11999 відвідувачів онлайн
21 400 274

МЗС Туреччини назвало ганебним визнання Німеччиною геноциду вірмен

Як передає Цензор.НЕТ з посиланням на РБК-Україна, про це йдеться в заяві МЗС Туреччини.

"Прийнята парламентом Федеративної Республіки Німеччина резолюція щодо подій 1915 року, яка зробила цю тему законодавчим прецедентом у Європейському праві, ганьбить репутацію цього органу", - йдеться в заяві.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Туреччина відкликала посла з Німеччини у зв'язку з визнанням геноциду вірмен

У МЗС Туреччини зазначили, що резолюція "є прикладом неуцтва і неповаги до закону, що перешкоджає вільній дискусії з історичних питань і намагається нав'язати вірменську точку зору як незаперечний факт".

Також читайте: Німеччина визнала знищення вірмен в Османській імперії геноцидом

Турецька сторона зазначила, що шанує пам'ять Османських вірмен і намагається примирити народи.

Топ коментарі
+34
Кстати, московкий сатанат - громче всех в мире вижжит про армянский геноцид. Это при том что сами убили в тысячу раз больше чем весь мир вместе взятый. Собаки проклятые!
показати весь коментар
02.06.2016 19:32 Відповісти
+28
Да сделали немцы ***** подарок.В параше экстаз от этой темы.Во всех топах тема.
показати весь коментар
02.06.2016 19:07 Відповісти
+27
Если германия признала что полтора миллиона убитых армян - это геноцид, то что такое 7 миллионов Украинцев убитых в Голодомор сатанинскими московскими свинособаками?
показати весь коментар
02.06.2016 19:44 Відповісти

Завантаження...