Екстрені відключення електроенергії запроваджено в Києві та області, - ДТЕК

Ввечері понеділка, 23 березня, за командою "Укренерго" в Києві та області застосовано екстрені відключення електроенергії.
Про це повідомили у ДТЕК, інформує Цензор.НЕТ.
Запроваджено екстрені відключення
"Київ та Київська область: за командою Укренерго застосовано екстрені відключення", - сказано в повідомленні.
У компанії нагадали, що під час екстрених відключень графіки не діють.
Топ коментарі
+6 Gary Grant
показати весь коментар
23.03.2026 20:13 Відповісти Посилання +5 nick #614616
показати весь коментар
23.03.2026 20:25 Відповісти Посилання +4 Грицько Добрий
показати весь коментар
23.03.2026 20:12 Відповісти Посилання