9501 відвідувач онлайн

На території "ДНР" було заблоковано систему GPS безпілотників ОБСЄ, - Хуг

Про це повідомив на брифінгу перший заступник глави місії ОБСЄ Олександр Хуг, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЛІГА.net.
"У п'ятницю так звана "ДНР" припинила роботу двох камер СММ. Хоча ми не могли побачити, що відбувалося в цій зоні вночі, зрозуміло, що дехто хоче це приховати", - зазначив він.
За його словами, безпілотники місії зафіксували в окупованій Горлівці Донецької області військову техніку бойовиків, після чого сигнал GPS було заглушено.

Читайте також: Терористи збили над Горлівкою безпілотник ОБСЄ, - прес-центр АТО

"Наш дрон показав 20 броньованих машин піхоти, а також паливозаправники й вантажівки біля залізниці. Відразу після цього система GPS нашого дрона була заблокована, і наземний екіпаж здійснив посадку", - розповів Хуг.
Представник ОБСЄ також повідомив, що інший дрон СММ був підстрелений біля Богоявленки за 50 км від Донецька.
Нагадаємо, сьогодні близько 9:45 на південно-західній околиці окупованої Горлівки окупаційні війська РФ збили безпілотник Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.
Топ коментарі
+12
Де ж реакція Швайнмаєра на ці зухвалі дії терористів? Де реакція Меркель, Олланда та Обами?
показати весь коментар
27.05.2016 14:52 Відповісти
+11
шахтёры и трактористы они такие, они всё могут...
показати весь коментар
27.05.2016 14:53 Відповісти
+8
об обсе только ленивый не вытирает ноги
показати весь коментар
27.05.2016 14:52 Відповісти

Завантаження...