Азербайджан купить 10 українських літаків АН-178
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє 5 канал.
Сума, зазначена в контракті, тримається в секреті. Але відомо, що першу передоплату азербайджанці вже внесли. Втім, скільки саме, теж не кажуть.
Літаки АН-178 Азербайджан отримає в два етапи протягом двох років: перші два, а згодом ще вісім, які, можливо, будуть збирати на території Азербайджану.
Літак АН-178 уперше вилетів минулого року. Станом на тепер він виконав 77 посадок. Триває випробування транспортного засобу. Це повітряне судно може перевозити різноманітні вантажі, до 18-ти тонн. Розганяється літак до 850 кілометрів на годину й літає на висоті близько 12-ти кілометрів.
Они ж хотели Супер-Джет покупать, негодяи...
Да не просто самолёт, а гордость советской авиации Бе-6. Так стоял, пока его не повалило ураганом в 2009 году.
[Зображення недоступне]
И лежать бы и дальше самолёту в таком виде - так нет же, хохлы забрали его в Киев.
Нет, вы представляете, забрали его у крымчан в Киев бандеровский, и посмотрите, что они с ним сделали, хохлы негодные. Вы ж понимаете, что хохлы этим самым просто хотели обидеть крымчан - богоизбранный народ.
[Зображення недоступне]
Глава китайской CNPC Ван Илинь де-факто опроверг сообщения "Газпрома" о согласовании объема поставок газа в Китай по планируемому алтайскому газопроводу.
http://www.trust.ua/news/126859-kitaj-ulichil-gazprom-vo-lzhi-o-soglasovanii-postavok-gaza.html
Сегодня в ФБ был ролик с вырезанной частью этого интервью, так что, не фейк (это инфа для рашинских посетителей: Китай опроверг заявления «Газпрома». На китайском рынке российскому газу места нет - http://glavpost.com/post/5jun2016/Resources/86258-kitay-oproverg-zayavleniya-gazproma-na-kitayskom-rynke-rossiyskomu-gazu-mesta-net.html
)