10703 відвідувача онлайн

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 1 340 270 осіб (+1 080 за добу), 11 920 танків, 41 712 артсистем, 24 541 ББМ. ІНФОГРАФІКА

Ситуація на передовій 22 квітня: зведення Генштабу

Сили оборони України від початку повномасштабного вторгнення РФ ліквідували 1 340 270 російських окупантів.

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ, передає Цензор.НЕТ.

Так, загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 9.04.26 орієнтовно становлять:

  • особового складу – близько 1 340 270 (+1 080) осіб
  • танків – 11 920 (+1) од.
  • бойових броньованих машин – 24 541 (+3) од.
  • артилерійських систем  – 41 712 (+82) од.
  • РСЗВ – 1 780 (+2) од.
  • засоби ППО – 1 371 (+1) од.
  • літаків – 435 (+0) од.
  • гелікоптерів  – 352 (+0) од.
  • наземних робототехнічних комплексів – 1 351 (+7) од.
  • БПЛА оперативно–тактичного рівня – 281 208 (+1 479) од.
  • крилаті ракети – 4 585 (+0) од.
  • кораблі / катери – 33 (+0) од.
  • підводні човни – 2 (+0) од.
  • автомобільна техніка та автоцистерни – 95 252 (+373) од.
  • спеціальна техніка – 4 173 (+0) од.

Знищення російських окупантів

Топ коментарі
+10
Ти про суть Указу читав? Там "перемир'я" обмежене районом Красної площі. Решти території воно не стосується ... Наш "Блазень", не те що "погодився" - він "всемилостиво дозволив" кацапам, провести парад... Більшого знущання над пихатими кацапами, важко й придумать... Людина, над якою кацапня насміхається весь час, фактично , визначила себе "вершителем" грандіозної події, на Кацапії... Це емоційний плювок в "Вяличие Рассии"... А в результаті маємо обмін полоненими, та повернення наших хлопців, з полону. Крім того, оголення периферійних військових об'єктів, на території РОсії, від систем ППО, полегшить удари по них, для наших "диких гусей". Удар по Москві, під час параду, прекрасно з точки зору морально-психологічної. А удар по заводах вибухових речовин, НПЗ, та складах пального і *********** - прекрасно з точки зору військово-економічної. Про удар по параду Кремль заборонить пам'ятать, і його кацапи забудуть через тиждень, а від нестачі пального та *********** "чухатимуться" місяцями...
показати весь коментар
09.05.2026 07:26 Відповісти
+5
Боженько! Бережи вояків ЗСУ!!!
показати весь коментар
09.05.2026 08:45 Відповісти
+3
Зеленський підтвердив триденне перемир'я з РФ - перемир'я стрсується лише червоної площі?
показати весь коментар
09.05.2026 07:34 Відповісти

Завантаження...