10654 відвідувача онлайн

РФ фактично була за столом переговорів: Сійярто регулярно звітував Лаврову під час засідань ЄС, - WP

Сійярто звітував Лаврову під час засідань ЄС

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто регулярно телефонував своєму російському колезі Сергію Лаврову під час перерв на засіданнях ЄС.

Про це повідомляє The Washingron Post із посилання на посадовця ЄС у сфері безпеки, передає Цензор.НЕТ.

Регулярні дзвінки

Як зазначається, під час таких дзвінків Сійярто надавав Лаврову "живі звіти про те, що обговорювалося" та можливі рішення.

"Завдяки таким дзвінкам на кожній зустрічі ЄС протягом багатьох років Москва фактично перебувала за столом переговорів", – зазначає джерело видання.

Зазначається, що протягом багатьох років уряд Віктора Орбана надавав Москві життєво важливу можливість зазирнути в делікатні дискусії в ЄС як через своїх посадовців, так і завдяки проникненню російських хакерів у комп'ютерні мережі Міністерства закордонних справ Угорщини. Про це заявили кілька нинішніх та колишніх європейських посадовців, зокрема Ференц Фреш, колишній керівник Служби кіберзахисту Угорщини.

Візити до Москви

Так, з моменту повномасштабного вторгнення Росії в Україну в 2022 році Сійярто здійснив 16 офіційних візитів до Москви, останній з яких відбувся 4 березня, коли він зустрівся з президентом Володимиром Путіним.

Топ коментарі
+25
Кто-то удивлен? Капец, как "неожиданно".
показати весь коментар
21.03.2026 19:52 Відповісти
+23
Угорщина як і під час Другої світової війни знову союзник фашистів. Тому 24.02.2022 року Угорська армія стояла на кордоні України.
показати весь коментар
21.03.2026 19:56 Відповісти
+22
Виходить що керівництво Угорщини є шпигунами *****. Чекаємо на реакцію ЄС. Це що? Пакт *****-орбана в дії?
показати весь коментар
21.03.2026 19:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кто-то удивлен? Капец, как "неожиданно".
показати весь коментар
21.03.2026 19:52 Відповісти
Ты видимо тоже на кацапов работаешь да падаль?
показати весь коментар
21.03.2026 20:37 Відповісти
Людина вона вільна, але його дії та партію яку він представляє це заслані козачки( це щоб без матюків) А, гейжопа це хаває, та прикривається рівністюдержав.
показати весь коментар
21.03.2026 20:39 Відповісти
Вільна людига він як пересічний громодянин Угорщини,а так він займає певну посаду, яка надає доступи до таємної інформації, забов'язує тримати конфідіційність інформації переговорів,договорів, посада яка вимагає надавати звітність перед певними посадовцями Угорщини,а не перед посадовцями з сросії.
показати весь коментар
21.03.2026 21:12 Відповісти
Угорщина як і під час Другої світової війни знову союзник фашистів. Тому 24.02.2022 року Угорська армія стояла на кордоні України.
показати весь коментар
21.03.2026 19:56 Відповісти
Союзник, да не простой. Самый верный и упорный(для нацистов, с фашистами дело было другое).
показати весь коментар
21.03.2026 19:59 Відповісти
Виходить що керівництво Угорщини є шпигунами *****. Чекаємо на реакцію ЄС. Це що? Пакт *****-орбана в дії?
показати весь коментар
21.03.2026 19:56 Відповісти
Реакцію ЄС? Не смішіть.
показати весь коментар
21.03.2026 20:14 Відповісти
Останній притулок українця це сміх. Залишається тільки "паржать"...
показати весь коментар
21.03.2026 20:19 Відповісти
раз козак співає, то душа його плаче...
показати весь коментар
21.03.2026 20:27 Відповісти
Пі да рок
показати весь коментар
21.03.2026 20:01 Відповісти
постає питання чи потрібне нам таке ЕС?
показати весь коментар
21.03.2026 20:02 Відповісти
- Венгрия, + Украина пойдет?).
показати весь коментар
21.03.2026 20:03 Відповісти
а Словаччина яка каже що буде все блокувати? вони зараз так само служать вбивці *****..
показати весь коментар
21.03.2026 20:05 Відповісти
-Словакия, +Молдова? Шо есть...
показати весь коментар
21.03.2026 20:06 Відповісти
Нас завтра туди приймають? о котрій годині?
показати весь коментар
21.03.2026 20:08 Відповісти
звичайно що ні, зараз така турбулентність в світі, що незнаєш що завтра чекає, чи буде ЕС цілий з такими правилами де 1 країна може все похерити, може і НАТО не буде, у нас повинен бути план а,в,с але я впевнений що нічого немає..
показати весь коментар
21.03.2026 20:13 Відповісти
План є і він не мінявся: Поставити крапку в існування російськомовного інтернаціоналу. Яким чином? яким завгодно, бо вже зрозуміло, що або ми, або вони.
показати весь коментар
21.03.2026 20:49 Відповісти
Нєудобно. Тоді не буде шляху по суходолу до Румунії, Болгарії, Греції. Тому спочатку +Україна, а вже потім -Угорщина. А краще Орбана і Сіярто просто відмінусувати. За грати або під землю.
показати весь коментар
21.03.2026 20:11 Відповісти
Без допомоги ЄС ти вже сосав би чечену, питання чия ти сосалка з такими заявами ждуніха?
показати весь коментар
21.03.2026 20:20 Відповісти
Без допомоги Україні весь ЄС самі сосали би чеченам, бурятам, удмуртами і навіть мобілізованим українцям.
показати весь коментар
21.03.2026 20:50 Відповісти
А що, твоя костромщина чкось окремо збиралася всупати до ЄС?
показати весь коментар
21.03.2026 21:06 Відповісти
РФ фактично була за столом переговорів: Сійярто регулярно звітував Лаврову під час засідань ЄС, - WP

Прямо геніальне відкриття спецслужб всіх країн ЄС...
показати весь коментар
21.03.2026 20:14 Відповісти
У випадку конфлікту НАТО та РФ угорці та словаки першими побіжуть воювати, роняя шльопанці, правда невідомо за кого.
показати весь коментар
21.03.2026 20:15 Відповісти
А європейці не могли це припинити і були сильно мастурбовані чи на пів шишечки??
показати весь коментар
21.03.2026 20:18 Відповісти
Абсурд якийсь..
Ці поци кожен раз демонструють що нато вже обісралося а ЄС неяка не структура з єдністю і стійкістю
показати весь коментар
21.03.2026 20:30 Відповісти
Проти нас воює велика коаліція. Режим орбана і фіци, кім-сунь-хунь та інші непотріби...
Хоча б рушникоголових знищити
показати весь коментар
21.03.2026 20:29 Відповісти
Орбан,Сіярто,Фіцо,а тепер Бабіш це кроти в Євросоюзі.Всі вони на оплаті болотного кремля.
показати весь коментар
21.03.2026 20:52 Відповісти
Ну це зовсім не дивує - дивує де адекватна реакція Євросоюза? Де спецслужби країн - членів Євросоюза? Чи може там взагалі достатньо гарно, презентабельно одягатись та говорити з трибун гарні гасла, а все інше так, другорядне?
показати весь коментар
21.03.2026 20:56 Відповісти
Якось дуже схоже на хамлО в метро, коли той чіпляється, погрожує, знущається а всі скромно так посунулись так, щоб до них не дістало та й не звертають уваги (або роблять вигляд, що не помічають). В даному випадку хамлО - це }{уйло із своєю ордою та агентами впливу.
показати весь коментар
21.03.2026 21:02 Відповісти