Мінкульт вимагає від Росії відновити роботу музею Лесі Українки в Ялті
Міністерство культури вкрай стурбоване повідомленнями про те, що окупаційна влада Криму закрила для відвідувачів Музей Лесі Українки в Ялті.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт МіністерстваМузей закрито під приводом необхідності проведення ремонту будинку в якому він розміщується, і в якому у 1897 році жила Леся Українка. Однак, як повідомляють ялтинські активісти, жодних робіт там не проводиться, а заявлений термін закриття музею - до кінця 2017 року.
Особливо ж цинічним виглядає той факт, що музей закрито у рік 145-ї річниці від дня народження української поетеси, коли її ім'я пошановується у всьому світі.
Очевидно, що справжніми намірами Кремля є повне припинення діяльності Музею, який був створений зусиллями української громади Криму у рік здобуття Україною Незалежності і який за ці роки став одним із головних осередків наукової та просвітницької роботи, спрямованої на популяризацію української культури та зміцнення національної ідентичності українців в Криму.
Міністерство культури розцінює дії так званої влади Криму, як продовження агресивної політики Кремля по відношенню до історії і культури українського народу та ініціюватиме звернення до відповідних міжнародних організацій з метою тиску на Російську Федерацію щодо негайного відновлення роботи Музею Лесі Українки в Ялті та припинення репресивної політики Кремля у стосунку до українців, української культури та історії на території тимчасово окупованого Криму", - йдеться в заяві Міністерства культури.
Топ коментарі
+13 Oleks
показати весь коментар
12.03.2016 19:05 Відповісти Посилання +12 Ali Hasan
показати весь коментар
12.03.2016 18:54 Відповісти Посилання +9 Nick Jamm
показати весь коментар
12.03.2016 18:56 Відповісти Посилання