Надані субсидії ніхто, ніколи й нікому повертати не буде, - Гройсман
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман прокоментував чутки про повернення комунальних субсидій державі.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook."Дуже багато ходить чуток, що начебто субсидії хтось колись комусь почне повертати. Я підкреслюю, це неправда. Ви отримуєте допомогу там, де цей платіж є для вас непомірним", - повідомив Гройсман.
За його словами, уряд започаткував нову традицію - щоквартальний звіт, що вдалося, а що не вдалося зробити і які плани на майбутнє.
"Щоб для всіх було зрозуміло, що ми робимо, навіщо ми це робимо і чого ми хочемо досягти", - додав Гройсман.
Нагадаємо, що з 1 липня українці платитимуть за тепло майже вдвічі більше - середній тариф по Україні підвищується з 650 грн до 1043 грн за 1 Гкал, а в окремих регіонах - до 1600 грн. Крім того, ціна за один кубометр гарячої води зросла до 63-78 грн в залежності від регіону.
Топ коментарі
+9 Алена Украинка #365512
показати весь коментар
04.07.2016 12:53 Відповісти Посилання +8 Сашко Білий #362325
показати весь коментар
04.07.2016 12:36 Відповісти Посилання +8 Домовой ПР
показати весь коментар
04.07.2016 12:36 Відповісти Посилання