10869 відвідувачів онлайн

Підлітка танцювала під російську музику біля меморіалу полеглим Героям у Рівному: пояснила тим, що "стало нудно"

нацполіція

У Рівному 12-річна дівчинка танцювала під російську музику біля меморіалу полеглим захисникам України на Алеї Героїв. Правоохоронці встановили особу дитини.

Про це повідомили у поліції Рівненської області, інформує Цензор.НЕТ.

Деталі

Відео з танцями дівчинки правоохоронці виявили в одному з Telegram-каналів під час моніторингу соцмереж 2 травня.

Дитину разом із матір'ю запросили до управління поліції. Школярка пояснила, що їй "стало нудно", тому вона вирішила зняти танець під популярну серед однолітків музику, а щодо локації — "не подумала".

Що вирішила поліція?

"На Майдані Незалежності розміщені портрети людей, які віддали своє життя за Україну. Найменше, що ми можемо зробити у відповідь – поважати їх, пам'ятати подвиг та гідно поводитися", - наголосили в поліції.

  • На матір підлітки склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 КУпАП – неналежне виконання батьківських обов'язків.
Топ коментарі
+28
Поставили її на облік і хрест на всій їй карєрі в майбутньому. Присудити, щоб її тато і мама, брали цю дуру і хочаби місяць догладали за пораненими, які втратили на війні кінцівки, захищаючи цю ідіотку.
показати весь коментар
04.05.2026 21:26 Відповісти
+18
жертва виховання..

мамашу мобілізувати

малолітню істоту в інтернат.

все воно прекрасно розуміло.
показати весь коментар
04.05.2026 21:27 Відповісти
+14
А що це за новояз-"підлітка танцювала"?
показати весь коментар
04.05.2026 21:29 Відповісти

Завантаження...