Перебої зі світлом у двох районах Києва: у ДТЕК заявили про аварію

У двох районах Києва є знеструмлення після аварії на мережах.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ДТЕК.
Де зникло світло?
"Дніпровський та Дарницький райони Києва: енергетики відновлюють світло після аварії.
Електропостачання має повернутись в домівки до 16:00", - йдеться у повідомленні.