13391 відвідувач онлайн
2 070 37

Старий світовий порядок було поступово зруйновано після війни в Грузії у 2008 році, - Залужний

Залужний поспілкувався зі студентами: що сказав ексголовком?

Ексголовком та посол у Великій Британії поспілкувався зі студентами українських університетів.

Про це він повідомив у Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

Зустріч відбулася в рамках онлайн-дискусії, організованої Київська школа державного управління ім. С. Нижного. 

Залужний поспілкувався зі студентами: що сказав ексголовком?

"Відповів на гострі питання, які цікавлять нашу молодь сьогодні. Коли закінчиться війна? Чи можливо було її уникнути? Яка наша стратегія і яка мета у цій війні?

Я вже неодноразово говорив, що старий світовий порядок, який ґрунтувався на правилах і на силі, що його підтримувала, закінчився. Він був поступово зруйнований після війни у Грузії 2008 року. А тому було лише питанням часу поширення конфліктів в інші частини світу", - зазначив він.

Також Залужний відповів на питання, яким буде новий світовий порядок і що вплине на його формування.

"Вочевидь, велика технологічна революція, яка відбувається просто зараз і пов'язана зі штучним інтелектом. Прогнозувати наслідки цієї революції неможливо. Все буде залежати від того, як цей стрибок пройдуть країни і суспільства, включно з Україною. І тут важлива роль нашої молоді, а також здатність держави сформувати та розвивати її потенціал", - сказав він.

Топ коментарі
+13
Він зруйнувався трохи раніше, коли кацапів безпідставно ввели Радбез ООН замість совка з усіма його правами. 🤔
показати весь коментар
23.04.2026 10:51 Відповісти
+12
На жаль це так... Не захотів світ дати в смердюче рило кацапам в 2008-му. Кацапсча нафта дуже смачна була старій манді мєркєльші та іншим європейцям. А ***** обнагліло і поперло далі. Правду кажуть не покаране зло стане ще більшим злом.
показати весь коментар
23.04.2026 10:51 Відповісти
+7
Ти дебіл?
показати весь коментар
23.04.2026 10:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ти дебіл?
показати весь коментар
23.04.2026 10:52 Відповісти
анархіст?
показати весь коментар
23.04.2026 11:01 Відповісти
Якраз у тебе не тільки критичне,але звичайне мислення відсутнє. Перше ,якщо щось 'перднути' ротом, потрібно подумати і проаналізувати. Але ти ,мабуть, на зарплаті,як іванов,пєтров.
показати весь коментар
23.04.2026 11:08 Відповісти
То дебілоїд звичайний.
показати весь коментар
23.04.2026 11:00 Відповісти
з якою метою хтось видаляє коментарі, що проти Залужного нічого писати не можна, пздц
показати весь коментар
23.04.2026 12:00 Відповісти
З-Є бак власною персоною?
показати весь коментар
23.04.2026 11:01 Відповісти
І саме тому всі друззя дєрьмака його брудом поливають? іванови, петрови, гладких і тд...
показати весь коментар
23.04.2026 11:28 Відповісти
Члєн бригади подляковських ботів?
показати весь коментар
23.04.2026 11:38 Відповісти
десь почув мудре слово ? я жне хвалю єрмакозела, не строчи рандомних коментарів
показати весь коментар
23.04.2026 12:07 Відповісти
Він зруйнувався трохи раніше, коли кацапів безпідставно ввели Радбез ООН замість совка з усіма його правами. 🤔
показати весь коментар
23.04.2026 10:51 Відповісти
Старий світовий порядок зник разом з "червоним монстром" - СРСР.
показати весь коментар
23.04.2026 11:01 Відповісти
взагалі то, червоний монстр не зник. він просто переформатувався та й живе досі, як той маринований крупський ))
показати весь коментар
23.04.2026 11:07 Відповісти
На жаль це так... Не захотів світ дати в смердюче рило кацапам в 2008-му. Кацапсча нафта дуже смачна була старій манді мєркєльші та іншим європейцям. А ***** обнагліло і поперло далі. Правду кажуть не покаране зло стане ще більшим злом.
показати весь коментар
23.04.2026 10:51 Відповісти
Підстаркувата комсомолка Анжела свою місію виконала.
показати весь коментар
23.04.2026 11:02 Відповісти
ну не комсомолкою єдиною ж. і сракозі, і берлузконь, і ще одне чумазе чувирло з-за океану. ціла гоп-компанія виродків і дегенератів.
показати весь коментар
23.04.2026 11:10 Відповісти
Тому що в США були прези-рохлі! Клінтон,Обама,придурок Трамп та Байден!
показати весь коментар
23.04.2026 10:53 Відповісти
Під час війни в Грузії взагалі-то Буш був...
показати весь коментар
23.04.2026 11:29 Відповісти
Обама не придурок. Він у Януковича виманив останні 6 кг збагаченого урану. За що???....... Та-дам....
За фотку з ним......
показати весь коментар
23.04.2026 12:10 Відповісти
світовий порядок зруйнувався, коли демократ клінтон, замість того що б засунути дрючка в сраку єльцину, за ічкерію, сував свій стрюк монікє.
далі по накатаній!
демократ обама.....
і нарешті, демократ байден!

