9481 відвідувач онлайн

Створення корпусу Сил безпілотних систем наразі не планується, - Сирський

Сирський заявив про відсутність планів створення корпусу СБС

Сили оборони України наразі не планують створювати окремий корпус Сил безпілотних систем, оскільки чинна структура вже дозволяє виконувати поставлені завдання.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в інтерв’ю головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського виданню "Мілітарний".

Чинна структура працює без змін

За словами Сирського, на сьогодні в Україні вже існує окремий рід військ — Сили безпілотних систем, які ефективно виконують свої функції.

"Ми не розглядаємо наразі. В нас є рід військ, тобто Сили безпілотних систем, які на даному етапі задовольняють і застосовується узгоджено. Я поки не вбачаю потреби створювати ще структуру, яка буде керувати", — зазначив він.

Головнокомандувач наголосив, що на цьому етапі немає потреби створювати додаткову керівну ланку для цих підрозділів.

Розвиток іде через підрозділи

Сирський пояснив, що розвиток безпілотних сил відбувається шляхом посилення вже наявних підрозділів. Зокрема, створюються полки безпілотних систем на базі батальйонів, а також розширюється система управління.

Він також звернув увагу, що Україна враховує дії противника, який активно розвиває свої безпілотні сили та запроваджує додаткові стимули.

Окремо Сирський повідомив, що створення штурмового корпусу також не планується, щоб уникнути конкуренції з Десантно-штурмовими військами.

Топ коментарі
+3
чим він лякає, своєю повною лояльністю?
показати весь коментар
19.05.2026 22:46 Відповісти
+2
Цікаво, а як так спокійно живуть батьки Сирського у раши і нихто їх у вʼязницю не кидає ?
ЦЕ ДОГОВОРНЯК ЕРМАКА? Ось батьки Залужного мабуть в Україні
показати весь коментар
19.05.2026 23:59 Відповісти
+2
Цікаво , а якщо війна закінчиться, то що сирок буде робити? Він же звик командувати м'ясними штурмами і м'ясними командирами.
показати весь коментар
20.05.2026 00:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тобто Мадяр настільки виріс в самостійну фігуру, що це неабияк почало лякати зелень.
показати весь коментар
19.05.2026 22:38 Відповісти
чим він лякає, своєю повною лояльністю?
показати весь коментар
19.05.2026 22:46 Відповісти
Лояльність не догма.
показати весь коментар
19.05.2026 22:49 Відповісти
лояльність це лояльність, а "догма" тут до чого? схоже ви трохи не розумієте значення цього слова
показати весь коментар
19.05.2026 22:56 Відповісти
Ну так, тлумачення терміну "лояльність" - це "лояльність", ага. Всі зриваються з місць і лунають нестихаючі аплодисменти. Розтлумачили до повної ясності, ага. А те, що лояльність не догмат якоїсь суспільної парадигми (як от "він мій начальник, значить він правий у всьому"), а може бути залежна від ситуації і критичності мислення, то для розуміння цього таки потрібно трохи мислення )
показати весь коментар
19.05.2026 23:30 Відповісти
це вже пішов "потік підсвідомості"
показати весь коментар
19.05.2026 23:51 Відповісти
який ти розумний аж страшно.
показати весь коментар
20.05.2026 09:04 Відповісти
Який він обмежений - все про армію та про армію, про війну та іншу военщину.

Ось Залужний на його посаді писав дисертації на академіка, давав інтерв'ю журналістам щотижня та писав мемуари.

А це солдафон солдафоном....
показати весь коментар
19.05.2026 22:41 Відповісти
Ну так, свою папашу ти бомбити не хочеш
показати весь коментар
19.05.2026 22:49 Відповісти
сподіваюсь з веронікою феншуй офіс все узгоджено.
Меркурій не в тому Юпітері...
показати весь коментар
19.05.2026 23:02 Відповісти
Треба створити армію безпілотних систем, а не корпус!
показати весь коментар
19.05.2026 23:41 Відповісти
Той випадок коли погоджусь з тим що він озвучив (оскільки не думаю що це його думка, не його рівень мислення). Справа полягає в тому що варто настільки технологічно розвинути КП полків і настільки забезпечити володінням ситуаційної обізнаності, рівень підготовки їх командирів і персоналу, щоб у будь якому випадку, а при необхідності по визначеній черзі, будь-який КП зміг виконувати функції КП СБС.
А армія ще буде. І сподіваюсь вже загальноєвропейська.
показати весь коментар
20.05.2026 08:33 Відповісти
Цікаво, а як так спокійно живуть батьки Сирського у раши і нихто їх у вʼязницю не кидає ?
ЦЕ ДОГОВОРНЯК ЕРМАКА? Ось батьки Залужного мабуть в Україні
показати весь коментар
19.05.2026 23:59 Відповісти
Ще раз ПРО ДОГОВОРНЯКИ
ЧОМУ НЕ ******** РУБЛЕВКУ І ДВОРЦІ ХУТИНА ? Може Ермак домовився, що ЗСУ не трощать рублевку, а кацапи - Кончу ?
нехай викладають усі договорняки ЕрмакА з рашею
показати весь коментар
20.05.2026 00:01 Відповісти
Цікаво , а якщо війна закінчиться, то що сирок буде робити? Він же звик командувати м'ясними штурмами і м'ясними командирами.
показати весь коментар
20.05.2026 00:04 Відповісти
Навіщо Україні корпуси беспілотних систем? коли сам головнокомандувач вирішив що краще потрібні штурмові корпуси - штурмувати посадки в яких знаходяться кілл-зони .
показати весь коментар
20.05.2026 05:02 Відповісти
Звичайно ! Основна місія - знищити максимальну кількість українців.
показати весь коментар
20.05.2026 09:48 Відповісти