4792 відвідувача онлайн

Перебої зі світлом у двох районах Києва: у ДТЕК заявили про аварію

Зникло світло у Києві

У двох районах Києва є знеструмлення після аварії на мережах.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ДТЕК.

Де зникло світло?

"Дніпровський та Дарницький райони Києва: енергетики відновлюють світло після аварії.
Електропостачання має повернутись в домівки до 16:00", - йдеться у повідомленні.

Завантаження...