10698 відвідувачів онлайн

"Хто ти такий?", - Ердоган звинуватив генерала армії США в підтримці змовників

Глава Центрального командування збройних сил США генерал Джозеф Вотел не має відношення до невдалої спроби перевороту в Туреччині, ідеться в заяві армії США. Звинувачення на адресу генерала висунув президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ВВС.
"Будь-які повідомлення про те, що я був якимось чином причетний до недавньої спроби держперевороту в Туреччині, викликають жаль і є абсолютною неправдою", - заявив генерал.
У п'ятницю президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявив, що США недостатньо рішуче засуджують спробу держперевороту в Туреччині 15 липня. Вотела, який критикував влаштовану Ердоганом "чистку рядів" у турецькій армії, турецький президент звинуватив у тому, що він зайняв сторону змовників.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Влада Туреччини має намір закрити десятки газет і телеканалів

"Один із них - генерал чи адмірал, який, на жаль, обіймає в США важливий пост, каже:" Я бачу і чую, що серед затриманих є ті, з ким ми контактуємо у вищих командних ешелонах". Він так і каже - без сорому! Хто ти такий, щоб вирішувати такі речі? Хто ти такий? По-перше, знай своє місце, знай, хто ти", - заявив Ердоган, кажучи про Вотела.
"Замість того, щоб встати й подякувати цій країні, яка в дусі демократії придушила повстання, ти стаєш на бік тих, хто його організував. Крім того, головний організатор все одно перебуває в твоїй країні. Тобі ніколи не переконати мій народ у зворотному", - сказав президент Туреччини.

Також читайте: Понад 13 тис. осіб затримано в Туреччині після спроби держперевороту, - прем'єр

Турецька влада звинувачує в організації перевороту Фетхуллаха Ґюлена, який живе в США. Ердоган вимагає в США видати Ґюлена, але той заперечує свою причетність до заколоту. 19 липня Туреччина направила в США документи для екстрадиції Ґюлена. Держсекретар США Джон Керрі раніше заявляв, що перш за все Туреччина повинна довести його провину.

Читайте також: Туреччина сподівається, що спецслужби України розглянуть діяльність організацій Ґюлена в країні, - посол

Нагадуємо, 16 липня в Туреччині було здійснено спробу військового перевороту, проте влада країни зуміла придушити путч. Згідно з останніми даними, унаслідок сутичок загинули 246 осіб, не рахуючи путчистів, 2185 осіб зазнали поранень.
За підозрою в причетності до спроби перевороту були затримані і тимчасово відсторонені від посад понад 60 тисяч осіб. Серед них понад 9 тисяч поліцейських, 3 тисячі суддів, а також викладачі вузів і понад півтори тисячі деканів. Були закриті понад дві тисячі організацій.
Топ коментарі
+66
президент Турции Реджеп ***** Эрдоган -************ і сраколиз ботокса-тепер ми точно знаємо хто ТИ такий
показати весь коментар
29.07.2016 22:50 Відповісти
+56
"Кто ты такой?", - Эрдоган обвинил генерала армии США в поддержке заговорщиков - Цензор.НЕТ 1817
показати весь коментар
29.07.2016 23:50 Відповісти
+50
"Кто ты такой?", - Эрдоган обвинил генерала армии США в поддержке заговорщиков - Цензор.НЕТ 9209
показати весь коментар
29.07.2016 23:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Ну тявкнул Эрдю на амер.генерала, ну захотелось ему побыть султаном, ну возможно будет жалеть и долго наматывать те катушки, с которых так необдуманно слетел, но пока, очевидно, пользуется моментом и хочет подмять под себя всю власть в Турции. Скорее слабость проявляют Штаты, а про ЕС вообще лучше молчать.
показати весь коментар
30.07.2016 01:17 Відповісти
І ше у одного учкудука вялічіє в жопє взиграло.

Понєслось, *****, гавно по трубам...

