11687 відвідувачів онлайн

Українець у Польщі п’яним приїхав по дитину до дитсадка: його депортували

Затримання 37-річного українця

З Польщі примусово повернули до України чоловіка, який нетверезим прийшов забирати свою дитину з дитячого садочка.

Про це 27 квітня повідомила польська поліція, інформує Цензор.НЕТ.

Що відомо?

Поліція зазначила, що минулої п'ятниці, 24 квітня, 37-річний чоловік приїхав зі старшим 11-річним сином забирати молодшу дитину з дитячого садка. Працівники закладу звернули увагу на поведінку чоловіка та відчули від нього запах алкоголю, тому повідомили правоохоронців.

Депортація

У дитсадок приїхала дорожня поліція, яка перевірила українця як водія за кермом. Алкотестер показав понад 2 проміле алкоголю в організмі чоловіка.

  • У зв'язку з цією справою чоловіка затримали. Йому висунули звинувачення у керуванні транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння та створенні небезпеки для дитини.

"За клопотанням правоохоронців 37-річний громадянин України був депортований з території Польщі", – додають у пресрелізі.

Топ коментарі
+35
Респект полякам! Шо тут скажеш...
показати весь коментар
27.04.2026 22:11 Відповісти
+30
Дурко завжди та всюди дурко-бо дурко...
показати весь коментар
27.04.2026 22:09 Відповісти
+18
П'яний за кермом, це убивця!!
показати весь коментар
27.04.2026 22:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дурко завжди та всюди дурко-бо дурко...
показати весь коментар
27.04.2026 22:09 Відповісти
П'яний за кермом, це убивця!!
показати весь коментар
27.04.2026 22:34 Відповісти
Буде вбивати русню!
показати весь коментар
27.04.2026 23:49 Відповісти
під псевдо "2 проміле"
показати весь коментар
28.04.2026 01:48 Відповісти
Респект полякам! Шо тут скажеш...
показати весь коментар
27.04.2026 22:11 Відповісти
От би так Британія депортували Поляків за таке..... тут би поменшало їх, а то на кожному кроці чути "курва".....
показати весь коментар
27.04.2026 23:49 Відповісти
Одразу в піхоту?
показати весь коментар
27.04.2026 22:13 Відповісти
в алко акванавти, за основним фахом.

хай поплаваєт

.
показати весь коментар
27.04.2026 22:16 Відповісти
Депортировали - это потребовали покинуть территорию Республики Польша и запретили въезд. В Европе ещё много стран.
показати весь коментар
28.04.2026 00:18 Відповісти
Это ж його посадить за кермо ?
показати весь коментар
28.04.2026 08:03 Відповісти
2 проміле? Це десь 300-400 грам горілки...
показати весь коментар
27.04.2026 22:16 Відповісти
....і за кермо !

а Україні ще й короткоствол буде вимагати, бидлота

.
показати весь коментар
27.04.2026 22:17 Відповісти
Меня один раз остановили за просроченные номера, а я выпил где-то 1.5 л вина градусов 12 и 2.5 л пива где то 4 градуса. И полицейский не заметил! Было 11 утра плюс заплетающийся язык списал на акцент наверное. Я имею в виду что перед выездом выпил с утра, а не ночью. Я потом долго возмущался некомпетентностью нашей полиции.
показати весь коментар
27.04.2026 22:27 Відповісти
Какой єто вашей и шо єсть просрлчєнниє номера?
показати весь коментар
27.04.2026 22:40 Відповісти
Это типа регистрация. Раз в год нужно платить за наклейку на номерной знак. А полиция в каждом городе своя, ни столица ни штат на это деньги не даёт.
показати весь коментар
27.04.2026 23:00 Відповісти
Ну єто скорєє всєго налог на транспорт?
показати весь коментар
27.04.2026 23:26 Відповісти
Просто сбор, не зависит от машины. Но есть штаты, например Виргиния и вроде Калифорния, где определенный % платится в зависимости от машины, это уже настоящий налог.
Я часто специально не плачу за эту наклейку так как заметил что вожу машину намного аккуратнее и внимательнее, вижу полицейских за километр даже в не помеченных машинах. В прошлый раз два года меня не могли поймать. Потом конечно приходится все оплачивать.
показати весь коментар
28.04.2026 03:11 Відповісти
І багато платити?
показати весь коментар
28.04.2026 07:34 Відповісти
В зависимости от графства, от 40 до 70-80
показати весь коментар
28.04.2026 10:05 Відповісти
А графство це штат?
показати весь коментар
28.04.2026 10:27 Відповісти
Ні це як район у області, вони невеличкі на штат їх може бути дуже багато, хоч 100. Про шеріфів чули? Це як поліція для всього графства. Їх вибирають як депутатів, деяких суддів також.
показати весь коментар
28.04.2026 11:41 Відповісти
ОК. Дяку за роз'яснення.
показати весь коментар
28.04.2026 12:13 Відповісти
То він теж з "утра накатіл" от і не був компетентний😄
показати весь коментар
28.04.2026 05:46 Відповісти
а жив би дома в Україні то ніхто б нікуда б не вигнав-цініть свій дім -чужина завжди ворожа-а так вигнали як собаку-
показати весь коментар
27.04.2026 22:16 Відповісти
Якщо п`яним сідати за кермо - хреново буде всюди.
показати весь коментар
27.04.2026 22:30 Відповісти
На кордоні тцк мабуть стол накрили для урочистої зустрічі військовозобов"язаного.
показати весь коментар
27.04.2026 22:49 Відповісти
То б в Українi п'яного за кермом стали б в сраку цьомкати?
показати весь коментар
28.04.2026 00:01 Відповісти
Украинцам очень повезло, что он так катался в Польше, а не в Украине. А полякам, что он никого не сбил.
показати весь коментар
28.04.2026 00:20 Відповісти
браво! всі ухилянти ходіть в польші в дитсадок бухими!
показати весь коментар
27.04.2026 22:22 Відповісти
Скажете что никогда под градусом ребенка из садика не забирали.
показати весь коментар
28.04.2026 06:46 Відповісти
👍
показати весь коментар
27.04.2026 22:23 Відповісти
Правильно й зробили. Нєхер шкіритись за кордоном та п'яним за кермо сідати.
показати весь коментар
27.04.2026 22:37 Відповісти
Пити треба з ГОЛОВОЮ , а не з бригадиром .
показати весь коментар
27.04.2026 22:41 Відповісти
Це одиничний випадок. Через корупцію вже офіційно півтора мільйони українських чоловіків отримують соц. допомогу тільки в Європі. Я, взагалі, не прихильниу кріпацтва, якщо так, кордони мають бути відкриті для всіх, ніхто не давав права перетворювати країну на концтабір - моя думка!
показати весь коментар
27.04.2026 22:48 Відповісти
Який ти в сра-і Правдоруб,ти свіжовилуплена гнида за визначенням С.Петлюри.
показати весь коментар
27.04.2026 23:15 Відповісти
хто зна, може він і воша, яка маскується під гниду (якщо знову ж таки, взяти за основу вислів Симона Петлюри).
показати весь коментар
28.04.2026 00:55 Відповісти
Teж бажаєшь отримати соц.допомогу в Європi?
показати весь коментар
28.04.2026 00:04 Відповісти
редкой души... дуремар
показати весь коментар
27.04.2026 23:41 Відповісти
Святкував формування Тиси ? Тепер маньоври маньоври !!
показати весь коментар
28.04.2026 00:11 Відповісти
ФорСування