12817 відвідувачів онлайн

США можуть "легко відкрити" Ормузьку протоку, але треба "ще трохи часу", - Трамп

Трамп каже, що США легко розблокують Ормузьку протоку

Президент Дональд Трамп заявив, що США "легко відкриють" Ормузьку протоку, але на це потрібно "трохи часу".

Про це він повідомив у Truth Social, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

"Ще трохи часу – і ми зможемо легко відкрити Ормузьку протоку, взяти нафту і заробляти", - йдеться в повідомленні Трампа.

Трамп каже, що США легко розблокують Ормузьку протоку

Що передувало?

Як повідомляв раніше Цензор.НЕТ, Ормузька протока є однією з ключових транспортних артерій світу - через неї проходить близько третини глобальної торгівлі нафтою та понад чверть поставок зрідженого газу.

Її блокування одразу впливає на світові ціни на енергоносії, порушує логістику постачань і створює ризики для енергетичної безпеки як Європи, так і глобального ринку, оскільки для більшості країн регіону альтернативних маршрутів експорту фактично немає.

Топ коментарі
+13
показати весь коментар
03.04.2026 16:15 Відповісти
+12
Казковий.довб...б. Але ж казковим довб..бам у сша заходить. Як щаходило в 2019 році і нашим довб...бам.
показати весь коментар
03.04.2026 16:14 Відповісти
+10
***,яке воно кончене.🤦
показати весь коментар
03.04.2026 16:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
***** на стероїдах.
показати весь коментар
03.04.2026 16:10 Відповісти
Чекає поки зеленський підʼїде на тазіку і допоможе?
показати весь коментар
03.04.2026 16:10 Відповісти
Проходили вже, це два тижні...
показати весь коментар
03.04.2026 16:10 Відповісти
***,яке воно кончене.🤦
показати весь коментар
03.04.2026 16:11 Відповісти
через 2-3
показати весь коментар
03.04.2026 16:11 Відповісти
Ну рік чекати, ну два, ну три. Ну щоб чекати як Трамп..
показати весь коментар
03.04.2026 16:13 Відповісти
Ми відкриєм цю протоку на раз - два - час грає на нас - Трамп
показати весь коментар
03.04.2026 16:13 Відповісти
Казковий.довб...б. Але ж казковим довб..бам у сша заходить. Як щаходило в 2019 році і нашим довб...бам.
показати весь коментар
03.04.2026 16:14 Відповісти
Оце тобі! Відкривачку вдома забули.
показати весь коментар
03.04.2026 16:15 Відповісти
показати весь коментар
03.04.2026 16:15 Відповісти
прийми дуфолак чи піколакс... і протока легко відкриється...
показати весь коментар
03.04.2026 16:16 Відповісти
Трамп нещодавно публічно "впорався" в Овальному кабінеті перед журналістами без цих препаратів... А міг би влізти в памперс і не псувати повітря...
показати весь коментар
03.04.2026 16:32 Відповісти
Він мені нагадує Стицька з ''Сватання на Гончарівці''
показати весь коментар
03.04.2026 16:25 Відповісти
можуть "легко відкрити" так чого ж легко не відкриють ?
показати весь коментар
03.04.2026 16:25 Відповісти
Ні,Трампон-відкриють її вже без тебе! А ти вже "обхезався" по повній і у тебе всі ходи погані!
показати весь коментар
03.04.2026 16:25 Відповісти
Це мені нагадує "Кієв за трі дня".
показати весь коментар
03.04.2026 16:37 Відповісти
І припинить війну України з росією за 24 часи.
показати весь коментар
03.04.2026 18:41 Відповісти
2 роки тому: "Я можу льохко за 24 години закінчити війну "на Украінє"!
Сьогодні: "Та ну її на..., ту Україну! Вона взагалі від нас далеко, через океан! А Ормузька протока поруч, десь між Америкою і Кубою, тому (див. заголовок)".
показати весь коментар
03.04.2026 16:37 Відповісти
It would be a gusher for the world...... but now it's a golden shower
показати весь коментар
03.04.2026 16:38 Відповісти
Начнём с того что пролив Арбузский с незапамятных времен. Сколько себя помнит регион с севера по течению сплавляли арбузы. Ты.
показати весь коментар
03.04.2026 16:39 Відповісти
Даа, ще три-п'ять термінв...)))
А там обо шах здохне, або він, або ішак...
показати весь коментар
03.04.2026 16:46 Відповісти
Єдине, що дуже легко вдається відкрити США - це брехливий рот Трампа.
показати весь коментар
03.04.2026 16:51 Відповісти
Ну, якщо легко можуть самі, то якого рожна була істерика до членів НАТО? Навіщо було волання,що вони не хочуть допомогти в звільненні тієї самої протоки? І погрози трампона,що він їм це запам'ятає?
показати весь коментар
03.04.2026 16:51 Відповісти
геть спічрайтера трампа! ормузька протока вже відкрита, кораблі можуть йти. Просто їх обстрілює іран.

p.s. І взагалі, іран не знає що програв, це все по інерції. Ракет на 2-3 кораблі...
показати весь коментар
03.04.2026 16:53 Відповісти
2 тижні
показати весь коментар
03.04.2026 17:03 Відповісти
Дєд, вали на *** звідти!
показати весь коментар
03.04.2026 17:04 Відповісти
Балабол.
показати весь коментар
03.04.2026 17:23 Відповісти
Легко... Як спинив кацапів за 24 години
показати весь коментар
03.04.2026 17:40 Відповісти
ідіот ,кажи прямо , ше два тижні
показати весь коментар
03.04.2026 17:48 Відповісти
Жаль людину. Хвороба осідлала грунтовно
показати весь коментар
03.04.2026 17:56 Відповісти
А чому бібі мовчить як риба?
Десь заліш на дно і ознак не подає, а Доні віддувається як може.
показати весь коментар
03.04.2026 17:58 Відповісти
Бібі ватру підпалив і злиняв (традиційно-генетично).
- Це не я, це все Трамп накосячив! Фас, Трампа! Фас!
показати весь коментар
03.04.2026 18:55 Відповісти
Увесь світ потерпає від відсутності нафти,а ВОНО тільки і думає,що почне сам нею торгувати,як в Венесуелі!!! КОНЧЕНЕ повністю!!!
показати весь коментар
03.04.2026 18:52 Відповісти
Угу. За 24 години.
показати весь коментар
03.04.2026 19:02 Відповісти
байден завадить
показати весь коментар
03.04.2026 19:40 Відповісти
Краще з розумним втратити, чим з Трампом знайти.
показати весь коментар
03.04.2026 20:48 Відповісти