"Уже занадто пізно. У Наді вже немає здоров'я", - мати Савченко
Марія Савченко, мати утримуваної в російському СІЗО української льотчиці і народного депутата Надії Савченко, розповіла про наслідки сухого голодування, яке Надія оголосила на знак протесту.
Про це вона розповіла в ефірі "Шустер Live", повідомляє Цензор.НЕТ."Я вдячна світовій громадськості, що вони піднялися (на захист Надії Савченко. - Ред.), але вже занадто пізно. У Наді вже немає здоров'я. Коли я з нею позавчора зустрілася (в залі суду. - Ред.) ... я Надю взяла за руки, а ті руки сині, від кінця пальчиків до ліктів, ноги пухли, чоботи не застібаються. Я плакала там", - розповіла Марія Савченко.
Топ коментарі
+148 svetozar
показати весь коментар
11.03.2016 21:15 Відповісти Посилання +46 Lavlav Lavlav
показати весь коментар
11.03.2016 21:22 Відповісти Посилання +34 Lvbnhj
показати весь коментар
11.03.2016 21:48 Відповісти Посилання
[Зображення недоступне]