Трамп заявив, що очікує від НАТО "лояльності"

Президент США Дональд Трамп заявив, що прагне більшої лояльності від країн НАТО, наголосивши на ролі Вашингтона у забезпеченні безпеки Європи.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це очільник Білого дому сказав під час пресконференції з генеральним секретарем НАТО Марком Рютте.
"Я просто хочу лояльності інших країн НАТО. Просто дайте нам невеликий поцілунок. Ми багато чого не хочемо. А вони кажуть: "Ні, ми не можемо цього зробити", - заявив Трамп.
Згадав американські війська у Німеччині
Відповідаючи на запитання журналістів про те, чого він очікує від союзників понад те, що вони вже роблять, Трамп нагадав про присутність американських військових у Німеччині.
За словами президента США, питання лояльності союзників безпосередньо пов'язане з витратами країн-членів Альянсу на оборону та підтримкою Сполучених Штатів.
А тепер - вимоги "лояльності"?... "Цирк на дроті"...