"Кто ты такой?", - Эрдоган обвинил генерала армии США в поддержке заговорщиков - Цензор.НЕТ 7442
показати весь коментар
30.07.2016 01:21 Відповісти
Эрдоган кончит свои дни в тюрьме! Посадят пожизненно, но это будет не скоро - через 3 года!
показати весь коментар
30.07.2016 01:38 Відповісти
а жаль, мог принести много пользы Турции. Но будут серьезные провалы и неудачи
показати весь коментар
30.07.2016 01:40 Відповісти
Правильно сказал Пэрдоган....и планировался он уже год назад! США и Рашка стоят за военным переворотом в Турции...увы неудачно вышел переворот.
Посмотрите фильм Агенты А.Н.К.Л. 2015 г. там уже английский режиссер Гай Ричи намекнул на переворот в Турции.)
показати весь коментар
30.07.2016 02:24 Відповісти
Эрдоган знает, что за переворотом стоит пуйло.
Но Эрдоган боится пуйла.
показати весь коментар
30.07.2016 05:33 Відповісти
"Кто ты такой?", - Эрдоган обвинил генерала армии США в поддержке заговорщиков - Цензор.НЕТ 3364
показати весь коментар
30.07.2016 06:00 Відповісти
Чёта навеяло...
"О стыд! о ужас наших дней!
Как звери, вторглись янычары!..
Падут бесславные удары...
Погиб увенчанный злодей."
- А. Пушкин
показати весь коментар
30.07.2016 06:10 Відповісти
мабуть у минулому тюрки схибили і не виконали свою місію. І от замість прогресування почалося регресування, що ми бачимо на прикладі Ердогана - Артнебаша. Погано, що його нездорову емоційну політику підтримує велика кількість народу, яка не вбачає розвитку в майбутньому і бажає повернення до середньовіччя. Питання, а що робити іншому більш розвинутому суспільству, яке бажає розвитку, яким і теперішнє досить гарне (на думку прихильників президента Ердогана) становище в країні вважається гіршим ніж в країнах Європи. Які бажають своїй країні розвитку і в майбутньому. Гірко від думок, що країна ментально до якої відношусь і сама хвора на недалекобачність. А це гірше за гангрену
показати весь коментар
30.07.2016 12:29 Відповісти
Ну ни хрена себе - Кто ты такой???? Это не поваренок в полковой столовой.

