11606 відвідувачів онлайн

Україна успішно завершила опалювальний сезон попри атаки РФ, - Шмигаль. ІНФОГРАФІКА

опалення під час війни

Україна успішно завершила опалювальний сезон, попри численні спроби росії зруйнувати нашу енергосистему.

Про це повідомив міністр енергетики Денис Шмигаль, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

За його словами, це вдалося, зокрема, завдяки накопиченню достатньої кількості ресурсів.

Деталі

  • В осінньо-зимовий період увійшли із запасами газу обсягом 13,2 млрд кубометрів. Газовий імпорт становив - понад 4,6 млрд кубометрів.
  • У 2025 році український газовидобуток становив 16,97 млрд кубометрів. Це на 2,4 млрд кубометри більше, ніж прогнозувалося. Приватний сектор продемонстрував зростання на понад 14%.
  • Поставлено 52 тонни скрапленого газу вразливим категоріям громадян у Сумській та Херсонській областях в межах експериментального проєкту.
  • Збільшено потужність Трансбалканського коридору до 4,2 млрд кубометрів газу на рік.
  • Працювали усі 9 енергоблоків АЕС при сумарній встановленій потужності у 7835 МВт.
  • Збільшили можливість для імпорту електроенергії з ЄС. Максимальна потужність імпорту електроенергії була рекордною - 2450 МВт. Загалом в грудні-лютому імпортовано близько 3,6 млрд кВт·год електроенергії.
  • Протягом зими країна мала достатні запаси вугілля. Накопичили 2,4 млн тонн вугілля, що на 0,8 млн тонн більше плану.

опалювальний сезон інфографіка
опалювальний сезон інфографіка
опалювальний сезон інфографіка

Топ коментарі
+8
Блекаути по всій країні не рахуються, бо в ОПє ж ніхто не мерз, мерзли пересічні, а це *****, все пройшло успішно...
показати весь коментар
04.04.2026 11:39 Відповісти
+7
Потрібно посилено готуватись до наступної зими. Централізоване опалення побудоване тоді, коли газ був копійчаний. Прибудинкові котельні економніші в 5-10 разів. Але це треба робити вже сьогодні
показати весь коментар
04.04.2026 11:27 Відповісти
+6
Україна завершила зимовий сезон завдяки весні
показати весь коментар
04.04.2026 11:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
слався слався шмигаль!!
ой, ні!
прошу пробачення!!!
слався слався нейвеличніший гундосий зе!гнідаааааа!!!!!
показати весь коментар
04.04.2026 11:17 Відповісти
Витримали Українці, попри всю бездіяльність та саботаж законодавства, осіб на посадах в Урядовому кварталі та цілої кодла держсекретарів з КМУ, ЦОВВ, а особливо, під час злочинної дії кабміндічів від зеленського!! Керівники ГПУ ДБР БЕБ СБУ судівська доброчесність від портнова, чомусь і досі мовчать, витріщивши очі та отримуючи гроші за виконання функціональних ОБОВЯЗКІВ, від Українців (з бюджету)!!!??!!??
показати весь коментар
04.04.2026 11:57 Відповісти
Якщо це успішний сезон, страшно уявити який буде наступний
показати весь коментар
04.04.2026 11:19 Відповісти
Не виздихало пів країни - значить успішно!
показати весь коментар
04.04.2026 12:12 Відповісти
Ми таки вижили. Це була найскладніша зима. Війна в країні йде-ніхто не забув часом? Ми вистояли цю зиму,і це не обговорюється. Так,вистояли попри все і попри всіх. Згадайте,як в Німеччині порізали кабель електричний і як вони на дупу впали в розпачі на цілий(!) тиждень! Нам важче було,але ми все ще живі.І це не привід для смі*уйочків. Прошу🙏,не забувайте,що країна зараз в найстрашнішій війні з епохи Другої Світової.
показати весь коментар
04.04.2026 12:56 Відповісти
Україна завершила зимовий сезон завдяки весні
показати весь коментар
04.04.2026 11:27 Відповісти
Потрібно посилено готуватись до наступної зими. Централізоване опалення побудоване тоді, коли газ був копійчаний. Прибудинкові котельні економніші в 5-10 разів. Але це треба робити вже сьогодні
показати весь коментар
04.04.2026 11:27 Відповісти
Успішно???!!!
Шмигаль, в де слава та слова подяки найвеличнішому?
показати весь коментар
04.04.2026 11:28 Відповісти
Успешно завершить - это *** просто отключить,загасить горелку и закрутить вентиль,хитрозадый ахметовец распи....мы в стиле квартального шута.
показати весь коментар
04.04.2026 11:37 Відповісти
Всі родичи та сім'ї депутатів успішно провели опалювальний сезон в Іспанії та інших теплих країнах
показати весь коментар
04.04.2026 12:16 Відповісти
Блекаути по всій країні не рахуються, бо в ОПє ж ніхто не мерз, мерзли пересічні, а це *****, все пройшло успішно...
показати весь коментар
04.04.2026 11:39 Відповісти
Аде слово ПОТУЖНО!!!
показати весь коментар
04.04.2026 11:43 Відповісти
Столиця Неньки України і її жителі ,котрі тижнями сиділи без світла і тепла плюють в цю "зелену брехливу мордяку", за лицемірну брехливу самохвальбу,,,Негідники,
показати весь коментар
04.04.2026 11:52 Відповісти
Тривалі відключення електрики і теплопостачання, коли люди замерзали і хворіли в холодних оселях - це успішне проходження опалювального сезону? Шмигаль, ти й@бнутий?
показати весь коментар
04.04.2026 11:59 Відповісти
Прийшла весна, настане лето, спасіба партії за ето!
показати весь коментар
04.04.2026 12:16 Відповісти
А скільки пересічних вимерзло , чого не пишуть .
показати весь коментар
04.04.2026 12:21 Відповісти
Опалювальний сесон успішно закінчився не завдяки владі, а завдяки українцям, які вже довгий час готують різні системи опалення по своїй іниціативі, знаючи, що на владу розраховувати не можна, бо вони всеодно вкрадуть і генератори, які поставляють європейці, і газ, і електрику та дрова заборонять заготовляти, бо їх будуть охороняти поліцаї-вертухаї.
показати весь коментар
04.04.2026 13:32 Відповісти
Пздц. Не треба подавати це як зельону потужну перемогу. Рашисти підари, питань немає. Але ще зробили 5-6 потужних менеджерів, щоб не то що полегшити, а не ускладнювати проходження сезону? Напрацювали міндіча? Галущенка? Алі-бабу? Захистили обʼєкти е/е?Розгорнули сотні конгенераційних установок? А, в кінці сезону потужно відзвітували презентацією про *****. Подякувати хочеться лише всім працівникам, які в таких надважких умовах мордувалися «в полях», щоб дійсно пройти цей сезон і в тилу було тепло і світло.
показати весь коментар
04.04.2026 13:59 Відповісти