20829 відвідувачів онлайн
3 232 28

У Київській області підлітки танцювали на Алеї Слави під російську музику, - поліція

Алея Слави

Правоохоронці перевіряють відео, на якому дві 13-річні дівчини слухали пісню російського виконавця та танцювали на Алеї Слави в місті Обухів Київської області.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні поліції Київської області.

Перевірка відео та встановлення обставин

У поліції Київської області зазначили, що відео виявили під час моніторингу соціальних мереж в одному з Telegram-каналів.

Правоохоронці встановили, що ймовірними учасницями події можуть бути дві 13-річні дівчини. Сам запис, за попередніми даними, був зроблений ще у 2024 році, після чого його видалили.

Наразі триває перевірка та встановлення всіх обставин інциденту. Після завершення перевірки буде ухвалено відповідне рішення.

"Поліцейські зареєстрували інформацію до єдиного обліку заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події", – зазначили у поліції.

Контекст щодо законодавства

  • У червні 2022 року Верховна Рада ухвалила закон про заборону російської музики в українських медіа та громадському просторі.
  • Також передбачалося створення списку виконавців, які засудили агресію РФ проти України.
  • У 2025 році мовна омбудсменка Олена Івановська заявляла про необхідність блокування російської музики в Apple Music, Spotify та YouTube Music для захисту культурного простору України.
Топ коментарі
+14
Перевірте їх батьків. 100% рузкєізичне ватяне бидло або виборці зеленого ішаках - коротше "Сашки" та подібний біошлак.
показати весь коментар
25.05.2026 01:05 Відповісти
+6
а правоохронці за династію не хочуть розкрутити діло?
показати весь коментар
25.05.2026 01:12 Відповісти
+5
це якось заперечує те що я написав? чи тобі аби перднути за 3 копійки від Подоляка?
показати весь коментар
25.05.2026 03:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Перевірте їх батьків. 100% рузкєізичне ватяне бидло або виборці зеленого ішаках - коротше "Сашки" та подібний біошлак.
показати весь коментар
25.05.2026 01:05 Відповісти
"Народний депутат України Олексій Гончаренко звернувся до правоохоронних органів, звинувативши блогерку в тому, що вона розпалює ворожнечу за мовною ознакою та закликає до насильства щодо російськомовних дітей. Він регулярно підкреслює, що серед захисників України багато російськомовних громадян, і виступає проти мовної дискримінації чи примусової асиміляції, вважаючи це шкідливим для держави."

https://antikor.info/articles/840367-nardep_goncharenko_otreagiroval_na_massirovannyj_obstrel_kieva_i_prizval_k_zaversheniju_vojny Нардеп Гончаренко відреагував на масований обстріл Києва й закликав до завершення війни: "Війну пора закінчувати. Потрібен мир, а не ракети".
показати весь коментар
25.05.2026 01:52 Відповісти
це якось заперечує те що я написав? чи тобі аби перднути за 3 копійки від Подоляка?
показати весь коментар
25.05.2026 03:02 Відповісти
Безумовно заперечує. І своєю відповіддю ти мої слова підтвердив.
показати весь коментар
25.05.2026 03:05 Відповісти
Бо проросійський депутат Гончаренко, який підтримує "русскоязичне ватяне бидло", не є "виборцем зеленого ішака". Навпаки, він є депутатом від Порошенка і противником Зеленського.
показати весь коментар
25.05.2026 03:10 Відповісти
а правоохронці за династію не хочуть розкрутити діло?
показати весь коментар
25.05.2026 01:12 Відповісти
хіба одна кримінальна справа заважає іншій ?

оті малолєтки та їх батьки й є соціальний пісок "какая разніца" з кладовища (=Алеї Слави) для будівництва ЗЄльоной династії фараона

.
показати весь коментар
25.05.2026 07:02 Відповісти
так оні же дєті малєнькіє в трусіках=бамбасо-лугандонівська наволоч
показати весь коментар
25.05.2026 01:20 Відповісти
Автор: Андрій Бурковський просто накручує собі рейтинг, новина за 2024
показати весь коментар
25.05.2026 01:27 Відповісти
а поліція два роки шо накручує ?
показати весь коментар
25.05.2026 01:42 Відповісти
Новина за 23 травня, коли виявили відео, зняте в 2024.
показати весь коментар
25.05.2026 03:01 Відповісти
Оперативно поліція працює - всього два роки знадобилося щоб роздуплитися.
показати весь коментар
25.05.2026 01:46 Відповісти
Покоління майдану підростає.
показати весь коментар
25.05.2026 02:04 Відповісти
У нас президент такое всю жизнь делал. Даже после 14го года и ничего. Выбрали.
показати весь коментар
25.05.2026 02:29 Відповісти
Це в якій країні на Алеї слави майбутній президент танцював під російську музику?
показати весь коментар
25.05.2026 05:08 Відповісти
Гірше, він в Горлівці перед терористами гигикав підтримував і хвалив їх .
показати весь коментар
25.05.2026 07:02 Відповісти
це в тій, де стався геноцид і преЗЄдентом став кандидат "сеньор голодомор"

