Енергоблок №1 Хмельницької АЕС відключено від енергомережі
16 липня 2016 року о 12:27 енергоблок №1 Хмельницької АЕС був відключений від енергомережі згідно з поданою заявкою в зв'язку з наявністю протікання по паротенератору до 24:00 24 липня 2016 року.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу "Енергоатому".
Згідно з повідомленням, обладнання другого енергоблоку ХАЕС працює в заданому режимі.
Радіаційний стан на промисловому майданчику та в прилеглих регіонах не зазнавав змін, перебуває на рівні, який відповідає нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Топ коментарі
+11 Лысый Сапожник
показати весь коментар
17.07.2016 09:56 Відповісти Посилання +6 Astropaper Dev
показати весь коментар
17.07.2016 10:04 Відповісти Посилання +5 Лысый Сапожник
показати весь коментар
17.07.2016 10:02 Відповісти Посилання