Ляшко отримав ще одну повістку від ГПУ. ДОКУМЕНТ
Генеральна прокуратура вручила ще одну повістку на допит лідеру Радикальної партії Олегу Ляшку.
Про це депутат повідомив на своїй сторінці в Фейсбук, передает Цензор.НЕТ."Ви будете сміятися, але я отримав чергову повістку з ГПУ на допит. Схоже, влада хоче, щоб депутати Радикальної партії не займалися більше нічим іншим, а тільки щодня ходили на допити", - написав Ляшко.
Ляшко викликають як свідка у справі про конфлікт між "Беркутом" і майданівцями біля Києво-Святошинського районного суду 10 січня 2014 року.

Топ коментарі
+8 Yura Pl
показати весь коментар
30.07.2016 21:32 Відповісти Посилання +7 Artem Gurin
показати весь коментар
30.07.2016 21:04 Відповісти Посилання +4 piligrim
показати весь коментар
30.07.2016 20:48 Відповісти Посилання