.
показати весь коментар
25.05.2026 07:06 Відповісти
прочитав діалоги про мову і язик.... Важко щелепи розробляим українською?? І мізки одночасно розробляти?? Так можно і друззззей патєрять...... Якщо з Кремля пдр весь час пис...ли що ми один народ то з язика на мову перейти діло пльове..не китайська ж??А самим не кортить відомстити окупантам і розмовляти українською і потім спостерігати як вата смердить тліє. коли на рашистську чує - Не зрозуміла якась мова у вас... Українсьою будь-ласка....Або зовсім не реагувати на звернення рашистською.. Ці виродки з кц..пстану в 14 році а потім в 22 році прийшли гвалтувати і катувати за мову, глумитися з нашої крові, принижувати..ТО скільки можно бути слабкими ...І весь час кивати що той такий а той такий.. я....чим гірший?? Язик же убівваєт..??
показати весь коментар
25.05.2026 04:45 Відповісти
показати весь коментар
25.05.2026 05:17 Відповісти
Пустопорожнє діло... Даний факт - звичайне адмінпорушення. Дія "закінчена в часі", ще в 2024 році. Максимальний строк розгляду таких справ, у суді, по КУпАП, (наскільки я пам'ятаю) - півроку.
ТОбто, суд відмовить у розгляді, "за сплиттям строку давності". Якщо щось і буде - це можливі проблеми з навчанням , при поданні документів у деякі учбові заклади, чи влаштуванням на роботу, до відповідних структур... Але це буде, здебільшого, неофіційно...
показати весь коментар
25.05.2026 05:14 Відповісти
Звичайно, що пустопорожнє діло, але з такої швалі виростає прокацапське бидло. Як приклад - невеличке містечко на Заході України, розмова на "скамейке" двох "беженок" - "от выехали б по своих Европах местные и нам было б где жить"... А там недалеко і "русскоязичних прийдуть защищать", человечки, которие зельоние...Так що оцю шваль потрібне щемити де тільки можна і як тільки можна.
показати весь коментар
25.05.2026 06:14 Відповісти
Я дав консультацію чисто з юридичної точки зору...
А щодо "бєженок" - то я не дивуюся. Таке є де-завгодно, де з'являється кацапня... В Естонії, Латвії, Литві, Фінляндії, це "бидло" мріє, щоб "местные выехали, и жить стало свабодней"... Вони, з-за своєї "вузьколобості", не розуміють, що саме "местные" створюють ту атмосферу, що дає їм можливість жить комфортно... Хороший приклад - колишня Східна Прусія ("Калининградская область"), та південний Сахалін. Вигнали "местных" (німців і японців), після ІІ Світової війни. І ці регіони перетворилися в "Мухосранськи"... Про Калінінград розказував мій батько - він там служив у кінці 50-х, і застав початок "превращения". А про Сахалін (а саме, про "Тойохару" - "Южно-Сахалинск", розказувала медсестра, з госпіталю. Її батько служив, після війни, там. І жив там, з сім'єю. А потім вона їздила туди, на зустріч випускників школи - перед розвалом Союзу...
показати весь коментар
25.05.2026 06:46 Відповісти
У батьків конфіскувати все майно на користь армії, і все ватне кодло голими-босими на болота!
показати весь коментар
25.05.2026 05:19 Відповісти
Справа Віку! Подвиг розвідників! Про справу мера Обухові,який торгував землею на право та наліво - ні гу- гу!! Взагалі! В тут - показник ах....ой "праці"!! Відосики переглядають....За 24 рік! У 26 воювати не йдуть....дуже "зайняті"...
показати весь коментар
25.05.2026 06:52 Відповісти
одна справа не заважає іншій.

.
показати весь коментар
25.05.2026 07:10 Відповісти
Це наслідки виховання в сім'ї і в школі. Вчителі, яким обіцяли по 4 штуки баксів зарплати так і не вийшли зі своїх коротких штанішок. То що вони можуть навчити діточок?
показати весь коментар
25.05.2026 07:37 Відповісти
Якщо вже й прилітають арєшнікі то хай😁😁 вже по таких тупих пьоздах,як ці двоє
показати весь коментар
25.05.2026 07:41 Відповісти
нє, такі навіть після арєшніка по балбєшніку НЕ порозумнішають.

.
показати весь коментар
25.05.2026 08:06 Відповісти