9685 відвідувачів онлайн

СБУ ліквідувала кілера й затримала агентів РФ, які готували вбивства Стерненка та бійця РДК Богданова. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Служба безпеки України провела масштабну спецоперацію, у результаті якої ліквідувала кілера російської воєнної розвідки та затримала його спільників.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє СБУ.

За даними спецслужби, нейтралізовано агентурно-бойову групу, яка діяла за завданням російського ГРУ та готувала серію резонансних убивств на території України.

Читайте: СБУ затримала на Рівненщині ще одного коригувальника воєнної розвідки РФ. ФОТО

Готували ліквідацію відомих осіб

Слідство встановило, що фігуранти планували вбивства публічних та військових діячів у різних регіонах України. Серед потенційних цілей були радник міністра оборони та волонтер Сергій Стерненко, а також Ілля Богданов – росіянин, який воює на боці України з 2014 року.

Учасники групи відстежували адреси проживання та маршрути пересування своїх жертв, передаючи зібрану інформацію керівнику мережі. Ним виявився судовий експерт із Полтави, завербований російською розвідкою.

СБУ знешкодила агентурну мережу РФ, яка готувала резонансні вбивства
СБУ знешкодила агентурну мережу РФ, яка готувала резонансні вбивства

Кілер діяв за прямими вказівками РФ

За даними СБУ, виконавцем замовних убивств був бойовик із тимчасово окупованої території Донецької області, який пройшов спеціальну підготовку на базі ГРУ РФ.

Йому доручили виготовляти саморобні вибухові пристрої та закладати їх під автомобілі або біля житла жертв. У разі невдачі підриву він мав розстрілювати людей впритул.

Під час затримання кілер чинив збройний опір, у результаті чого його було ліквідовано.

СБУ знешкодила агентурну мережу РФ, яка готувала резонансні вбивства
СБУ знешкодила агентурну мережу РФ, яка готувала резонансні вбивства

Масштабна мережа та докази

У межах спецоперації правоохоронці затримали понад 10 учасників агентурної мережі. Під час обшуків у них вилучили зброю, боєприпаси, техніку та засоби відеоспостереження, які підтверджують співпрацю з російськими спецслужбами.

Успіх операції став можливим завдяки агентурному проникненню в мережу та роботі контррозвідки, зокрема на Полтавщині та тимчасово окупованих територіях.

 

СБУ знешкодила агентурну мережу РФ, яка готувала резонансні вбивства

СБУ знешкодила агентурну мережу РФ, яка готувала резонансні вбивстваСБУ знешкодила агентурну мережу РФ, яка готувала резонансні вбивства

Що загрожує підозрюваним

Затриманим вже повідомили про підозру за низкою статей, серед яких державна зрада, колабораційна діяльність, підготовка теракту та незаконне поводження зі зброєю.

Наразі всі фігуранти перебувають під вартою без права внесення застави. Їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Топ коментарі
+30
Завдяки Стерненко,тисяч під сто твоїх соплєменіков лежат в могилах,орк,ти тупорилий
показати весь коментар
24.03.2026 14:43 Відповісти
+25
Стерненко настільки не потрібен, що його фонд постачає від 100 до 300 дронів для ЗСУ. Щодоби. Як звичайних, так і на оптоволокні, і перехоплювачів. Військові, які щодня записують відеозвернення з подяками за дрони, напевно, теж такої думки про "не потрібен". Сарказм.
показати весь коментар
24.03.2026 14:46 Відповісти
+25
Та він його і не знімав, чужі тексти, чужі прстановки, все чуже. Своє тільки пуста макітра, помело брехливе і купа самих ницих рис характеру - от і весь бубачька, нікчема одним словом.
показати весь коментар
24.03.2026 14:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це твоя особиста думка.

