відповісти
+11
А тут йому немає що розслідувати, бо там він в курсі справ.
показати весь коментар
23.03.2026 13:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а шпіонство сіятро на користь пуцькіна - нє?
показати весь коментар
23.03.2026 13:31 Відповісти
Та в даному випадку це не шпигунство, а пряма співпраця з терористами! В ЄС давно знали, що ці покидьки свідомо за гроші злигалися з *********** і не вживали жодних дій! Вже давно треба було хочаб призупинити членство Угорщини і Словакії в ЄС!
показати весь коментар
23.03.2026 14:07 Відповісти
А "зливи від сіярти" він не хоче розслідувати?
показати весь коментар
23.03.2026 13:31 Відповісти
А тут йому немає що розслідувати, бо там він в курсі справ.
показати весь коментар
23.03.2026 13:34 Відповісти
Він на себе вийде
показати весь коментар
23.03.2026 13:35 Відповісти
це неможливо, бо всі хочуть знати про що говорять мадяри з москалями.
показати весь коментар
23.03.2026 13:31 Відповісти
Валюта і золото де, вітько-дурко?
показати весь коментар
23.03.2026 13:32 Відповісти
а вухо йому не пошкодили через слухавку, коли намагалися вбити?
показати весь коментар
23.03.2026 13:41 Відповісти
показати весь коментар
23.03.2026 14:10 Відповісти
А про віджаті гроші у Ощадбанку не вимагає розслідування?
показати весь коментар
23.03.2026 13:44 Відповісти
Т.е сирято не отрицает факт своих действий, его беспокоит законность расследования.
показати весь коментар
23.03.2026 13:44 Відповісти
Ну, подслушали... И шо? Не ссы, Витя. Честным людям нечего скрывать. Вы ж честные люди?
показати весь коментар
23.03.2026 13:45 Відповісти
Бандити і пірати які нападають на інкасаторські авто дуже стурбовані що їх прослуховують? Там і прослуховувати не обов'язково. Орбан з Сциярдло відкрито на неодин строк про держзраду собі наговорили. А якщо ще показати виборцям цієї жаби його маєтки то на виборах воно пролетить і Тромб з Х'уйлом йому не допоможуть
показати весь коментар
23.03.2026 13:48 Відповісти
Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив про необхідність розслідування інформації щодо можливого прослуховування міністра закордонних справ Петера Сійярто. Джерело: https://censor.net/ua/n3606651

Урядовий дах путінської резидентури в Угорщині Орбан глибоко занепокоєний та стурбований голосним провалом агента кремля в ЄС під прикриттям - Сійярто.
показати весь коментар
23.03.2026 13:51 Відповісти
После выборов расследований будет, мама не горюй...
показати весь коментар
23.03.2026 13:52 Відповісти
Так. Але Орбан буде вже далеко. Як відомо ,,с Дона видачі нєт!,,
показати весь коментар
23.03.2026 13:58 Відповісти
З Донбасу також... Ось виявляється для чого був Путлеру так потрібний цей український регіон!
показати весь коментар
23.03.2026 14:42 Відповісти
Обісрався, так сиди. Ні, хай нюхають всі.
показати весь коментар
23.03.2026 14:00 Відповісти
Яке там прослуховування!? В россіі відключен инет. Тож Сіярто дзвонячі до Лаврова орав в слухалку так, що вікна дрожали.
показати весь коментар
23.03.2026 14:09 Відповісти
Не подобається ******, що виявили та оприлюднили його зраду і продажність на користь гебнявої рашки.
показати весь коментар
23.03.2026 14:22 Відповісти
У футболі фоли фіксують за їх хронологією: коли хтось порушив правила, то байдуже що робитимуть потім всі інші до зупинки гри - штрафний удар призначається по першому порушенню.
Так і тут: нехай Орбан краще розкаже чи шпигував по суті його міністр Сіярто на користь росіян, зливаючи їм конфіденційну інформацію (в чому того звинувачують); а далі байдуже в який спосіб отримали цей компромат, якщо він був реальний (хоч з допомогою прослуховування, хоч з використанням 'сироватки правди' чи відрубанням пальців ).
показати весь коментар
23.03.2026 14:40 Відповісти
Чекаємо чергових бігбордів по Угорщині, де Зе стоїть біля Мадяра з пакунками грошей, а той сидить у навушниках радіотелефоніста і підслуховує лобатого сіярто. Жаба вітя не має упустити такий черговий шанс напередодні виборів.
показати весь коментар
23.03.2026 14:48 Відповісти