а, конкретно україну, почали готувати до сценарію белорусі, з 1991 року.
але, "хахли" хитрі, вибори/революції, все таке.
то ж, кегебе невитримало та полізло нахрапом, бо була попередня домовленість з юдокланом, що захопив україну задовго до 2019!!!!
показати весь коментар
23.04.2026 10:59 Відповісти
Ану згадайте-но, хто в 2008 президентом був?
показати весь коментар
23.04.2026 11:31 Відповісти
повна ставка на ШІ однозначно є хибною. люди почнуть все більше тупіти під тупістю ШІ. навскидку - доки не було калькуляторів - майже кожний вмів чудово рахувати усно, знаючи купу простих правил )) і тут прийшов революційний калькулятор! багато хто сьогодні вміє рахувати усно? те ж саме з логарифмічною лінійкою. раніше треба було думати самим, постійно! що й далі все більше розвивало мислення. ШІ відучає це робити на очах! даючі тільки логічні відповіді, знайдені тільки по своїх алгоритмах. але він не має інтуїції, не вміє працювати зі змістом, ірраціональними поняттями та значеннями, без яких цей, живий світ не повний )) парадокс - не друг цього генія мислення! кожне наступне покоління, запитуюче ШІ та юзаюче його готові відповіді, буде експоненціально тупішати. але це вже не проблема нашого покоління ))
показати весь коментар
23.04.2026 11:04 Відповісти
во всезнающее ШИ верят недалёкие люди. Как раньше в гугл.
показати весь коментар
23.04.2026 11:08 Відповісти
ЄС оф косс. Гут монін, гут монін, гут монін
показати весь коментар
23.04.2026 11:05 Відповісти
ты дебил от зелёной гниды
показати весь коментар
23.04.2026 11:09 Відповісти
Світовий порядок збудований на кістках другої світової зруйнували ядерні країни, які вирішили що їм можна все щодо неядерних лохів.
показати весь коментар
23.04.2026 11:07 Відповісти
А Європа підбадьорювали )(...... А Саркозі возив договори про капітулірен Грузії. А коли головний бабуїн відчув запах крові і відсутність осуду, буквально розцвів.
показати весь коментар
23.04.2026 11:08 Відповісти
Про який порядок можна говорити, якщо є кучка країн, яким дозволено все, включно із ЯЗ, які мають право вето? Цей порядок створено для малих країн, щоб вони знали своє місце.
показати весь коментар
23.04.2026 11:14 Відповісти
А навіщо згадувати що було 18 років тому ?давайте згадаємо тузлу 2003 року, чи взагалі обрання пукіна в 2000 ом.
показати весь коментар
23.04.2026 11:37 Відповісти
А хіба не помітили, що Залужного піарять і вже давно?
показати весь коментар
23.04.2026 11:43 Відповісти
містер очевидність, замість клоуна підсадна качка готується
показати весь коментар
23.04.2026 12:13 Відповісти
Що він нового сказав, вкотре озвучивши загальновідомий факт?
показати весь коментар
23.04.2026 11:42 Відповісти
хтось цинічно тре коментарі, що не можна писати проти Залужного, от мене цікавить його фальсифікована ВЛК, що тпм десертація в ківалова-підрахуя, а що там його позиція по розгрому власного штабу - нічого, тільки очевидні запитання і очевидні зрежисовані статті, підозріло це все, а які там були обнімашки з зеленським коли йому геройчика дали, фу гидота