А з точки зору здорового глузду, будь -яке гучне вбивство відомої особи дестабілізує суспільство. Багато вбивств-багато дестабілізації
показати весь коментар
24.03.2026 14:42 Відповісти
Дуже спрощена навіть примітивна думка.Є особи (не показуватиму пальцем) які самі по собі дестабілізують суспільство.Але їх ніколи не ліквідують,всі вони живі,здорові,вгодовані і гарно виглядають.Маю на увазі міндічів,єрмаків,гордонів та наших притулів-стерненків.Так що багато більше суспільство дестабілізує той факт,що ці "патріоти" елементарно розкрадають допомоги,донати та фінансування,та ще й оті ідіотські "замахи",які ніяк не вдаються москалям...Особливо ото як тоді якась баба з двох метрів поцілила Стерненкові в задницю...мабуть з травмата бо він бігом втік в автівку аж закурилось за ним...
показати весь коментар
24.03.2026 17:17 Відповісти
І до речі , хтось чув ,який вирок , отримала та" баба" ? Якийсь "фартовий " , той стерненко , чому , самє на нього *********** і *********** ? В нього , аж 4 професійних , охоронця на бронівіке? Зелене шапіто 🤢🤡🎪, сценарій по -дебільному зварганили
показати весь коментар
24.03.2026 17:57 Відповісти
Яка там дестабілізація? Он на зеленського біля сотні замахів. Що дестабілізувалося? Стерненко був ще ніким, а на нього вже замахувалися. Всяке г... піднімає свою популярність замахами.
показати весь коментар
24.03.2026 17:35 Відповісти
Завдяки Стерненко,тисяч під сто твоїх соплєменіков лежат в могилах,орк,ти тупорилий
показати весь коментар
24.03.2026 14:43 Відповісти
Стерненко настільки не потрібен, що його фонд постачає від 100 до 300 дронів для ЗСУ. Щодоби. Як звичайних, так і на оптоволокні, і перехоплювачів. Військові, які щодня записують відеозвернення з подяками за дрони, напевно, теж такої думки про "не потрібен". Сарказм.
показати весь коментар
24.03.2026 14:46 Відповісти
За чьи финансы? Из своего кармана платит?
показати весь коментар
24.03.2026 14:49 Відповісти
За донати набайдужих громадян, чи це якась зашифрована інформація ?
показати весь коментар
24.03.2026 14:56 Відповісти
Тогда откуда такое восхищение Стерненко, если всё за деньги граждан?
показати весь коментар
24.03.2026 15:09 Відповісти
Яке ще "восхищение" ? Повага до людини за те, що змогла організувати ці збори у таких обсягах (а не так як якийсь волонтерський фонд збирає гроші на один вживаний L-200 протягом 5 місяців). За те, що має можливість закупати такі кількості дронів напряму у поставщиків (вони не у АТБ продаються). За те, що військові дякують за якість цих дронів. За те, що безпосередньо котактує з підрозділами на нулі і намагається забезпечувати найгарячіші напрямки саме тими запитами, які приходять від військових звідти. Спробуйте зробити те саме знову ж таки на донати громадян-тоді поговоримо.
показати весь коментар
24.03.2026 15:19 Відповісти
А почему он может закупать напрямую? Лично приезжает и контактирует? Не устраивают честные волонтёрские фонды, которые не крышует влада? Почему душат всех остальных волонтёров, кроме провладных? Он вот прямо такой охрененный организатор?
показати весь коментар
24.03.2026 15:40 Відповісти
пачему не здатен вивчити мову ? ти кацап чи просто розумово відсталий ?
показати весь коментар
24.03.2026 16:26 Відповісти
Здається, і те, і інше.
показати весь коментар
24.03.2026 16:45 Відповісти
У вас у першому реченні дві помилки. Літератор ви наш україномовний...
показати весь коментар
24.03.2026 17:18 Відповісти
варера , дорогу за кораблем показати чи сам прочитаєш ? коли повернешся з Рейк'явіку , даси мені уроки української , а поки стули писок !
показати весь коментар
24.03.2026 19:42 Відповісти
У нього 2,12 мільйона підписників на ютубі. Це "охрененный организатор" чи ні ? Чи цю кількість йому влада організувала ? Спробуйте головою подумати. Ви розумієте що з такою кількістю підписників можна швидко закривати величезні збори, якщо люди навіть тільки по 2 грн скидають, як закликає Стерненко ? Чи краще інший волонтерський маловідомий центр, де люди скинуться по 200 грн, але цих людей буде не більше 50 ? Мені усе одно який він блогер, де він бере дрони, як доставляє і тому подібне. Мені головне-що є результат. І я знаю особисто хлопців на нулі, які регулярно від нього отримують дрони. Які саме претензії до Стерненка ? Конкретика ? Чи тільки заздрість ?
показати весь коментар
24.03.2026 17:35 Відповісти
Цель оправдывает средства? Таких как вы легко купить.
показати весь коментар
24.03.2026 18:17 Відповісти
Чого узкоязична свиня тут хрюкає ???
показати весь коментар
24.03.2026 18:43 Відповісти
не байдужі , донатять не тільки на притуляку і стерненко , а *********** на , потужно , дужє потужно , охороняемого стерненко
показати весь коментар
24.03.2026 18:00 Відповісти
Не звертайте особливої уваги на отих гнид, котрі за першої ліпшої нагоди на волотерів ЗСУ лайно ллють; вони тут, скоріше, за гроші. У темах волонтерських
показати весь коментар
24.03.2026 16:34 Відповісти
у них генеральний збір. Змагаються одне перед одним, хто краще обісре Стерненка/Притулу/Юсупову тощо.
показати весь коментар
24.03.2026 16:37 Відповісти
А якого біса ,паскуди зелені , до " Госпітальерів" причипились , які з фронта не відлучаються ? Ваші стерненки&притулякі тільки , чужи гроші збирають , а чесні , порядні Герої " госпітальери" , ще , й людей , рятують і без охорони за держаний кошт Стерненко 4 сбушника охороняють на бронівіке
показати весь коментар
24.03.2026 18:05 Відповісти
Це мабуть ти нікому не потрібний і неправдоподібний.
показати весь коментар
24.03.2026 14:51 Відповісти
в Україні сотні волонтерських фондів, а вбивають чомусь весь час саме стерненка, а не, наприклад, притулу...

