8569 відвідувачів онлайн

Атаки РФ на паливну інфраструктуру Сумщини: АЗС в області працюють, пальне є, - ОВА

АЗС в Охтирці після удару

В умовах атак Росії на паливну інфраструктуру в Сумській області повідомляється, що АЗС працюють, пальне є.

Про це повідомив голова ОВА Олег Григоров, передає Цензор.НЕТ.

Пальне є

Наголошується, що Росія свідомо б’є по паливній інфраструктурі, щоб створити напругу серед людей, ускладнити роботу екстрених і комунальних служб, вплинути на логістику та стабільність життя в області.

Григоров повідомив, що на сьогодні АЗС в області працюють, пальне є.

Керівникам громад поставлено завдання забезпечити постійний контроль за потребами в пальному для комунальних, екстрених та інших критично важливих служб, завчасно планувати необхідні ресурси та поповнювати резерви.

Посилення безпеки на АЗС

Крім того, операторам паливного ринку доведені рекомендації щодо посилення безпеки на АЗС. Йдеться про фізичний захист об’єктів, антидронові сітки, укриття для персоналу та алгоритми дій під час загрози. Частина заходів уже впроваджена, частина – в роботі з урахуванням особливостей кожної АЗС.

Резервні механізми

На випадок руйнування стаціонарних станцій або відсутності альтернатив поруч розглядаються резервні механізми забезпечення пальним. Механізм їхнього розгортання опрацьовується завчасно.

"Закликаємо жителів заправлятися у звичному режимі. Під час загрози дотримуйтеся правил безпеки та виконуйте вказівки персоналу і служб", - додав голова ОВАю

Топ коментарі
+3
Григоров абсолютний нікчема - за рік , в області не зробив ніфіга !
Але сумчани мовчать - отже їх все влаштовує
показати весь коментар
27.06.2026 19:34 Відповісти
+3
100%. Fpv дрони вже до центру долітають. Але ж нікчеми при владі не можуть навіть реб нормальний купити. Луганський мусор здав Луганську область, тепер здає Суми, і поїде далі на захід. Вони тут проїздом.
показати весь коментар
27.06.2026 19:52 Відповісти
+2
Ну сегодня же все хорошо пока. Чего паниковать. Ну а завтра настанет, как-то оно будет. Там уже и паниковать будем. Мы 5й год в таком режиме существуем. Как-то же оно работает. Пусть и через раз.
показати весь коментар
27.06.2026 20:23 Відповісти

Завантаження...