Джозеф Л. Вотел (https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D0%B3%D0%BB%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%8F%D0%B7%D1%8B%D0%BA англ. Joseph L. Votel) (род. 14 февраля 1958, https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D0%BD%D1%82-%D0%9F%D0%BE%D0%BB_(%D0%9C%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D0%B5%D1%81%D0%BE%D1%82%D0%B0) Сент-Пол , https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D0%B5%D1%81%D0%BE%D1%82%D0%B0 Миннесота ) - американский военный, https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BB_(%D0%A1%D0%A8%D0%90) генерал https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%80%D0%BC%D0%B8%D1%8F_%D0%A1%D0%A8%D0%90 СВ США . С июня 2011 г. по август 2014 г. являлся начальником https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D0%B2%D0%BC%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BD%D0%BE%D0%B5_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5_%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%86%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D1%85_%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B9_%D0%A1%D0%A8%D0%90 Управления специальных операций (УСО) ГУ СпН . С августа 2014 г. - главком войск СпН/начальник https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5_%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%86%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D1%85_%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B9_%D0%A1%D0%A8%D0%90 ГУ СпН МО США . C апреля 2016 года - глава https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D0%B5_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5_%D0%B2%D0%BE%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%B6%D1%91%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D1%85_%D1%81%D0%B8%D0%BB_%D0%A1%D0%A8%D0%90 командования вооружённых сил США на Ближнем Востоке.
показати весь коментар
30.07.2016 08:11 Відповісти
А вообще на месте Эрдогана стоило бы немножко поразмыслить. Переворот был сделан удивительно непрофессионально и непоследовательно. О нем не знало высшее руководство армии(если не считать главкома ВВС).Не знала даже МIT(служба разведки Турции) и сам Эрдоган о нем(внимание!) узнал от мужа сестры . Нормально? Но!!! в то же время его прекрасно прослушивала и контролировала ...Россия(не знало даже ЦРУ!! в Инжерлике) Если верить ее заявлениям. И вдруг она с дуба падая(а идут санкции и нож в спину) решает весьма любезно предупредить об этом Эрдогана. С чего бы это? Явная нестыковочка. Конечно удобно под шумок выкосить всех Гюленов и т.д. но кажись не там копают.
показати весь коментар
30.07.2016 09:37 Відповісти
Мой народ в исполнении Эрдогана звучит как мои рабы. Поздравляю Турцию с возвращением рабства.
показати весь коментар
30.07.2016 08:19 Відповісти
с ****** общаться - еще и не такое заговорит!
показати весь коментар
30.07.2016 09:07 Відповісти
У Эрдогана крышу снесло окончательно!
показати весь коментар
30.07.2016 08:56 Відповісти
на что только не пойдешь ради - власти
показати весь коментар
30.07.2016 09:21 Відповісти
К сожалению, кроме лихорадки Эбола и вируса Зико появился еще один и тоже крайне опасный. Это вирус *********. Передается посредтвом устного общения с носителем, причем даже по телефону. Свежий пример - эта выходка одного из членов НАТО против основной страны этого союза. А эрдоган сам по себе - боота из подворотни.,"турецкий пацан", наподобие питерского подонка
показати весь коментар
30.07.2016 09:32 Відповісти
Согласен. И передаётся этот вирус только половым путём. Вот кто кого, ***** Эрдика или наоборот, будем посмотреть.
показати весь коментар
30.07.2016 14:39 Відповісти
"в дусі демократії придушила повстання"
показати весь коментар
30.07.2016 09:50 Відповісти
так какой на вкус х...вовы???? эрдогаша!!??
показати весь коментар
30.07.2016 10:25 Відповісти
Турция может очень быстро потерять свое лидерство в регионе и скатиться к уровню стран Магриба.военные перевороты в Турции всегда отрезвляли таких правителей как Эрдоган и не давали стране скатиться к исламизации ,поддерживая светский вектор развития.в данном случае Эрдоган явно тяготеет к "возврату в мрачное прошлое".то что он сейчас делает такие "громкие" заявления ,говорит о том ,что он в полной растерянности и у него истерика.он бросается из крайности в крайность.то он сбивает самолет и отказывается от "турецкого потока".то он вдруг загорелся пылкой любовью к Путину, собираясь строить газопровод и разразился грязной бранью в адрес США.эти масштабные аресты по всей Турции????обвинение в адрес Украины???? это тонкий намек на то откуда" растут ноги".ИСТЕРИКА говорит о том что эрдоган не может понять кто организовал "переворот" и теперь как затравленный зверь бросается на всех,кроме тех кто по ходу приложил к этому руку.
показати весь коментар
30.07.2016 10:26 Відповісти
Самолет сбил генерал, который устроил переворот. А Эрдогаша изначально молил прощение у ***** за это.
показати весь коментар
30.07.2016 10:48 Відповісти
Я ткак и вы была ошарашена этой переменой вектора у Эрдогана и искала скрытые логичные причины сего, т.к. раньше он создавал впечатление тяготящего к авторитаризму, но всё же адекватного президента, а после вашего изложения сразу как-то ясно стало: у Эрдогана все признаки https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D1%84%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F#.D0.9F.D1.80.D0.B8.D0.B7.D0.BD.D0.B0.D0.BA.D0.B8_.D0.B8_.D1.81.D0.B8.D0.BC.D0.BF.D1.82.D0.BE.D0.BC.D1.8B_.D0.B7.D0.B0.D0.B1.D0.BE.D0.BB.D0.B5.D0.B2.D0.B0.D0.BD.D0.B8.D1.8F ПРОГРЕССИРУЮЩЕЙ ШИЗОФРЕНИИ
показати весь коментар
31.07.2016 17:35 Відповісти
Турецьке ***** скоро *********** і отримає виключення з НАТО та санкції від ЕС та США.
показати весь коментар
30.07.2016 12:05 Відповісти
Лучше пусть его отравят по тихому. Для США и НАТО Турция очень важна.
показати весь коментар
30.07.2016 13:25 Відповісти
Ізраїльські рецепти дипломатії. Зі смаком мигдалю.
показати весь коментар
30.07.2016 19:17 Відповісти
наша маца запахов не оставляет
показати весь коментар
30.07.2016 19:32 Відповісти
Туреччина була важлива США для розміщення там ядерної зброї малої дальності, зараз такої необхідності немає, бо американцям ядерна зброя взагалі не потрібна.
Для НАТО була важлива відносно сильні ЗС Туреччини у регіоні де не було інших країн з сильними ЗС. Але після репресій ЗСТ абсолютно неспроможні навіть свою країну захищати, не те що впливати на регіон. Крім того роль Туреччини у НАТО була завжди специфічна, наприклад у Сирії турецькі війська взагалі не були задіяні незважаючи на територіальну близкість.
показати весь коментар
31.07.2016 09:19 Відповісти
Сегодня нужны турецкие базы, с которых работают по ИГИЛ. Кроме того в Турции стоит радар раннего оповещения на который завязано ПРО в Румынии и корабли в Испании. А также ПРО ближневосточных союзников США и наше и саудов. Если этот турки радар отключат все это станет бесполезным. Что же касается турецкой армии то ее возможности преувеличены. Она конечно большая, но слишком много устаревшей техники. особенно в сухопутных войсках.
показати весь коментар
31.07.2016 18:56 Відповісти
З жодної бази на території Туреччини по ІГІЛ не працюють, у т.ч. з Інджирліку, де американці стоять вже дуже давно. Радар ПРО у Малатьї локальна і прикриває тільки саму Туреччину, якщо туркам не потрібен захист, то це їх справа. Кораблі в Іспанії, це взагалі смішно звучить.
Я так розумію, у Ізраїлі кацапські зомбоЗМІ теж доступні?
показати весь коментар
01.08.2016 09:46 Відповісти
Об этом радаре у нас писали еще когда у вас с русскими была дружба и взаимопонимание. Так что кацапсике сми все с..дили у нас. Почему корабли в испании смешно звучит?
показати весь коментар
01.08.2016 16:56 Відповісти
У українців ніколи не було дружби і взаімапаніманія з кацапською мерзотою, за ті всі 400 років, що існує це сране мокшанське утворення!
Мені до сраки що там у вас писали, радар у Туреччині прикриває тільки її територію, а тому ніякого значення для НАТО не має.
Тому що кораблі можуть переміщуватися з Іспанії у будь яку точку світового океану.

