9053 відвідувача онлайн

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 1 399 720 осіб (+1 350 за добу), 12 060 танків, 44 857 артсистем, 24 835 ББМ. ІНФОГРАФІКА

Сили оборони України від початку повномасштабного вторгнення РФ поранили та ліквідували 1 399 720 російських окупантів.

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ, передає Цензор.НЕТ.

Так, загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно становлять:

  • особового складу - близько 1 399 720 (+1 350) осіб (ліквідовано та поранено)
  • танків – 12 060 (+1) од.
  • бойових броньованих машин – 24 835 (+12) од.
  • артилерійських систем – 44 857 (+58) од.
  • РСЗВ – 1 899 (+3) од.
  • засоби ППО – 1 447 (+0) од.
  • літаків – 436 (+0) од.
  • гелікоптерів  – 353 (+0) од.
  • наземних робототехнічних комплексів – 1 740 (+11) од.
  • БПЛА оперативно–тактичного рівня – 375 611 (+1 951) од.
  • крилаті ракети – 4 790 (+3) од.
  • кораблі / катери – 33 (+0) од.
  • підводні човни  2 (+0) од.
  • автомобільна техніка та автоцистерни – 112 634 (+488) од.
  • спеціальна техніка – 4 353 (+5) од.

Втрати ворога

Топ коментарі
+19
Минув 4511! день москальсько-української війни.
578!!!!! одиниця знищеної техніки та 1350! чумардосів за день.
Броня норм, арта та спецтехніка файно, ППО та логістика супер.
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможемо.

P.s. 1 399 000 це більше ніж все міське населення Омської області.
показати весь коментар
27.06.2026 07:40 Відповісти
+11
Боженько! Бережи вояків ЗСУ!!!
показати весь коментар
27.06.2026 07:46 Відповісти
+11
І що? У 1944 році німці теж збільшували кількість ФАУ, які запускалися на Великобританію. Модернізували їх, створили першу балістичну ракету - ФАУ-2... Запустили серійний випуск реактивної авіації. Геббельс оголосив "тоальну мобілізацію"... І що?... А в Першу світову, на територію Німеччини не ступив ні один солдат Антанти... І що?
показати весь коментар
27.06.2026 08:12 Відповісти

Завантаження...