Новий транш МВФ Україна може отримати в червні, - Кубів

Україна може отримати новий транш від Міжнародного валютного фонду (МВФ) в червні.
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські новини", про це заявив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку та торгівлі Степан Кубів.
"Плануємо зробити все до кінця кварталу, так було б правильно сказати. Травень або червень", - зазначив він.
Чиновник нагадав, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив розробити та затвердити попередній план роботи з МВФ до 1 травня. За словами Кубіва, 18 квітня було проведено нараду за участю представників Міністерства фінансів і Міністерства економічного розвитку та торгівлі, де було обговорено стратегію взаємодії з МВФ.
Віце-прем'єр додав, що на даний момент Україна не наполягає на отриманні об'єднаного траншу.
як там відкати с МВФ теж буде брати?!
[Зображення недоступне]