11547 відвідувачів онлайн
2 632 33

Грицак про можливість очолити ГПУ : "У мене немає такої амбіції"

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЛІГАБізнесІнформ, про це він сказав у коментарі журналістам.

Відповідаючи на питання журналіста, чи не було в нього з кимось розмови щодо посади голови ГПУ, Грицак відповів: "Ні, у мене немає такої амбіції. Це перше. По-друге, я не мав ні з ким такої розмови на цю тему. Плітки чув від інших людей. Але я вважаю, що поки мене не попросили піти звідси, у мене тут є чим займатися", - заявив він.

Грицак зазначив, що навіть згідно з кваліфікаційними вимогами він не підпадає під категорію людей, які можуть претендувати на цю посаду. "Повірте, ми тільки зібрали хорошу команду, щоб робити щось позитивне для країни", - підкреслив голова СБУ.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Грицак: Краснов із представником ГРУ РФ Голоскоковим планували теракти в Києві
Топ коментарі
+7
у меня нет такой амбиции... стать директором Марса..)) Как же уже задолбали эти торги портфелями и сплетни))
показати весь коментар
23.03.2016 17:11 Відповісти
+6
Ганс Христиан Грицак .
показати весь коментар
23.03.2016 17:15 Відповісти
+5
Тим і цінні кадри без амбіцій для нікчемних керівників які бояться конкуренції. Як тільки бачиш підлеглого без амбіцій відразу розумієш хто командир.
показати весь коментар
23.03.2016 17:11 Відповісти

Завантаження...