10164 відвідувача онлайн

Зеленський обговорив зі Свириденко підготовку енергосистеми до зими: Є питання до Києва, Львівщини, Одещини та Волині

Захист енергетики

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь премʼєр-міністерки Юлії Свириденко.

Про це Зеленський повідомив у телеграм-каналі, інформує Цензор.НЕТ.

Робота енергосистеми

"Важливо, щоб енергосистема працювала стабільно та без обмежень. Вдячний усім, хто забезпечує захист і збільшення генерації. Розраховуємо також на нові домовленості з нашими партнерами щодо постачання обладнання для енергообʼєктів - це має бути досягнуто вже цього тижня", - наголошує глава держави.

Про що йшлося?

Як зазначається, Зеленський детально обговорив зі Свириденко реалізації планів стійкості українських областей та основних міст. Загалом у роботі вже 368 обʼєктів - це стосується передусім оновлення захисту.

"Бачимо, на жаль, відставання частини регіонів від графіка, який був визначений для конкретного результату до початку нового опалювального сезону. Є питання до робіт у Львівській, Волинській, Одеській областях та в Києві. Домовилися з Премʼєр-міністром про повернення формату селекторів за участю всіх необхідних урядовців, керівників областей та громад, правоохоронців і військового командування, що відповідає за прикриття обʼєктів. Завдання загальнодержавне - повністю реалізувати затверджені плани стійкості у визначений термін. Це захист людей, і відповідальність за це буде персональною в кожному регіоні", - резюмує Зеленський.

Топ коментарі
+12
Є питання не до Києва, та інших, а до тих хто не маючи освіти та досвіду роботи керують Україною
показати весь коментар
14.04.2026 09:31 Відповісти
+7
Зеленский обсудил с этой девицей размеры мешков, в которых очередных 100 млн баков Миндичи упрут в Израиль.
показати весь коментар
14.04.2026 09:43 Відповісти
+5
......а відповідальність за всю країну теж вважатиметься персональною, чи це стосується лише регіонів?
показати весь коментар
14.04.2026 09:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Є питання не до Києва, та інших, а до тих хто не маючи освіти та досвіду роботи керують Україною
показати весь коментар
14.04.2026 09:31 Відповісти
Якщо обговорив, то будемо зі світлом. Головне, щоб не обкурив.
показати весь коментар
14.04.2026 09:33 Відповісти
......а відповідальність за всю країну теж вважатиметься персональною, чи це стосується лише регіонів?
показати весь коментар
14.04.2026 09:40 Відповісти
Зеленский обсудил с этой девицей размеры мешков, в которых очередных 100 млн баков Миндичи упрут в Израиль.
показати весь коментар
14.04.2026 09:43 Відповісти
А коли будуть питання до дєрьмаківщини, яка продовжує цвісти та пахнути?
показати весь коментар
14.04.2026 09:45 Відповісти
І коли це Юлєчка встигає? Як білка в колесі крутиться, але вільний час для "хобі" знаходить
"Окрім лекційного навантаження, я консультую здобувачів щодо написання дипломних робіт, а також веду дослідження і готую матеріали для вдосконалення навчальних програм"
показати весь коментар
14.04.2026 09:48 Відповісти
Головне заробляти де можливо, а зарплатня та відкати, це постійний дохід який вже налагоджено
показати весь коментар
14.04.2026 11:07 Відповісти
Ну доповіла і заслухав - і що далі? Який практичний зиск з цього? Премʼєр, як вища посадова особа вищого органу виконавчої влади, не знає що робити? Не знає як організувати підготовку енергосистеми до зими? Треба «підказати їй організувати селектори»? Сама не знає? Тоді нахрін нам такий премʼєр? Верховна Рада, ау?! Прочитайте хтось Зе повноваження і обовʼязки КабМіна і Президента. Ця профанація і викривлене держуправління трохи, мʼяко кажучи, дістали і призводить до дуже важких наслідків.
показати весь коментар
14.04.2026 10:00 Відповісти
Так сьогодні кожна стаття з 161 Конституції України споплюжена в першу чергу гарантом члєнограєм.
показати весь коментар
14.04.2026 10:18 Відповісти
Два *****. Обговорили виплату по рішення суду? ЧСи Суди в нас, кинули? https://www.youtube.com/watch?v=o5NH2yKhl1M Скрябін - Нас кинули [Official Video]
показати весь коментар
14.04.2026 10:01 Відповісти
Діточки в пісочниці обговорюють,як пкрасти більше Кому потрібні ваші "обговорення" ,меньше піартесь і базікаййте,а показуйте результат Держава знищується
показати весь коментар
14.04.2026 10:01 Відповісти
У нього немає питань лише до себе і власного оточення, з яким руйнує країну!
показати весь коментар
14.04.2026 10:06 Відповісти
До тебе питань багато, чмо неголене
показати весь коментар
14.04.2026 10:09 Відповісти
а стювардєса завгоспа не полетіло до вашингтона!?
показати весь коментар
14.04.2026 10:12 Відповісти
Там вже інша стюардеса д'єрмака корінчики запустила, послиця Стефанішина.
Втікла від АРМИ та ВАКСу, пронирлива істота.
показати весь коментар
14.04.2026 10:42 Відповісти
Як же потужно; "Зеленський обговорив зі Свириденко...".
показати весь коментар
14.04.2026 10:20 Відповісти
а що таке, твій призначенець ткаченко-мамедов несправляється????
показати весь коментар
14.04.2026 11:18 Відповісти
Для успішної підготовки до зими в Києві, потрібно замінити Кличка на Колю Катлєту, або Верещучку, або хоча б на сусідку гримерки "Кварталу".
показати весь коментар
14.04.2026 14:15 Відповісти
Зпасайтесь зарядними станціями,пауербанками.
показати весь коментар
14.04.2026 16:54 Відповісти