5812 відвідувачів онлайн

Нацполіція оскаржила відновлення на посаді екс-заступника начальника ГСУ Мамки, - Деканоідзе

Про це заявила глава Нацполіціі Хатія Деканоідзе, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"Ми подали вже апеляцію. До речі, вже призначена апеляція, дата апеляції, і будемо боротися всіма способами, які є", - повідомила вона.
Водночас Деканоідзе зазначила, що Мамка як поліцейського вже відряджено для проходження служби до Авдіївки Донецької області.

Читайте також: Киянин поранив зловмисника, який намагався обікрасти його автомобіль

Нагадаємо, 7 квітня Окружний адміністративний суд Києва поновив на посаді Мамку.

У грудні 2015 року керівник Нацполіціі Хатія Деканоідзе звільнила його.

Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі звинувачував Мамку в корупції та рекеті бізнесу.

Читайте також: Патрульна поліція Кіровограда розпочала роботу. ФОТОрепортаж (оновлено)


Топ коментарі
+8
Да не. По ходу у этой Мамки наверху есть Папка.
показати весь коментар
28.04.2016 18:04 Відповісти
+2
Краще відправляйте в Горловку чи Торез. Поки офіційно Верховна Рада не визнала ці території окупованими, вони рахуються територією України. От нехай там доблесний Мамка і служить Державі. І доводить, що не просто так "суд" відновив на роботі такий цінний кадр.
показати весь коментар
28.04.2016 18:18 Відповісти
+1
тяжело ей будет с этой мафией
показати весь коментар
28.04.2016 18:05 Відповісти

Завантаження...