До речі, коли Іджиси на усіх кораблях НАТО модифікують до SM-3, наземні радари системи ПРО будуть мати значення тільки там, де немає охоплення з моря.
показати весь коментар
02.08.2016 10:07 Відповісти
ИДЖИС это система система цкелеуказания, см-3 ракета. Как может модификация ракеты повлиять на радар? Хотя тебе до сраки
показати весь коментар
02.08.2016 18:27 Відповісти
Іджис - це корабельний комплекс ПРО, а SM-3 - це нова ракета ПРО з комплексу Іджис, яка суттєво розширює радіус ураження будь-яких ЛА. Модифікація ракети не впливає на характеристики радару, але без ракет радар абсолютно неефективний.
Мені звісно до сраки що ти думаєш, але пораджу тобі пройти якийсь лікбєз що до цієї теми, перед тим як ляпати язиком несінітниці.
показати весь коментар
03.08.2016 09:38 Відповісти
І справа не в тім, що у турецьких ЗС застаріла техніка (порівняно з кацапською та нашою вона дуже навіть *******), а в тім, що армія обезглавлена, і бардак там буде доти, доки тупориле чмо ердоган при владі.
показати весь коментар
01.08.2016 09:49 Відповісти
Из 4000 турецких танков 3000 были произведены в 50-х годах. Из авиации самое лучшее это 150 ф-16. А тупорылое чмо оно конечно никуда не делось
показати весь коментар
01.08.2016 16:42 Відповісти
У турецької армії є понад 300 ******** Леопард 2, а цього більш ніж достатньо, щоб стримувати усю кацапську армію скільки завгодно довго відстрілюючи їх металолом з великої відстані.

Але до чого тут танки взагалі, якщо у них навіть спільного кордону немає.
Флот у Туреччини набагато переважає не тільки ЧФРФ, а взагалі весь флот кацапії.
Теж саме у авіації, бо у рашки немає літака, який би міг протистояти Ф-16, яких у ВПС Туреччини понад 250. Навіть не беручи до уваги підготовку пілотів (яка у турецьких льотчиків краща в рази) для здобуття переваги в повітрі ВПСРФ потрібно 500-750 Су-27, або 1000-1500 МиГ-29, чого в неї навіть половини немає.
У ППО буде перевага у того, хто буде оборонятися.
показати весь коментар
02.08.2016 10:21 Відповісти
Нормальная реакция Президента независимого государства на слова какого то генерала о его стране. Что все так возбудились то? ) Генералы вообще не имеют права комментировать политические вопросы даже внутренние, не то что внешние, генерал берега попутал, его поставили на место. Здесь даже ГосДеп США промолчал, ибо...все правильно )
показати весь коментар
30.07.2016 14:55 Відповісти
Знакомые генерала, видимо попали под раздачу. Поставь себя на его место. Ты бы промолчал?
показати весь коментар
30.07.2016 15:17 Відповісти
Эрдоган подстилка путина
показати весь коментар
30.07.2016 15:30 Відповісти
Армия вне политики - это аксиома во всем мире...кроме Турции. Сними погоны и выступай, можешь в Турции свидетелем выступить на стороне защиты. Как то так )
показати весь коментар
30.07.2016 15:31 Відповісти
Переворот замутили США руками турецьких військових лояльних США .

Дуже кортило знищити Ердогана за нещодавні спроби налагодити відносини з РФ .

Була спроба поставити до влади у Туреччині "своїх " більш слухняних вйськових , а Ердоган вийшов з під контролю .
Саме по це написав Геращенко коли тривав переворот .

Все вірно каже Ердоган . Геть іноземців з Туреччини .
показати весь коментар
30.07.2016 16:44 Відповісти
США проти. Зливати кудів, яких вони зараз озброюють, не на часі, треба ж мати інструмент впливу на Туреччину, паралельно формуючи в пропаганді образ її "антиамериканізму". Не так давно вони французів аналогічно третирували, нєфіг комусь тиркатись проводити політику, неузгоджену з вашингтонськими вказівками.
показати весь коментар
30.07.2016 19:24 Відповісти
Понесло по кочкам Уркогана... Ой как плохо это может для него закончиться!
показати весь коментар
30.07.2016 20:48 Відповісти
Нехилая истерика у Эрдогаши, видимо смерть свою предчувствует, значит недолго осталось.
показати весь коментар
31.07.2016 00:08 Відповісти
Сторінка 3 з 3