До Дня Перемоги на Донбасі пройде тематичний автопробіг, - прес-центр штабу АТО
З нагоди 71-ї річниці Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у містах Донецької та Луганської областей пройде автопробіг.
Про це інформує Цензор.НЕТ з посиланням на прес-центр штабу АТО.У рамках заходу будуть продемонстровані зразки військової автомобільної техніки, уніформи та макетів стрілецької зброї часів Другої світової війни. Також відбудеться покладання квітів та вінків до могил невідомих солдатів, святкові музичні виступи для ветеранів - учасників війни, інформаційні акції для місцевих жителів Донецької і Луганської областей про місце і роль українського народу в перемозі над нацистськими загарбниками.
"Автопробіг пройде у містах Краматорськ і Бахмут 6 травня, Лисичанськ - 7 травня, Старобільськ - 8 травня, Станиця Луганська - 9 травня", - йдеться в повідомленні.
А те средства что хотят потратить на все эти пробеги и т.д. лучше бы потратили на облегчение жизни тем немногим дожившим до этих лет ветеранам..