8431 відвідувач онлайн

"Уже занадто пізно. У Наді вже немає здоров'я", - мати Савченко

Марія Савченко, мати утримуваної в російському СІЗО української льотчиці і народного депутата Надії Савченко, розповіла про наслідки сухого голодування, яке Надія оголосила на знак протесту.

Про це вона розповіла в ефірі "Шустер Live", повідомляє Цензор.НЕТ.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Українських лікарів досі не пустили до Надії, - Віра Савченко

"Я вдячна світовій громадськості, що вони піднялися (на захист Надії Савченко. - Ред.), але вже занадто пізно. У Наді вже немає здоров'я. Коли я з нею позавчора зустрілася (в залі суду. - Ред.) ... я Надю взяла за руки, а ті руки сині, від кінця пальчиків до ліктів, ноги пухли, чоботи не застібаються. Я плакала там", - розповіла Марія Савченко.
Топ коментарі
+148
будь ты вечно проклята ****** рашка со своим ****** скотобыдлом во веки веков!!!!!!чтоб твои дети ****** рашка вечно горели в адском огне,чтобы они болели все самыми страшными и мучительными болезнями какие есть в мире и медленно издыхали!!!!!отольются вам слёзы УКРАИНЦЕВ по полной ******** вы проклятые!!!!!убивая НАДЕЖДУ вы лишь приближаете свой собственный конец!!!!!в мире большинство поддерживает УКРАИНУ и после такого зверства рашку загнобят все!!!!!плачу....очень жалко НАДЕНЬКУ...мученица...страдалица....святая.
показати весь коментар
11.03.2016 21:15 Відповісти
+46
А КАЦАПСКИЕ ТВАРИ ПРИ ЭТОМ РАССУЖДАЮТ О ТОМ ЧТО УКРАИНА ДОЛЖНА БЫТЬ РЯДОМ С РОССИЕЙ В БОРЬБЕ ПРОТИВ АМЕРИКИ И ЭТО НА ПОЛНОМ СЕРЬЕЗЕ В ГОЛОВАХ БОЛЬШИНСТВА РАСЕЯНЦЕВ ...ЭТО КОНЧЕНЫЕ СКОТЫ
показати весь коментар
11.03.2016 21:22 Відповісти
+34
[Зображення недоступне] [Зображення недоступне]
показати весь коментар
11.03.2016 21:48 Відповісти

Завантаження...