"Кажется, господа, это была комедия!"

"Астановітесь!", бо НЕ смішно.

.
показати весь коментар
24.03.2026 16:14 Відповісти
Богданов для них предатель как и отравленный полонием в Великобритании Литвиненко ибо бывший фсбешник , переметнувшийся к нам плюс еще и воевавший против своих.Так что для кацапов убить его дело чести.Да и Стернегко немало попил их крови в медийном плане.
показати весь коментар
24.03.2026 16:26 Відповісти
Квартал 95 вже не той. Лідур і президентом не став і кіно розучився знімати.
показати весь коментар
24.03.2026 14:37 Відповісти
Та він його і не знімав, чужі тексти, чужі прстановки, все чуже. Своє тільки пуста макітра, помело брехливе і купа самих ницих рис характеру - от і весь бубачька, нікчема одним словом.
показати весь коментар
24.03.2026 14:47 Відповісти
Ну ну ! А гра на піаніно ? Своїм грав !!!!
показати весь коментар
24.03.2026 18:45 Відповісти
До чого це тут? В новині йде мова про розкриття замаху на Стерненко. Ви вирішили з'їхати на виграшну тему, до чого тут цей стриптиз?
показати весь коментар
24.03.2026 19:13 Відповісти
Скільки ще сволоти в Україні?! 🤬
показати весь коментар
24.03.2026 14:39 Відповісти
Ще одна напівсліпа бабця-діабетик готувала замах на того Стерненка?
показати весь коментар
24.03.2026 14:40 Відповісти
Шо, апять на бубачьку зазіхали?
показати весь коментар
24.03.2026 14:41 Відповісти
Молодці. У разі найменшої загрози вашому життю, валіть таких козлів без вагань.
показати весь коментар
24.03.2026 14:44 Відповісти
... і без загрози також валіть !!! Це найкращий варіант .
показати весь коментар
24.03.2026 18:46 Відповісти
Допоки їх не почнуть знищувати вони не переведутся ,до того правосуддя дуже поблажливе до них та і з анонімними телеграм каналами треба розібратися в країні війна ,а хтось в рейтинги граєтся.
показати весь коментар
24.03.2026 14:45 Відповісти
Ну, тут по вухам видно - ворожий шпійон! Дуже інформативні фото
показати весь коментар
24.03.2026 14:46 Відповісти
а шпіон має виглядати, як голівудський актор?
показати весь коментар
24.03.2026 15:02 Відповісти
Обов'язково!
показати весь коментар
24.03.2026 15:06 Відповісти
Та ні, звичайно. Шпіьон зупеняє всі ракетні програми України, розміновує місця, де з йього слів ворог ніколи не пройде - а на ділі - о 5 ранку вийшли з криму і о 18-00 були під Херсоном, знімає бригаду Шилок з Гостомельського напрямку, після того, як Бернс дав повну картину наступу на Україну. Ой, там стіки реальних дій шпіьона проти обороноздатьності України. стерненко такий важливий підказник гниди шо просто пи....ць.
показати весь коментар
24.03.2026 16:11 Відповісти
Лідора знову намагалися вбити? Він хоче собі поганяло "невловимий Джо" мабуть ще?
показати весь коментар
24.03.2026 14:53 Відповісти
>Серед потенційних цілей були радник міністра оборони та волонтер Сергій Стерненко

