21151 відвідувач онлайн

Ситуація в Україні краща, ніж будь-коли під час війни, - Стубб

Президент Фінляндії: цифри втрат у війні свідчать на користь України

Нинішня військова ситуація є найкращою для України за весь час війни, а підтримка війни в Росії слабшає.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це  у програмі запитань і відповідей на Yle Radio Suomi заявив президент Фінляндії Александр Стубб.

"Перший рік цієї війни для України був боротьбою за виживання. Потім три роки стійкості. Зараз це чиста математика", - зазначив президент Фінляндії.

Він наголосив, що зараз на одного загиблого українського солдата припадає вісім загиблих російських солдатів.

"Крім того, підтримка війни в Росії падає, тобто Україна наразі має перевагу", - додав Стубб.

Що передувало?

Видання The Guardian повідомило, що у російських елітах посилюється розчарування диктатором РФ Володимиром Путіним через затяжну війну проти України та погіршення економічної ситуації в країні.

Топ коментарі
+9
ну да - мінус 50% населення. Найбільше падіння з часів Батия. Більше чим при 2 світовій
показати весь коментар
25.05.2026 07:18 Відповісти
+8
Євроскот вже не знає як знущатися, знущається безбожно.
показати весь коментар
25.05.2026 07:15 Відповісти
+6
А можна трохи меньше европейскої пропаганди? Вже прям кожне повідомлення про те, що "Путін здох" і "як чудово жити в Україні".
показати весь коментар
25.05.2026 07:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Євроскот вже не знає як знущатися, знущається безбожно.
показати весь коментар
25.05.2026 07:15 Відповісти
Зараз тебе друже можуть стукачі забанити..тут євроскот треба вихваляти...
показати весь коментар
25.05.2026 07:27 Відповісти
Хотілося би дізнатися, за що його тут вихваляють ). А так я вкурсі, що банять самі адекватні комменти.
показати весь коментар
25.05.2026 07:36 Відповісти
Хто з методички а хто і не сповна розуму
показати весь коментар
25.05.2026 07:39 Відповісти
Зараз це чиста математика

... на користь індусам.
Ситуація: краще бути не може.
показати весь коментар
25.05.2026 07:15 Відповісти
ну да - мінус 50% населення. Найбільше падіння з часів Батия. Більше чим при 2 світовій
показати весь коментар
25.05.2026 07:18 Відповісти
обраний мудрим українським нарітом ЗЄлєнський гірше татарина.

.
показати весь коментар
25.05.2026 07:59 Відповісти
***** статисти ***** 🤡🤡🤡
показати весь коментар
25.05.2026 07:20 Відповісти
А можна трохи меньше европейскої пропаганди? Вже прям кожне повідомлення про те, що "Путін здох" і "як чудово жити в Україні".
показати весь коментар
25.05.2026 07:23 Відповісти
Не ситуація а песня - Стубб
показати весь коментар
25.05.2026 07:32 Відповісти
ситуація покращилась .... тому грршей поки не даєм?

шо за бл...ський підхід
показати весь коментар
25.05.2026 07:34 Відповісти
Ще один дід Панас заспівав колискову .
показати весь коментар
25.05.2026 08:19 Відповісти
Це чиста математика. Що гинуть українці для них не суттєво
показати весь коментар
25.05.2026 08:20 Відповісти
Чому європейські лідери завжди виглядають такими щасливими і самовдоволеними?
показати весь коментар
25.05.2026 08:20 Відповісти
Ну так "Welcome to Kyiv" в якусь "панельку" на пару місяців!!!
показати весь коментар
25.05.2026 08:24 Відповісти