9268 відвідувачів онлайн
1 074 20

"Парад у Москві показав слабкість Путіна", - канцлер Міністерства закордонних справ Естонії Всевіов

У Естонії говорять про слабкість Путіна на параді у Москві

У діях Росії дедалі більше помітна нервозність, а подекуди навіть паніка та відчай, а кадри параду 9 травня в Москві свідчили про слабкість російського диктатора Володимира Путіна.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив канцлер Міністерства закордонних справ Естонії Йонатан Всевіов, якого цитує ERR.

Подробиці

Він пояснив, що військової техніки на параді не було, оскільки значна її частина була знищена на території України, а ту частину, яка не була знищена, Росія не хотіла зібрати в одному місці.

"Передісторія полягала в тому, що Путін зателефонував Трампу і попросив, щоб президент Сполучених Штатів виступив посередником, тобто, іншими словами, переконав Зеленського дозволити провести 9 травня парад у Москві. Що, на мій погляд, свідчить про слабкість Путіна, і ті кадри, які ми побачили в Москві, насправді це також підкреслюють", – сказав Всевіов.

За його словами, весь цей захід "залишив враження занепаду та втоми".

"І я вважаю, що як символ це досить добре відображає ту ситуацію, в яку Росія під керівництвом Путіна сама себе завела. На мою думку, звідти зараз уже не виходить жодної енергії", – зазначив представник МЗС Естонії.

Топ коментарі
+4
кацапи 4 рокинамагаються рознести Київ. але щось не ніяк. чим центр Київа відрізняється від Соломянки чи дарниці? нічим!
показати весь коментар
11.05.2026 11:42 Відповісти
+2
показати весь коментар
11.05.2026 12:00 Відповісти
+2
Слабкість в тому, що з "Кієв за 3 дня" на 5-й рік війни "2-я армія в мірє с, бєз преувелічєнія, лучшєй в мірє пво" просить перемир'я для проведення свого параду. Ще й просить через Штати. При цьому істерично погрожує в іншому випадку рознести центр Києва чи то орєшніком, чи то ядеркою. Сильна держава провела б собі свій парад та не ганьбилася істериками та випрошуваннями перемир'я. Слабкість в тому, що парад пройшов без військової техніки, у скороченому режимі, за 45 хвилин, і на ньому не було якихось серйозних закордонних гостей. Замість важкої техніки-північнокорейські макаки зі срібними автоматами. Яким хєром вони до параду "надпотужної держави світу" ? Слабкість в тому, що ***** виглядало розгубленим, свою промову виголошувало нервово та відривчасто. z-пропагандони собі дупи порозривали, вважаючи умови проведення цього параду приниженням болот. Можете пошукати в інеті, хоча б по "парад унижений".
показати весь коментар
11.05.2026 12:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
https://t.me/voynareal/136329 Від «Мы не сможем договориться с этой шайкой наркоманов и неонацистов» до «Господин Зеленский» всього 4 роки
Тут же проявляється майстерність перевзування, коли президент України дозволив парад.
показати весь коментар
11.05.2026 11:33 Відповісти
це примога!
показати весь коментар
11.05.2026 11:43 Відповісти
слабкість путіна
показати весь коментар
11.05.2026 11:46 Відповісти
слабкість путіна була б тоді якщо б українські дрони та ракети заборонили цей парад. а так він наказав трампу щоб трамп він забеспечив проведення параду победобесія у москві 9го травня. та в чому слабкість ?
показати весь коментар
11.05.2026 11:35 Відповісти
шо Трамп ,в світі піаніст самий головний
показати весь коментар
11.05.2026 11:37 Відповісти
дивитись мій пост в топі
показати весь коментар
11.05.2026 11:40 Відповісти
Слабкість в тому, що з "Кієв за 3 дня" на 5-й рік війни "2-я армія в мірє с, бєз преувелічєнія, лучшєй в мірє пво" просить перемир'я для проведення свого параду. Ще й просить через Штати. При цьому істерично погрожує в іншому випадку рознести центр Києва чи то орєшніком, чи то ядеркою. Сильна держава провела б собі свій парад та не ганьбилася істериками та випрошуваннями перемир'я. Слабкість в тому, що парад пройшов без військової техніки, у скороченому режимі, за 45 хвилин, і на ньому не було якихось серйозних закордонних гостей. Замість важкої техніки-північнокорейські макаки зі срібними автоматами. Яким хєром вони до параду "надпотужної держави світу" ? Слабкість в тому, що ***** виглядало розгубленим, свою промову виголошувало нервово та відривчасто. z-пропагандони собі дупи порозривали, вважаючи умови проведення цього параду приниженням болот. Можете пошукати в інеті, хоча б по "парад унижений".
показати весь коментар
11.05.2026 12:39 Відповісти
Чудово, що ***** поступово затискають у кут, але, спочатку, воно погрожувало нанести удар по центру Києва, якщо ми завадимо параду.....і реальні можливості рознести центр столиці, на жаль, у ***** ще є...
показати весь коментар
11.05.2026 11:36 Відповісти
у Нас теж
показати весь коментар
11.05.2026 11:38 Відповісти
В зелених мріях?...Без якісної балістики?...Чому не рознесли раніше?...
показати весь коментар
11.05.2026 11:43 Відповісти
тепер в нас є Фламінги
показати весь коментар
11.05.2026 11:47 Відповісти
Крилата ракета рівня 60-х років минулого століття?...З купою критичних недоліків, які визнають самі розробники?...***** стягнув сотні комплексів до столиці, щоб не хвилюватися за свою дупу, тому можемо сподіватися тільки на майбутні здобутки ракетобудування України..
показати весь коментар
11.05.2026 11:55 Відповісти
Скільки з запущених кількох десятків просто долетіло? Про влучання навіть не питатиму, соромно.
Балістики як не було, так і немає. То що в нас є по факту?
показати весь коментар
11.05.2026 12:00 Відповісти
кацапи 4 рокинамагаються рознести Київ. але щось не ніяк. чим центр Київа відрізняється від Соломянки чи дарниці? нічим!
показати весь коментар
11.05.2026 11:42 Відповісти
А ми кацам блекаут вже рік у москві обіцяємо...
показати весь коментар
11.05.2026 11:49 Відповісти
❗️Україна нищить росію «по всіх фронтах». Ми переламуємо хід війни, переживши найскладнішу зиму, - The Economist прогнозує розпад рф
показати весь коментар
11.05.2026 11:45 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2026 11:47 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2026 12:00 Відповісти
Парад в москві - це ганьба прогнившої росії. Дуже прикро, що в цьому році нарід України через великий відрізок часу з 2022 року, знову побіг тисячами до пам'ятників "совка" святкувати перемогу разом із ворогом. Гасла "какая разница" і агітація через провладні і проросійські помийки дали свої результати. Вони прижилися і ростуть великими темпами в Україні.
показати весь коментар
11.05.2026 12:09 Відповісти
цей парад ,акцент для народу України ,бачите яка ОПа... ух.!!!..але оманський та стамбульський договорняк між зеленим торчком та патрушевим в дії ...Теріторію 🤡 здає...а ви радуєтеся шо маленький парад , москва з дозволу провела ... ...