22405 відвідувачів онлайн

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 1 353 860 (+880 за добу), 11 944 танки, 42 511 артсистем, 24 594 ББМ. ІНФОГРАФІКА

Сили оборони України від початку повномасштабного вторгнення РФ ліквідували 1 352 980 російських окупантів.

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ, передає Цензор.НЕТ.

Так, загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 22.05.26 орієнтовно становлять:

  • особового складу – близько 1 353 860 (+880) осіб 
  • танків / tanks – 11 944 (+1) од.
  • бойових броньованих машин – 24 594 (+3) од.
  • артилерійських систем – 42 511 (+57) од.
  • РСЗВ – 1 798 (+1) од.
  • засоби ППО – 1 390 (+1) од.
  • літаків – 436 (+0) од.
  • гелікоптерів – 353 (+0) од.
  • наземні робототехнічні комплекси – 1 440 (+4) од.
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 304 659 (+1 872) од.
  • крилаті ракети – 4 632 (+0) од.
  • кораблі / катери – 33 (+0) од.
  • підводні човни – 2 (+0) од.
  • автомобільна техніка та автоцистерни – 98 205 (+135) од.
  • спеціальна техніка – 4 207 (+0) од.

Втрати ворога станом на ранок 22 травня

Топ коментарі
+14
якщо підтримувати такий темп винищення ППО на півдні, то влітку з логістикою у кацапів настане колапс у Запорізькій та Донецькій області через удари нашими КАБами по ближньому тилу і "крилами та fpv по трасі М14.
показати весь коментар
22.05.2026 07:27 Відповісти
+12
Боженько! Бережи вояків ЗСУ!!!
показати весь коментар
22.05.2026 07:46 Відповісти
+12
Минув 4475 день москальсько-української війни.
202!! одиниці знищеної техніки та 880 чумардосів за день.
Броня та НРК мінімум, логістика норм, ППО та арта супер.
Результативність ППО перевалила за 310 000.
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможемо.

P.s. 1 353 000 це більше ніж все міське населення Ленінградської області.
показати весь коментар
22.05.2026 08:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Колись Кравчук, на запитання депутатів, чим ми зможем торгувать зі світом, щоб мать гроші в бюджет, відповів: "Що маємо - те й маємо... Для експорту у нас, в наявності, лише один товар - ЦУКОР...".
У Кремля, на сьогодні, відповідь на запитання: "Как и чем ваевать ?", відповідь одна - "МЯСОМ"...
показати весь коментар
22.05.2026 07:15 Відповісти
а потім Кучма знищив всі цукрові заводи на Сумщині .
показати весь коментар
22.05.2026 10:30 Відповісти
По-перше, ми цукор гнали, в основному, на споживання СРСР - не так уже й багато його можна було продавать на експорт. По-друге, більшість заводів цукрових, були "старі та бородаті". у мене на батьківщині стояв, побудований трохи пізніше ліквідації кріпосного права. При СРСР він був модернізований, але всі "модернізації", приходять до кінця... На Сумщині заводи були знищені не тому, що "Кучма"... Буряки вимагають родючого чорнозему, і гарного зволоження. А при СРСР вимагали сіять більше.
Тому пхали на сумські супіски та сіроземи... А якою була урожайність? Коли дощ пройшов, і через кілька годин земля суха... Бо вода в глибину просочилася...
показати весь коментар
22.05.2026 17:00 Відповісти
Яр , саме Кучма знищив всі заводи не тільки цукрові . частиною заводів керували червоні директора які не розуміли ринкової економіки і довели заводи до банкрутства. іншу частину продали бандюкам-олігархам в більшості кацапам які теж доводили до банкрутства. а земля на Сумщині гарна і буряки родили і родять зараз . зволоження бурякам не треба бо коренева система на глибину 2,5 метра . при совку нічим було збирати і вивозити тому частина урожаю просто лишалась на полі .
показати весь коментар
22.05.2026 17:25 Відповісти
Ромцю! У тебе є сільськогосподарська освіта? Ти на тих буряках працював?
"Не було чим збирать...", КОМУ ти "шепчеш"? Людині, яка до армії, цілий сезон, пропрацювала на КСТ-3А, збираючи буряки? Черкащина була "буряковим краєм". Я працював до середини листопада. В полі, практично, вже всі буряки були викопані. Вивозилися на заводи, останні бурти... А потім мене забрали в армію...
показати весь коментар
22.05.2026 17:35 Відповісти
так , в мене вища освіта за спеціальністю вчений агроном з захисту рослин 15 років стажу саме агрономом і головним агрономом . працював і у вас на Чернігівщині село Мамекине Новгород-Сіверський р-н . правда цукровий буряк не вирощував є досвід вирощування столового буряка . КСТ-3А це палка копалка у порівняні з європейською технікою . отож Яр ти пішов в армію ,а бурти лишились на полі бо газони і зіли після дощу по полю не їхали . зате зараз на Сумщині немає жодного цукрового заводу ! ні на чорноземах Білопілля , Конотопа , Недригайлова , ні на суглинках Шостки і Глухова .
показати весь коментар
22.05.2026 18:05 Відповісти
Та куди мені до тебе... Можу тобі відповісти словами лейтенанта двогодичника (після інституту). Коли його полковник, начальник політвідділу, почав "шпетить" за "непанимание палитики партии", той задав питання: "Товарищ полковник! А Вы на политработе сколько времени?" Той сказав: "С лейтенанта..." І почув: "Вот-вот... Именно с этого времени и начала разваливаться наша Савецкая армия...".
показати весь коментар
22.05.2026 18:29 Відповісти
На кравчучках мясо та сало електричками у Москву возили "чєлнокі" - а ти кажеш лише цукор...
показати весь коментар
22.05.2026 10:40 Відповісти
... в 90-х возив в Польщу львівські телевізори "Електрон", пантофлі, простині, наволочки, ... - тоді поляки були бідними як церковні миші.
Не нагнітай про епоху Кравчука.
показати весь коментар
22.05.2026 10:44 Відповісти
показати весь коментар
22.05.2026 08:39 Відповісти