12146 відвідувачів онлайн

Готуємо рішення для посилення піхоти, системи контрактів в ЗСУ та реагування щодо СЗЧ, - Зеленський

Зеленський та Федоров

Україна готує рішення для посилення української піхоти, системи контрактів в армії та реагування щодо самовільного залишення частини (СЗЧ) –– "заходи повинні бути такими, що реально спрацюють".

Про це заявив президент України Володимир Зеленський за результатами доповіді міністра оборони Михайла Федорова, інформує Цензор.НЕТ.

Втрати РФ на фронті

"Російські втрати за цей березень вийшли на рівень, що став найбільшим за час війни: тільки завдяки ударам наших дронів загинули або були важко поранені 33988 російських військових і ще 1363 окупанти були ліквідовані завдяки артилерійським та іншим ударам. Тобто вже понад 35 тисяч російських втрат за місяць, і це чітко підтверджені втрати: у нас в системі є відеофіксація кожного такого ураження", - повідомив президент.

  • Найбільш результативними підрозділами в застосуванні дронів Зеленський назвав воїнів Центру спеціальних операцій "Альфа" Служби безпеки України, бригади "Птахи Мадяра", спецпідрозділ прикордонників "Фенікс", Lazar’s Group і 95-ту окрему десантно-штурмову бригаду.

Ситуація на фронті

Міністр оборони України Михайло Федоров доповів Зеленському про результати всіх підрозділів на фронті: є чіткі та перевірені звіти по кожному напрямку та по кожній категорії уражень.

"Ми готові надати відповідні дані нашим партнерам. Фактично Сили оборони та безпеки України позбавили окупанта можливості навʼязувати характер ситуації на фронті", - заявив голова держави. 

Важливо, що суттєво збільшились результати в знищенні також систем ППО Росії, а саме 274 такі системи уражено тільки за березень. Є відчутні результати й в знищенні російських складів та військової логістики. Міністерство оборони разом зі Збройними Силами представлять суспільству детальний звіт за березень – дані, які можуть бути публічними, вказав він.

Врегулювання проблеми СЗЧ

Крім того, Зеленський погодив з міністром і ряд завдань на найближчі тижні.

"Зокрема, готуємо рішення для посилення української піхоти, системи контрактів в армії та реагування щодо СЗЧ – заходи повинні бути такими, що реально спрацюють. Готуємо і рішення, щоб масштабувати експортні можливості наших виробників зброї та спільні виробництва з партнерами", - додав він.

