7951 відвідувач онлайн

Екстрені відключення електроенергії запроваджено в Києві та області, - ДТЕК

У Києві та області запроваджено екстрені відключення світла

Ввечері понеділка, 23 березня, за командою "Укренерго" в Києві та області застосовано екстрені відключення електроенергії.

Про це повідомили у ДТЕК, інформує Цензор.НЕТ.

Запроваджено екстрені відключення 

"Київ та Київська область: за командою Укренерго застосовано екстрені відключення", - сказано в повідомленні. 

У компанії нагадали, що під час екстрених відключень графіки не діють.

Топ коментарі
+6
Було зрозуміло, що під шумок кацапських обстрілів ДТЕК що хотітиме те і витворятиме.
показати весь коментар
23.03.2026 20:13 Відповісти
+5
А ти у рєната запитай скільки він за час війни "срубіл бабла".холуй ти ахметівський.
показати весь коментар
23.03.2026 20:25 Відповісти
+4
Так сонце ж зайшло
показати весь коментар
23.03.2026 20:12 Відповісти

Завантаження...