16001 відвідувач онлайн

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 1 346 390 осіб (+1 150 за добу), 11 935 танків, 42 085 артсистем, 24 569 ББМ. ІНФОГРАФІКА

Сили оборони України від початку повномасштабного вторгнення РФ ліквідували 1 346 390 російських окупантів.

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ, передає Цензор.НЕТ.

Так, загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 14.04.26 орієнтовно становлять:

  • особового складу – близько 1 346 390 (+1 150) осіб
  • танків – 11 935 (+4) од.
  • бойових броньованих машин – 24 569 (+12) од.
  • артилерійських систем – 42 085 (+32) од.
  • РСЗВ – 1 788 (+1) од.
  • засоби ППО – 1 379 (+0) од.
  • літаків – 435 (+0) од.
  • гелікоптерів – 352 (+0) од.
  • наземних робототехнічних комплексів – 1 388 (+7) од.
  • БПЛА оперативно–тактичного рівня – 291 458 (+1 780) од.
  • крилаті ракети – 4 626 (+41) од.
  • кораблі / катери – 33 (+0) од.
  • підводні човни – 2 (+0) од.
  • автомобільна техніка та автоцистерни - 96 540 (+185) од.
  • спеціальна техніка  – 4 184 (+1) од.

Скільки окупантів ліквідовано 14 травня

Топ коментарі
+9
Перед цим трохи прорідили російське ППО і тепер полетіли на Рязань. Сподіваюсь доб'ють Рязань до стану Туапсе.
показати весь коментар
15.05.2026 07:25 Відповісти
+9
На російсько-українському фронті - "позиційний тупик". Оті "сіпання" штурмових груп росіян, зі спробами захоплення теиторій - "мишина возня". Ні та, ні інша сторона не здатна до масованого наступу. Іде тупе "перемелювання м'яса". А з урахуванням "наступального" характеру дій росіян, та "оборонного" - з боку українців, то співвідношення втрат , приблизно, 1 до 3 (а то і до 5). І це - не на користь росіян...
показати весь коментар
15.05.2026 07:29 Відповісти
+8
Боженько! Бережи вояків ЗСУ!!!
показати весь коментар
15.05.2026 07:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Перед цим трохи прорідили російське ППО і тепер полетіли на Рязань. Сподіваюсь доб'ють Рязань до стану Туапсе.
показати весь коментар
15.05.2026 07:25 Відповісти
На російсько-українському фронті - "позиційний тупик". Оті "сіпання" штурмових груп росіян, зі спробами захоплення теиторій - "мишина возня". Ні та, ні інша сторона не здатна до масованого наступу. Іде тупе "перемелювання м'яса". А з урахуванням "наступального" характеру дій росіян, та "оборонного" - з боку українців, то співвідношення втрат , приблизно, 1 до 3 (а то і до 5). І це - не на користь росіян...
показати весь коментар
15.05.2026 07:29 Відповісти
Хацуціги на вас немає.
показати весь коментар
15.05.2026 07:31 Відповісти
Поясни слово "хацуціга"... Я його не знаю...
показати весь коментар
15.05.2026 07:36 Відповісти
Просто уваги на деяких місцевих не звертаєте.
Теза проста: ми повертаємо тисячі тіл, русня - декілька, отже, наші втрати значно перевищують втрати русні.
показати весь коментар
15.05.2026 07:41 Відповісти
Це не вірна інформація. Взагалі такими темпами у русні до листопада буде мінус 1,5 лимона втрат.
показати весь коментар
15.05.2026 07:53 Відповісти
Хацуціга вірить і свою віру активно розповсюджує.
показати весь коментар
15.05.2026 07:57 Відповісти
Свинособакам пох на втрати
показати весь коментар
15.05.2026 08:43 Відповісти
Мені подібні "розмишлізми" - якось "паралельно"...Я колишній професійний військовий. Займався логістикою (в тому числі, й пов'язаною з "санітарними втратами"... ). Тому, про що він меле - мені не цікаво... Я виходжу зі статистики, яка виведена, за останнє століття військових конфліктів... Вона може варіюваться (у зв'язку зі зміною характеру бойових дій, та засобів ураження), але загальна картина саме така, яку я намалював... Сьогоднішні зміни характеризуються збільшенням, у процентному співвідношенні, убитих та інвалідів, і зменшенням кількості поранених, які здатні до повернення у стрій...
показати весь коментар
15.05.2026 08:57 Відповісти
Не важливо, наскільки його пурга не відповідає правді.
Важливо те, що він це вправно просуває - і врешті решт саме йому починають вірити, а не тим, хто "в темі".
показати весь коментар
15.05.2026 09:11 Відповісти
Ві в каком свинособачем полку служілі,таваріщ?
показати весь коментар
15.05.2026 09:27 Відповісти
Госсекретар США Марко Рубіо вчора заявив, що українська армія сама сильна у Європі, а втрати москалів в 5 раз більше ніж українців. https://www.youtube.com/watch?v=g_qsSQMZurw Тарас Березовець
показати весь коментар
15.05.2026 09:19 Відповісти
Саме по цій новині Хацуціга і працював.
Аргумент залізобетонний: ми повертаємо в сотні разів менше руснявих тушок, ніж русня - наших полеглих.
показати весь коментар
15.05.2026 09:20 Відповісти
Справа в тому, що русні їхні жмури нахнін не здались, вони їх навіть по полях не хочуть збирати, кажуть що мало евакуаційних команд. А на справді роблять бізнес, хочеш поховати свого, плати шалені бабоси, привезуть.
показати весь коментар
15.05.2026 09:21 Відповісти
Один з аргументів.
Другий - куди діваються сотні тисяч контрактників, що їх щороку русня набирає?
показати весь коментар
15.05.2026 09:22 Відповісти
Боженько! Бережи вояків ЗСУ!!!
показати весь коментар
15.05.2026 07:53 Відповісти
Минув 4468 день москальсько-української війни.
242!! одиниці знищеної техніки та 1150! чумардосів за день.
Броня, прта, спецтехніка та НРК норм, логістика файно.
БПЛА перевалили за 290 000!
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможемо.

P.s. 1 346 000 це більше ніж все сільське населення Ростовської області.
показати весь коментар
15.05.2026 09:13 Відповісти