Топ коментарі
+20
І жодного слова про мотивацію. Робимо висновки - або знову примус або чергова брехня.
показати весь коментар
03.04.2026 17:50 Відповісти
+20
Дістань оті чотири повістки та йди на фронт, шлімазел. А потім можеш і до Угорщини нагрянути, весь в орденах та медалях. Тіки сам, а не за спинами ЗСУ. Поц.
показати весь коментар
03.04.2026 17:55 Відповісти
+11
Посилювати піхоту, це за рахунок дiдiв 55+ ледве дихаючих ?
показати весь коментар
03.04.2026 18:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сцирського знімайте,а то лиш відвойовує трупами території((((
показати весь коментар
03.04.2026 17:46 Відповісти
А как ты хотел.На войне не без потерь особенно в наступлении и каков бы не был хорошим командир потери все равно будут
показати весь коментар
03.04.2026 18:31 Відповісти
Якщо ти такий розумний, от і підеш особисто в ту статистику
показати весь коментар
03.04.2026 18:36 Відповісти
Володимир Краснобокий , сам де несеш "патери", російськомовний мусор?
показати весь коментар
03.04.2026 18:40 Відповісти
Він на дивані втрачає гази😃
показати весь коментар
03.04.2026 19:18 Відповісти
Втрати бувають різні. У одного командира це буде один поранений, а інший з таким завданням покладе весь батальйон. Те, що ти пропагуєш - це рафіноване "ми за ценой не пастаім".
показати весь коментар
03.04.2026 19:17 Відповісти
І жодного слова про мотивацію. Робимо висновки - або знову примус або чергова брехня.
показати весь коментар
03.04.2026 17:50 Відповісти
Пустопорожні балачки
показати весь коментар
03.04.2026 18:06 Відповісти
Дістань оті чотири повістки та йди на фронт, шлімазел. А потім можеш і до Угорщини нагрянути, весь в орденах та медалях. Тіки сам, а не за спинами ЗСУ. Поц.
показати весь коментар
03.04.2026 17:55 Відповісти
Не чипайте Бубочку за те 4 повестки. В те времена он бы не в армию пошёл, а в наркодиспансер.
показати весь коментар
03.04.2026 18:43 Відповісти
ЛЮТА брехня!!!!!! найбільші втрати ворога були в грудні 2024 року! 48 тисяч 670 Чол!
показати весь коментар
03.04.2026 17:56 Відповісти
Ну нарешті будуть посилювати піхоту
показати весь коментар
03.04.2026 17:57 Відповісти
Ані дня без посилення. Регулярно бачимо відео, згенеровані ШІ, або зняті на мосфільмі, як "посилюють" піхоту методом заштовхування в бус чергового "ресурсу".
показати весь коментар
03.04.2026 18:32 Відповісти
Так, нещодавно стерненко теж побачив, як "посилили" штурмову піхоту Скелі під Покровськом.
показати весь коментар
03.04.2026 19:19 Відповісти
Якщо зєльц за це взявся то все буде дуже потужно провалено. Гнати мразоту, він веде Україну до погибелі
показати весь коментар
03.04.2026 18:02 Відповісти
Посилювати піхоту, це за рахунок дiдiв 55+ ледве дихаючих ?
показати весь коментар
03.04.2026 18:07 Відповісти
Звісно ні - вони своїх діточок , з "батальйону Монако" , в Україну повернуть
(сарказм)
показати весь коментар
03.04.2026 18:23 Відповісти
показати весь коментар
03.04.2026 18:23 Відповісти
І що ж тобі заважало робити це вчасно?
У кращому випадку для тебе просто твоя нікчемність, а в гіршому - реалізація оманських домовленостей!
показати весь коментар
03.04.2026 18:13 Відповісти
воно кайфує на смертях гоїв
показати весь коментар
03.04.2026 18:21 Відповісти
Знову чотирижди ухилянт по колу втирає наріду про покращення мобілізації. Люди самі побачать зміни, коли мобілізують міндичів, цукерманів, шефірів, татарових, баканових, єрмаків, ''квартал'' та іншу братію.
показати весь коментар
03.04.2026 18:35 Відповісти
Якось текст по дибільному написаний...Зеля тобі ніхто грошей не дасть..що це за фраза "Готуємо рішення"???? ...Готуємо ПОТУЖНЕ рішення!!!!!
показати весь коментар
03.04.2026 18:39 Відповісти
Те, що за мобілізацію відповідає (відповідно до законодавства) єдина посадова особа, яка нічого не робила і не робить для поліпшення ситуації, - ані пари з вуст. Те, що ця посадова особа не має права передавати свої повноваження кому б то не було - теж тиша. І, звісно, мовчання про те, що СЗЧ, "бусифікація" та напади на співробітників ТЦК - то є наслідки невиконання своїх обов'язків цією посадовою особою.

Для тих, хто на бронепотязі: "посадова особа" в даному контексті - державний службовець Голова РНБО, Верховний головнокомандувач, Президент Z.V.O. (Zеленський Vолодимир Oлександрович, також відомий як "янєлох", "боневтік", "потужний дякула", "найвеличніший лідор племені" і т.д., і т.п.)
показати весь коментар
03.04.2026 18:42 Відповісти
вчора бачив як "посилювали" Одному 57 , іншому 58 - двоє не встигли в під`їзд зайти, як накинулись бусо-посилювачі і запхали в той бус. "потужно" посилили піхоту.
показати весь коментар
03.04.2026 18:59 Відповісти
у звязку з масовим продажем "зеленими зрадниками"дронів .було випішено посилити знищення українських захисників в піхоті...