11223 відвідувача онлайн

TikTok має більше можливостей для російської пропаганди, ніж Telegram, - Юрчишин

Пропаганда у соцмережах: що заявив Юрчишин?

Настав час криміналізувати відповідальність соціальних платформ за співучасть у здійсненні злочинів.

Про це у випуску на YouTube-каналі Цензор.НЕТ заявив народний депутат і голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова Ярослав Юрчишин.

Що відомо?

Як приклад, Юрчишин навів Францію.

"Французи, коли зрозуміли, що європейське регулювання не дає можливості протидіяти злочинам, які здійснюються за допомогою Telegram, поклали відповідальність на всі соціальні платформи, як Telegram, TikTok. Якщо вони не діляться інформацією про злочини, що зідйснювалися за допомогою цих соціальних платформ", - розповів він.

Нардеп зазначив, що в Україні заклики до вбивств, зокрема військових, це кримінальна караний злочин.

"Якщо таке відбувається в Телеграми, ми як країна можемо цілковито вимагати від Телеграму поділитися, звідки ця інформація йшла. Телеграм не ділиться, Дуров прикривається нібито свободою слова, хоча це до свободи слова не має відношення", - пояснив парламентар.

Юрчишин вважає, що настав час криміналізувати відповідальність соціальних платформ за співучасть у здійсненні злочинів. 

Telegram не єдина проблема

За словами нардепа, технологічний рівень TikTok дає можливість бути більш ефективним для просування дезінформації та російської пропаганди, ніж Telegram.

"Рішення має бути спільним для всіх соцмереж", - наголосив він.

Топ коментарі
+8
От Тік-ток 100% заборонити варто! Це соцмережа для дебілів!
показати весь коментар
30.03.2026 09:29 Відповісти
+6
А спичи Юрчишина, для интеллектуалов?
показати весь коментар
30.03.2026 09:36 Відповісти
+6
Ну, ідіотський серіал "Слуга народу" не було можливості заборонити,як не крути.🤷
показати весь коментар
30.03.2026 09:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
От Тік-ток 100% заборонити варто! Це соцмережа для дебілів!
показати весь коментар
30.03.2026 09:29 Відповісти
А спичи Юрчишина, для интеллектуалов?
показати весь коментар
30.03.2026 09:36 Відповісти
А что не так со спичем Юрчишина?
показати весь коментар
30.03.2026 09:43 Відповісти
Как вам сказать, когда одного хают приводя в пример другого ( хотя оба негодяи) "Закрадываются смутные сомнения". с
показати весь коментар
30.03.2026 09:46 Відповісти
Всё что я увидел в тексте,это то что Дуров "включает дурака" про свободу слова,а Франция сделала для своей безопасности то, что посчитала нужным. В чём проблема, я не понимаю? Кто второй негодяй?
показати весь коментар
30.03.2026 09:56 Відповісти
Если Вы умеете читать, то оба!
показати весь коментар
30.03.2026 10:22 Відповісти
а що в ньому так??
показати весь коментар
30.03.2026 09:51 Відповісти
Все так? Якісь питання? ********** ТікТок?
показати весь коментар
30.03.2026 09:57 Відповісти
просте питання для такої дуже ,,простої,, людини-а яка твоя справа до того що я ******** чи ні?ти хто таке щоб вказувати що і кому робити??сам ти можеш робити все,навіть срати незнімаючи штанів!!!
показати весь коментар
30.03.2026 10:10 Відповісти
заборонили вконтакте і мудрий нарід вибрав потужного і боневтіклого. дурак завжди знайде джерело натхнення💩
показати весь коментар
30.03.2026 09:42 Відповісти
Ну, ідіотський серіал "Слуга народу" не було можливості заборонити,як не крути.🤷
показати весь коментар
30.03.2026 09:45 Відповісти
Єдиний канал також задурює мізки громадянам України ...давай заборонимо його !
показати весь коментар
30.03.2026 10:02 Відповісти
Народ вважав що головний герой серіалу в реалі буде діяти як в кіні. А воно он як вийшло. Рештки народу чекають на новий серіал