ото місцева вата б раділа
показати весь коментар
24.03.2026 14:56 Відповісти
Який міністр - такий і радник.
показати весь коментар
24.03.2026 16:03 Відповісти
Місцева це яка - це не та шо у японії. Спробуй заячий помьот, він ядрьоний, він пройм'от.
показати весь коментар
24.03.2026 16:14 Відповісти
місцева - то на цензорі, і в Україні, багато людей у яких дупа підгорає від Стерненка
показати весь коментар
24.03.2026 16:20 Відповісти
Багато то 0,0001%. Не забувайте, шо гнида, замість того шоб бережно відноситись до патріотів, котрі готові були нищити рашистів, за Україну - ця падлюка відправляла їх вмирати за своїх крадіїв міліардів допомоги світу, без нічого - просто на смерть
показати весь коментар
24.03.2026 16:27 Відповісти
Вата это некритичный патриотизм. Образ Ватника - это жить в говне, но в своем родном.
показати весь коментар
24.03.2026 16:20 Відповісти
Все свое хорошее, даже если это говно.
показати весь коментар
24.03.2026 16:22 Відповісти
Добре що викрили і ліквідували. Очолював бойовиків судовий експерт.Ще мала зарплатня в судової гілки влади?
показати весь коментар
24.03.2026 15:00 Відповісти
судмедексперти не мають жодного відношення до судової гілки влади.
показати весь коментар
24.03.2026 15:54 Відповісти
Ну що тут сказати? Нехай буде ця казка. Врешті решт це все на совісті казкарів 🥴
показати весь коментар
24.03.2026 15:03 Відповісти
але, за наші гроші...

.
показати весь коментар
24.03.2026 16:17 Відповісти
Ох ті ж божечки...
Доколє?
показати весь коментар
24.03.2026 15:05 Відповісти
Затриманих СБУ ************ агентів-убивць,чекає важка доля своїх папєрєднікав, Бая, Мехеди, вагнерівців, беркутівців!! Зеленський з єрмаком і татаровим, їх теж не пощадять і передадуть московітам!!??
показати весь коментар
24.03.2026 15:07 Відповісти
Успіх операції став можливим завдяки агентурному проникненню в мережу та роботі контррозвідки, зокрема на Полтавщині та тимчасово окупованих територіях. Джерело: https://censor.net/ua/v360685
Круто спрацювала спецура!
Слава Богу, що в СБУ є і такі люди, не лише холуї ОП.
показати весь коментар
24.03.2026 15:10 Відповісти
ато !

це ж вам не мєшкі ворочать !

.
показати весь коментар
24.03.2026 16:18 Відповісти
Хай буде. Нарид схавает
показати весь коментар
24.03.2026 15:13 Відповісти
Богданова давно и не в первый раз уже пытаются завалить.Он для них предатель так как бывший фсбешник,перебежавший на другую сторону. Так что как минимум с ним все правда
показати весь коментар
24.03.2026 16:30 Відповісти
волонтИр - приклад зневіри
показати весь коментар
24.03.2026 15:19 Відповісти
все пішла передвиборча жара ...стерненко буде рвати на себе голоси ,шоб потім віддати їх 🤡...бо на тел. за кордоном роскидають пропозиції відкорегувати прописку для виборів ,не дивлячись на те, шо в Раді прийняли рішення ,не можно проводити вибори у час війни ...
показати весь коментар
24.03.2026 15:26 Відповісти
почнуть по вухах промахувати ...
показати весь коментар
24.03.2026 15:28 Відповісти
Обовязково треба пропіарити Поклада
показати весь коментар
24.03.2026 15:29 Відповісти
З язика зняв.
показати весь коментар
24.03.2026 16:01 Відповісти
показати весь коментар
24.03.2026 15:30 Відповісти
Наловили якихось дідів, але то таке... Якщо причеплять цю справу до заборони телеграму то все стане ясно
показати весь коментар
24.03.2026 15:34 Відповісти
а кому він потрібен той ухилянт Сперменко сліпий одноокий ? Чому наприклад на татарова замахи не планують? шапіто та й годі
показати весь коментар
24.03.2026 15:48 Відповісти
Ухилянт сперменко)) ідеальне поганяло для тебе, гнилоротого чорта. "станіслав романенко - ухилянт сперменко". Ідеально👌
показати весь коментар
24.03.2026 18:36 Відповісти
Що? Знову? Прямо невловимі Джо якісь, очкарик прямо переоцінює свою "значимість" поряд з придулою, який є звичайним посередником у волонтерстві (Чехія назбирала на генератори, купила, передала фонду придулі , половину вони типо пожертвовали а половину загнали в епіцентр по 50 відсотковою шаленою знижкою, і усе, просто бізнес нічого особистого..)
показати весь коментар
24.03.2026 15:52 Відповісти
Мені просто цікаво, яким боком оцей волонтер має причетність аж до цілого радника міністра оборони?! Він що служив? Є в нього військова освіта?
показати весь коментар
24.03.2026 15:54 Відповісти
Тим боком, що обидва не мають війскової освіти і не служили. Два чоботи - пара.
У листопаді 2024 року повідомлялося про розшук Стерненка ТЦК через неявку за повісткою.
То тепер він, можливо, радить міністру як ловити ухилянтів. Досвід має.
показати весь коментар
24.03.2026 16:16 Відповісти
Ну так країна повна ухилянтів і керує верховний аж 4 разовий ухилянт цим всім кодлом, вивід такий: бути ухилянтом не те що не образливо а навіть модно і престижно, в тренді як кажуть.
показати весь коментар
24.03.2026 16:27 Відповісти
стєрнєнко знає як бабло сосать.
хфьоров теж сам не промах по цій часті, але стєрнєнко, мабуть, круче.

