На території "ДНР" було заблоковано систему GPS безпілотників ОБСЄ, - Хуг
Про це повідомив на брифінгу перший заступник глави місії ОБСЄ Олександр Хуг, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЛІГА.net.
"У п'ятницю так звана "ДНР" припинила роботу двох камер СММ. Хоча ми не могли побачити, що відбувалося в цій зоні вночі, зрозуміло, що дехто хоче це приховати", - зазначив він.
За його словами, безпілотники місії зафіксували в окупованій Горлівці Донецької області військову техніку бойовиків, після чого сигнал GPS було заглушено.
"Наш дрон показав 20 броньованих машин піхоти, а також паливозаправники й вантажівки біля залізниці. Відразу після цього система GPS нашого дрона була заблокована, і наземний екіпаж здійснив посадку", - розповів Хуг.
Представник ОБСЄ також повідомив, що інший дрон СММ був підстрелений біля Богоявленки за 50 км від Донецька.
Нагадаємо, сьогодні близько 9:45 на південно-західній околиці окупованої Горлівки окупаційні війська РФ збили безпілотник Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.
Топ коментарі
+12 Gulfiliz Zorlu
показати весь коментар
27.05.2016 14:52 Відповісти Посилання +11 Kирилл K #327039
показати весь коментар
27.05.2016 14:53 Відповісти Посилання +8 botoks
показати весь коментар
27.05.2016 14:52 Відповісти Посилання