4792 відвідувача онлайн

Українці знову протистоять загарбницькій війні, але тепер мають власну державу й військо, — Буданов

Буданов закликав ушанувати пам’ять українців, чиї життя забрала війна

Сьогодні, 22 червня, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, керівник Офісу Президента Кирило Буданов звернувся до співгромадян.

Він провів історичні паралелі між Другою світовою та сучасною війною проти Росії, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

У своєму зверненні очільник Офісу Президента нагадав, що для українців Друга світова війна фактично розпочалася значно раніше загальноприйнятої дати 22 червня 1941 року - ще в березні 1939-го з окупації Закарпаття. Проте саме влітку 41-го українські землі стали епіцентром найкривавішого зіткнення двох тоталітарних режимів.

Буданов підкреслив трагізм тодішнього становища народу: не маючи власної держави, українці опинилися буквально "між кількох вогнів". Але попри це, саме вони стали в авангард боротьби проти нацизму.

Внесок України у розгром тогочасного агресора був колосальним, але й ціна виявилася страшною — та війна забрала життя від 8 до 10 мільйонів українців.

Проводячи паралель із сьогоденням, Буданов наголосив, що сьогодні проти України знову ведуть варварську й загарбницьку війну, цього разу — рашисти. Проте є фундаментальна історична відмінність.

"Тепер ми маємо власну державу і своє військо, щоб захистити право на життя та свободу нашого народу. Наша скорбота сьогодні — за кожним українцем, чиє життя забрала та війна, і за кожним, хто віддав життя за незалежність України", - заявив очільник ОП.

Топ коментарі
+13
наскільки ця держава власна питання - оскільки в делегаціях про переговори нема Українців, при владі евреї, а військами управляють рузкіе.

А українців викрадають на вулицях і кидають їх на фронт, при тому евреї збільшують статки.
показати весь коментар
22.06.2026 12:15 Відповісти
+6
Як там Крим - бо вже Стерненко почав тебе підміняти
показати весь коментар
22.06.2026 12:15 Відповісти
+5
наскільки ця держава власна питання - оскільки в делегаціях про переговори нема Українців, при владі евреї, а військами управляють рузкіе.

А українців викрадають на вулицях і кидають їх на фронт, при тому евреї збільшують статки.
показати весь коментар
22.06.2026 12:15 Відповісти

Завантаження...