11318 відвідувачів онлайн
9 126 44

Понад сорок людей отруїлися шаурмою в Ізмаїлі, - мер міста

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це повідомив мер Ізмаїла Андрій Абрамченко у Фейсбуці.
За його даними, всі постраждалі їли шаурму у фаст-фуді на одній із центральних вулиць міста - пр. Суворова 18 липня в період з 12:00 до 23:00 і в першій половині дня 19 липня. Як з'ясувалося, кафе працювало, не маючи відповідного пакета документів, підприємець неодноразово піддавався штрафу, а кафе опечатувати, але потім відкривалося знову.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": 720 людей звернулося до лікарень Ізмаїла з отруєнням, 154 з них досі госпіталізовано, - ДСНС

У ході розгляду було встановлено, що 18 липня в зазначений період часу було продано 80 порцій шаурми. Тому мер Ізмаїла закликав городян звернутися в лікарню в разі погіршення стану здоров'я.
"Інкубаційний період захворювання на сальмонельоз може тривати від кількох годин до трьох діб. При своєчасному лікуванні одужання відбувається через 6-10 днів. Медики нагадують, що сальмонельоз може проявлятися або дуже яскраво, або симптоми отруєння можуть взагалі бути відсутніми. Але і в разі відсутності ознак сальмонельозу людина стає бактеріоносієм - при тому, що вона може не хворіти, вона стає джерелом зараження інших людей", - зазначив А. Абрамченко, додавши, що лікування всіх потерпілих проводиться за кошти міського бюджету.

Також читайте: Спалах кишкової інфекції в Ізмаїлі завершився, - СЕС
Топ коментарі
+22
Как можно жрать эту хрень.
показати весь коментар
20.07.2016 22:15 Відповісти
+14
Кто им доктор этим придуркам,жрать в такую жару эту хрень,а вот шо в Десне юра енакиевский потравил наших пацанов это беда.этим деватся было некуда,ели отраву которую подсунули
показати весь коментар
20.07.2016 22:18 Відповісти
+14
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
20.07.2016 22:30 Відповісти

Завантаження...