.
показати весь коментар
24.03.2026 16:21 Відповісти
В одній країні чотириразовий ухилянт взагалі зайняв посаду президента та Верховного головнокомандувача. То чому стерненко не може бути радником? Може, ще й як.
показати весь коментар
24.03.2026 16:30 Відповісти
Цікаво що йому донатять як раз ухилянти кляті яких все менше і менше..
показати весь коментар
24.03.2026 16:31 Відповісти
вуха будуть відстрілювати ?

.
показати весь коментар
24.03.2026 16:22 Відповісти
Шо там по шефиру, нашли стрелявших
показати весь коментар
24.03.2026 16:05 Відповісти
Може Стерненко вже Міністром оборони зробити? Гроші наволонтерів. СБУ поклопоче. Правда від фронту ухилився...Але фото з Сирським - вже майже пів справи....
показати весь коментар
24.03.2026 16:11 Відповісти
Кіно і німці?
показати весь коментар
24.03.2026 17:00 Відповісти
шо? знову? Гітлер перевертається у труні. Це вже яке? Четверте?
показати весь коментар
24.03.2026 17:06 Відповісти
Ні. Це вже 5-й сезон.
показати весь коментар
24.03.2026 17:43 Відповісти
Якщо хтось шукає джерело оптимізму, поваги і емпатії, то це тут. Принаймні сьогодні.
показати весь коментар
24.03.2026 17:36 Відповісти
СБУ - респект.. якщо то є правда..
показати весь коментар
24.03.2026 17:47 Відповісти
Угораю... Та кому з кацапів та Стерня потрібна? Сидить на грошах людей, виконує вказівки ОПи, гавкає на волонтерів і опозицію. Все, що ФСБ потрібно.
показати весь коментар
24.03.2026 17:47 Відповісти
Знову "замах" ? Не смішіть мою матільду
показати весь коментар
24.03.2026 18:08 Відповісти
Який в біса стерненко ( кому воно потрібне ..??? ) . Може досить цих абсурдів ! Найшли патрійота.. Там Святий Доляр.
показати весь коментар
24.03.2026 18:10 Відповісти
Кілером вн міг би зватися якби і справді завалилив Стерненка.
показати весь коментар
24.03.2026 18:25 Відповісти
Капець! Русня знайшла негатив навіть у цій позитивній новині Як активізувалися.. Таке горе, одну русню вбили, а інших заарештували. Страшне...
показати весь коментар
24.03.2026 18:44 Відповісти
Не скажу про кілерів фсб, а от боти отримали команду фас на Стерненко, це очевидно: діють одностайно і організовано, співають хором одним голосом. Значить в окремих штабах вже визначилися з конкурентами і вирішили діяти на випередження.
показати весь коментар
24.03.2026 19:18 Відповісти
Для кацапів Стерненко це символ який вони прагнуть знищити...для українців вже давно не самостійна фігура, а лялька з зеленою рукою в дупі
показати весь коментар
24.03.2026 19:34 Відповісти
Стерненко для українців герой. Дай йому Боже довгая літа. А ти російська троляка.
показати весь коментар
24.03.2026 19:49 Відповісти