МЗС Туреччини назвало ганебним визнання Німеччиною геноциду вірмен
Як передає Цензор.НЕТ з посиланням на про це йдеться в заяві МЗС Туреччини.
"Прийнята парламентом Федеративної Республіки Німеччина резолюція щодо подій 1915 року, яка зробила цю тему законодавчим прецедентом у Європейському праві, ганьбить репутацію цього органу", - йдеться в заяві.
У МЗС Туреччини зазначили, що резолюція "є прикладом неуцтва і неповаги до закону, що перешкоджає вільній дискусії з історичних питань і намагається нав'язати вірменську точку зору як незаперечний факт".
Турецька сторона зазначила, що шанує пам'ять Османських вірмен і намагається примирити народи.
"Прийнята парламентом Федеративної Республіки Німеччина резолюція щодо подій 1915 року, яка зробила цю тему законодавчим прецедентом у Європейському праві, ганьбить репутацію цього органу", - йдеться в заяві.
У МЗС Туреччини зазначили, що резолюція "є прикладом неуцтва і неповаги до закону, що перешкоджає вільній дискусії з історичних питань і намагається нав'язати вірменську точку зору як незаперечний факт".
Турецька сторона зазначила, що шанує пам'ять Османських вірмен і намагається примирити народи.
Топ коментарі
+34 Украина Форева
показати весь коментар
02.06.2016 19:32 Відповісти Посилання +28 kostjaua5
показати весь коментар
02.06.2016 19:07 Відповісти Посилання +27 Украина Форева
показати весь коментар
02.06.2016 19:44 Відповісти Посилання