4866 відвідувачів онлайн
14 740 67

Енергоблок №1 Хмельницької АЕС відключено від енергомережі

16 липня 2016 року о 12:27 енергоблок №1 Хмельницької АЕС був відключений від енергомережі згідно з поданою заявкою в зв'язку з наявністю протікання по паротенератору до 24:00 24 липня 2016 року.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу "Енергоатому".
Згідно з повідомленням, обладнання другого енергоблоку ХАЕС працює в заданому режимі.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та в прилеглих регіонах не зазнавав змін, перебуває на рівні, який відповідає нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Другий енергоблок Рівненської АЕС підключено до енергомережі після ремонту
Топ коментарі
+11
Я не пойму сути таких новостей. Что, все бендеры сидят дома перед пультами и смотрят по лампочкам, сколько блоков работает по Украине? Или свет пропадет вот через секунду? Ну отключили, и хер с ним, ремонтируйте. Эфир только засоряют.
показати весь коментар
17.07.2016 09:56 Відповісти
+6
Причому, видно, що писака ні в зуб ногою ані про "протічку" ані про "пароТенератор". Можливо і про АЕС теж.
показати весь коментар
17.07.2016 10:04 Відповісти
+5
Да, ведь проблем больше нет в Украине. Кроме планово, по заявке отключенного энергоблока.
показати весь коментар
17.07.2016 10:02 Відповісти

Завантаження...