6792 відвідувача онлайн

Вибухи лунали у Києві: Росія атакувала балістикою

вибухи, дим

У ніч на 28 червня під час повітряної тривоги у Києві було чути вибухи. Російські війська завдали ракетного удару із застосуванням балістичного озброєння.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Повітряні сили ЗСУ та мера столиці Віталія Кличка.

На Київ летіли балістичні ракети

Загроза застосування балістичного озброєння з півночі, - повідомили ПС о 01:57.

Балістика на Київ, - повідомлялося о 01:57.

Ще 2 балістичні ракети на Київ, - повідомлялося о 01:58.

"Суспільне" повідомило про вибухи в столиці о 02:00.

Працювали Сили ППО

"У столиці працюють сили ППО. Перебувайте в укриттях", - повідомив Кличко о 02:03. 

Топ коментарі
+9
підори болотні
показати весь коментар
28.06.2026 02:11 Відповісти
+5
Тільки такі ж вибухи по москві , якими кацапи вбивають Украінців ,
їх заспокоїть !
Київ - дуже гучно бабахає , але люди вже звикли і нікуди не тікають !
показати весь коментар
28.06.2026 02:40 Відповісти
+3
❗️Попередньо, у Києві було збито всі 5 з 5 балістичних ракет «Іскандер-М» та 2 з 2 «Цирконів» - монітори
показати весь коментар
28.06.2026 05:55 Відповісти

Завантаження...