10738 відвідувачів онлайн

Туреччина про удар РФ по її торговому судну у Чорному морі: Закликаємо усі сторони до деескалації

Удар по торговому судну біля Одещини: Туреччина відреагувала

У Туреччині заявили про двох постраждалих громадян внаслідок удару російського БпЛА по судну, що перебувало біля порту Чорноморське.

Про це йдеться у заяві МЗС країни, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

Там нагадали, що 22 червня судно у власності турецької компанії (ходить під прапором Панами) атакували безпілотники біля українського Чорноморська, внаслідок чого дістали поранення двоє членів екіпажу - громадяни Туреччини.

"Наші занепокоєння щодо цих ударів, що загрожують нашим інтересам у Чорному морі та регіональній безпеці внаслідок ескалації у російсько-українській війні, повідомлено органам влади обох країн. Забезпечення безпеки судноплавства для цивільних суден у Чорному морі залишається одним з ключових пріоритетів для нашої країни. Закликаємо усі відповідні сторони вжити заходів для деескалації напруги у регіоні", - наголосили у міністерстві.

Що передувало?

У ніч проти 22 червня внаслідок атаки ворожого безпілотника було уражено суховантажне судно VICTRESS (судновласник - Туреччина, прапор - Панама). На борту виникла масштабна пожежа, що призвела до загибелі одного з членів екіпажу.

Також вночі російські дрони атакували ще два торговельні судна під прапорами Панами, Палау та Белізу. Частина з них отримала пошкодження, однак продовжила рух, постраждалих не зафіксовано.

Топ коментарі
+12
Отаке - а спитати кацапів - нагуя ви б"єте по торгових суднах?
показати весь коментар
23.06.2026 09:30 Відповісти
+11
Туреччина на боці росії з самого початку, вони ніколи сильно не критикували росію.
показати весь коментар
23.06.2026 09:29 Відповісти
+9
Усіх закликали до деескалації, починаючи з Ватикану.
показати весь коментар
23.06.2026 09:25 Відповісти

Завантаження...