Грицак про можливість очолити ГПУ : "У мене немає такої амбіції"
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЛІГАБізнесІнформ, про це він сказав у коментарі журналістам.
Відповідаючи на питання журналіста, чи не було в нього з кимось розмови щодо посади голови ГПУ, Грицак відповів: "Ні, у мене немає такої амбіції. Це перше. По-друге, я не мав ні з ким такої розмови на цю тему. Плітки чув від інших людей. Але я вважаю, що поки мене не попросили піти звідси, у мене тут є чим займатися", - заявив він.
Грицак зазначив, що навіть згідно з кваліфікаційними вимогами він не підпадає під категорію людей, які можуть претендувати на цю посаду. "Повірте, ми тільки зібрали хорошу команду, щоб робити щось позитивне для країни", - підкреслив голова СБУ.
Відповідаючи на питання журналіста, чи не було в нього з кимось розмови щодо посади голови ГПУ, Грицак відповів: "Ні, у мене немає такої амбіції. Це перше. По-друге, я не мав ні з ким такої розмови на цю тему. Плітки чув від інших людей. Але я вважаю, що поки мене не попросили піти звідси, у мене тут є чим займатися", - заявив він.
Грицак зазначив, що навіть згідно з кваліфікаційними вимогами він не підпадає під категорію людей, які можуть претендувати на цю посаду. "Повірте, ми тільки зібрали хорошу команду, щоб робити щось позитивне для країни", - підкреслив голова СБУ.
Топ коментарі
+7 Анатоль Лемберг
показати весь коментар
23.03.2016 17:11 Відповісти Посилання +6 Центроболт
показати весь коментар
23.03.2016 17:15 Відповісти Посилання +5 Igor L
показати весь коментар
23.03.2016 17:11 Відповісти Посилання